O 8 Altcoin’i Destekleyen Ünlü Tahminciden Kripto Tavsiyesi: Tutun!

O 8 Altcoin’i Destekleyen Ünlü Tahminciden Kripto Tavsiyesi: Tutun!
O 8 Altcoin’i Destekleyen Ünlü Tahminciden Kripto Tavsiyesi: Tutun!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BitMEX’in kurucu ortağı ve Maelstrom’un Baş Yatırım Sorumlusu Arthur Hayes, kripto para piyasası için bir yükseliş çağrısı yayınladı. Yakın tarihli bir analizde Hayes, kripto varlıkları desteklemeye devam eden makroekonomik faktörlerin bir araya geldiğini vurgulayarak yatırımcıları mevcut piyasa trendlerinden yararlanmaya çağırıyor.

Likidite enjeksiyonu, kripto paralar için iyimserlik işareti

Hayes, kripto fiyatlarının itici gücü olarak merkez bankaları tarafından devam eden likidite enjeksiyonuna işaret ediyor. Hayes’e göre bu kolay para politikası Bitcoin’in değeri üzerinde önemli bir etkiye sahip. Ayrıca hükümetler artan borç yüküyle boğuşurken de devam etmesi muhtemel.

Analist: Bu 2 Kripto Para İçin Alım Sinyali Yandı!

Hayes, özellikle 15 Nisan ABD vergi son tarihi ve Bitcoin’in halving’i olayı olmak üzere son zamanlarda piyasada yaşanan dalgalanmalara değinerek, bu kısa vadeli düşüşlerin geçici olduğunu öngörüyor. Yatırımcıları, “düşüşü satın al” (BTFD) stratejisine bağlı kalmaya teşvik ediyor. Ayrıca bu süreci satın alma fırsatları olarak görmeye teşvik ediyor.

Left Curve stratejisi

Hayes “Left Curve” yatırım yaklaşımını savunmakta ve boğa dönemlerinde uzun vadeli yatırımları desteklemektedir. Piyasa zamanlama taktiklerine karşı uyarıda bulunmakta. Ayrıca fiyatlar yükseldikçe varlık edinerek kazançları maksimize etmenin önemini vurguluyor. Solana’nın kısa süre önce 10 doların altından 200 dolara yükselmesi, dikkat çekiyor. Zira uzun vadeli yükseliş perspektifini benimsemenin potansiyel ödüllerinin en iyi örneğidir.

İleriye bakıldığında Hayes, yukarıda bahsedilen ekonomik trendlerle beslenen kripto boğa piyasasının devam edeceğinden emin. Yatırımcılara yatırım stratejilerini korumalarını ve devam eden piyasa momentumundan faydalanmalarını tavsiye ediyor.

Hayes’in önceki açıklamaları

Hayes’in mevcut analizi daha geniş piyasa trendlerine odaklanırken, altcoinlerle ilgili önceki açıklamalarına dikkat çekmek gerekir.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Hayes, DeFi alanında yorumlar paylaştı. Özellikle güçlü anlatılara ve yıkıcı potansiyele sahip birkaç altcoin olduğu iddia edilmekte. Aralarında   dYdX, GMX, Pendle, Krav, Elixir, Flare, Ethena ve Axelar’ın da bulunduğu bu projeler, dikkat çekti. Özellikle, alım satım, stake etme ve stablecoin çözümleri için merkezi olmayan alternatiflere yönelik artan bir eğilimi temsil ediyor.

Bitcoin Yükselirken Altcoin’lerde Short Squeeze Uyarısı!

Hayes’in görüşleri, mevcut piyasa ortamında gezinen kripto yatırımcıları için değerli bir perspektif sunuyor. Makroekonomi ve DeFi çözümlerine artan ilginin beslediği sürekli büyüme potansiyeli kritik. Hayes’e göre, şimdi kripto varlık sınıfı içinde stratejik portföy tahsisi için uygun bir zaman olabilir. Bununla birlikte, her yatırımda olduğu gibi, sermaye taahhüdünde bulunmadan önce kapsamlı bir durum tespiti yapmak elzem.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

O 8 Altcoin’i Destekleyen Ünlü Tahminciden Kripto Tavsiyesi: Tutun!