Ünlü Türk Şirketi, Kripto Para Çıkarıyor! İşte Detaylar

28e2d2908db0766aad3f98d0384915b1
28e2d2908db0766aad3f98d0384915b1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük gruplarından olan Doğuş Grubu, edinilen bilgilere göre kendi kripto para birimini piyasaya sürebilir. Basına yansıyan bilgilere göre, Doğuş Grubu bu kripto parayı alışveriş ve ödülü kapsayacak bir sadakat sistemi oluşturmak için kullanacak. Detayları Kriptokoin.com olarak, sizler için derledik…

Doğuş Grubu, kendi kripto para birimini piyasaya sürebilir

Türkiye’nin önde gelen gruplarından Doğuş Grubu, kripto para piyasasına giriyor. Doğuş Grubu’nun Blockchain teknolojisi üzerine çalışmalar yaptığı biliniyordu, ancak bir kripto çıkarma planı yeni basına yansıdı. Doğuş Grubu’nun kendi kripto parasını çıkarmayı düşündüğü ve bu konuda çalışmalar yaptığı belirtiliyor. Doğuş Grubu henüz konuya yönelik bir basın açıklamasında bulunmadı, ancak şirket çalışanlarından proje için isim önerisi talep edildiği belirtiliyor. Bu kapsamda çalışanlara gönderilen e-postada şu ifadeler yer alıyor:

Blockchain teknolojisinin sahip olduğu güven altyapısı sayesinde, önümüzdeki yıllarda tüm işletmeler teknolojiye yön veren bu güven mekanizmasına dahil olacaklar. Biz de Doğuş Grubu olarak, temelinin Blockchain teknolojisi üzerinde konumlandığı alışveriş ve ödül deneyimini değiştirecek bir sadakat ekosistemi oluşturmak için yola çıktık. Bu dijital değer birimi için sizden gelen isim önerilerini de duymak isteriz.

Türk Bitcoin Borsaları İçin Ortalığı Karıştıracak İddia!

Doğuş Grubu hakkında

Doğuş Grubu, 300’ün üzerindeki şirketi ve 19 bin çalışanıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet verdiğini belirtiyor. Ünlü Türk şirketi Doğuş Grubu, 1951 yılında kuruldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Türk Şirketi, Kripto Para Çıkarıyor! İşte Detaylar