XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Ünlü Yöneticiden Dev SHIB Tahmini: Bu Rekorları Görebilir!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 31 Ocak 2022
12 görüntülenme
Shiba Inu SHIB

Bigger Entertainment’ın sahibi, Shiba Inu (SHIB) fiyatının 0,01 dolara nasıl yükseleceğine dair düşüncelerini aktardı. Bu arada, son 24 saat içinde yaklaşık 72 milyon SHIB’in yakımı gerçekleşti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bigger Entertaintment yöneticisi, SHIB fiyatının nasıl 0.01 dolar olacağını anlattı

Steven Cooper’ın yönettiği Bigger Entertainment, etkinliklerden NFT’lere kadar birçok ürünü ve biletleri satarken SHIB ile yapılan ödemeleri kabul ediyor. Ayrıca kullanıcıların müzik parçalarını dinlemelerine, kârların bir kısmını ve ödedikleri telif ücretlerinin bir kısmı ile sanatçıların SHIB satın almaları ve ardından yakmaları için harcamalarına izin veriyor. Şirketinin, topluluğun dışından – hatta kriptoya aşina olmayan – insanları çekmeye yardımcı olmak için SHIB Ordusu dışına yayılmayı hedeflediğini tweetledi.

https://twitter.com/iamstevencooper/status/1487923532667445251

Cooper, böylece insanları eğlendirerek Shiba Inu fiyatının 0,01 dolar seviyesine ulaşmasına yardımcı olunabileceğini söylüyor. Cooper’ın şirketi, geçen yılın Ekim ayından bu yana SHIB yakımı gerçekleştiriyor ve şirket tarafından yakılan coin’in miktarı şu anda bir milyara yaklaşıyor. ”Yakım partileri” olarak adlandırdıkları bu etkinlik sırasında YouTube’da canlı olarak SHIB’leri ölü bir cüzdana gönderiyorlar. Shiba Inu Ordusu ayrıca partiye giriş için 5 dolarlık bir bilet almayı teklif etti, bu şekilde daha fazla SHIB yakılmasına yardımcı oldu.

Önceki token yakma, 26 Ocak’ta gerçekleşti; harcanamaz “ölü cüzdana” toplam 239.600.144 Shiba Inu gönderildi. Bir sonraki yakım partisi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gerçekleşecek. Bu sırada “SHIBtyme” Twitter hesabı tarafından sağlanan verilere göre, 1 Aralık’tan bu yana 2,770,970,782 token dolaşımdan kaldırıldı. Ortalama günlük yakımda, yaklaşık 51.314.274 token elden çıkarılıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

400ounces
Ekonomistten Görülmemiş Altın Tahmini: Bunlara Hazır Olun! Özellikle volatil bir piyasada yatırımcıların sarıldığı altın için pek çok uzman isim öngörülerini aktarıyor. Bu seferki altın tahmini, ekonomist Tuna Kaya’dan geldi. Kaya, ons altın ve gram altın için rekor sayılabilecek yorumlarda bulundu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…...
Aslı Dinçer 31 Ocak 2022