“Sıçrama An Meselesi” Ünlü Yönetici, Altın Fiyatları İçin Dev Tahmin Yaptı!

silver gold charts 1024x768 1
silver gold charts 1024x768 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altın fiyatları acı çekiyor, çünkü piyasada ABD para politikasını çevreleyen bir bilgi boşluğu var. Bir fon yöneticisine göre yatırımcılar, değerli metaller piyasası için beklenmeyen en kötü durum senaryolarıyla boşluğu dolduruyor. Uzman isim, FED etkisinde bile “altın’ın geri sıçramasının an meselesi” olduğunu vurguluyor.

Bill Herrmann: Altın fiyatları aşırı satıldı ve bence geri sıçraması an meselesi!

Wilshire Phoenix’in kurucusu Bill Herrmann, yeni verdiği bir röportajda, firmasının uyarlanabilir altına dayalı borsa yatırım fonunun (NYSE: WGLD ) %100 altın piyasasına yatırıldığını söyledi. Fonun uyarlanabilir stratejisi, her ay altın piyasasına yatırım oranını yeniden dengeler. Bill Herrmann, “Bence yatırımcıların bu kısa vadeli tepkileri gözden geçirmesi ve daha büyük resme odaklanması gerekiyor. Altın fiyatları aşırı satıldı ve bence geri sıçraması an meselesi.” dedi.

Bill Herrmann’ın altınla ilgili yükseliş görünümü, Federal Rezerv’in son para politikası kararının önüne geçiyor. Bill Herrmann, ABD para politikasında netlik olmaması nedeniyle yatırımcıların altından kaçınmasının şaşırtıcı olmadığını söyledi. Bill Herrmann konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Şu anda bir bilgi boşluğu içindeyiz. Bu piyasa için asla iyi bir şey değil, çünkü insanlar kendi hikayelerini oluşturmaya başlayabilirler. Yatırımcılar netlik bekliyor ve bir kez elde ettiklerinde, bunun altın için yükseliş olacağını düşünüyorum.

Bill Herrmann, piyasalara FED etkisini yorumladı!

Bill Herrmann, Federal Rezerv ultra uyumlu para politikalarını sıkılaştırmaya çalışsa da büyük resme bakıldığında faiz oranlarının ancak bu kadar yükselebileceğini söyledi. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Bill Herrmann ABD borçlarının kontrolden çıkmasıyla hükümetin daha yüksek faiz oranlarını karşılayamayacağını açıkladı. Bill Herrmann konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Sonunda, enflasyon baskıları devam ettikçe reel faiz oranları negatif bölgede kalmaya devam edecek. Enflasyonun kontrolden çıktığını görmüyoruz, ancak istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam edecek ve bu küresel piyasaları etkileyecek.

"Gözler FED'de! Yıkıcı Olabilir" 6 Analist, Altın'da Olabilecekleri Anlattı!

Bill Herrmann: Altın hala bir portföyde temel bir varlık olmaya devam ediyor

Altın fiyatları, potansiyel olarak daha sıkı para politikası karşısında kazanç elde etmek için mücadele etse de Bill Herrmann, piyasada desteği de izlediğini söyledi. Bill Herrmann, altın fiyatlarının ons başına 1.800 doların altında olmasına rağmen, yatırımcıların 1.750 dolar civarında güçlü desteği savunmayı başardıklarını açıkladı. Bill Herrmann konuya yönelik şu yorumlarda bulundu:

Altında bir miktar güç var. Yatırımcılar altın piyasasındaki bu küçük düzeltmeleri alım fırsatı olarak görüyor. Altın hala bir portföyde temel bir varlık olmaya devam ediyor ve bu yakın zamanda değişmeyecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

“Sıçrama An Meselesi” Ünlü Yönetici, Altın Fiyatları İçin Dev Tahmin Yaptı!