Usta İsimler 4 Kripto Para Açıkladı: 28x Yapabilir!

21.791 görüntülenme
Usta İsimler 4 Kripto Para Açıkladı: 28x Yapabilir!

Michaël van de Poppe ve Justin Bennett gibi usta analistler, kripto para piyasasının bazı sorunların üstesinden geldikten sonra patlamaya yapacağını söylüyor. Uzmanlara göre Ethereum rakipleri rallinin öncüsü olabilir.

Van de Poppe, Ethereum rakibi bu kripto para biriminde epik dalgalanma bekliyor

Geniş çapta takip edilen analist, en güçlü Ethereum rakiplerinden Fantom için yükselişe hazır olduğunu söyledi. Güncel tweet’lerinde Poppe, Fantom’un bu hafta geri çekilmeden önce güçlü bir artış kaydettiğini belirtti. Analiste göre boğalar fiyatı 0,50 dolara doğru itmeden önce desteği 0,22 dolar ile 0,24 dolar arasında tutmaları oldukça kritik olacak. 642.900 takipçili analist yeni yıla doğru yeni bir senaryo ortaya koyuyor:

Geçen hafta FTM’de çok güçlü bir hareket gördük. 0,26 dolara geri dönmemiz iyi bir işaret. Muhtemelen bir noktada 0,24 dolar ve 0,22 doları gözlemleyeceğim bir düzeltme olacak, ancak bunun bir iki hafta içinde 0,40-0,50 dolara çıkması beni şaşırtmaz.

Van de Poppe daha sonra Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) grafiğine göz attı. Fiyat hareketinin muhtemelen 1,30 dolar direncinin testiyle son bulacağını söyledi. Analist şu anda 1 doların altında işlem gören MATIC için bu seviyeye kadar ralli bekliyor. Kendi ifadeleriyle:

MATIC son zamanlarda güç gösteriyor. 0,84 dolarda pozisyon arıyor oalcağın. Ayrıca, önümüzdeki birkaç hafta içinde 1 dolar ve daha yüksek seviyelere doğru devam etmesini bekliyorum. Bu da potansiyel olarak 1,30 doları yeniden test ediyor.

Analist son olarak Litecoin’in diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterdiğini belirtti. LTC kritik bir direnci geride bıraktığı için güçlü bir güçlü bir şekilde hareket ettiğini söyledi. Poppe, LTC fiyatının şimdi 96 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor. Ancak, yol boyunca önemli fiyat seviyelerinde destek bulması gerektiğini ekliyor:

LTC için ilk senaryo, 71 dolar seviyesine dayalı bir pozisyon ve bu, genel olarak doldurulmuştur. Ayrıca, tercihen 100 dolar bölgesine doğru uzun bir sürenin etkinleştirilebileceği 72 dolar seviyesinde bir yeniden test görmek istersiniz.

Justin Bennett, Litecoin’in lider kripto para biriminden daha iyi olduğunu söylüyor

Bir diğer tanınan kripto analisti, Litecoin’e (LTC) karşı olumlu görüşlerini dile getirdi. Bennett, Litecoin konusunda iyimser olduğunu ve Bitcoin’den bile daha iyi performans göstermesini beklediğini söylüyor. Analiste göre LTC, 2022’de sergilediği bir model olan 2023’e kadar destek olarak yaklaşık 30 dolar ve direnç bölgesi olarak 465 dolar arasında düşük bir seviyede kalmaya devam edecek. Güncel analizlerinin bir kısmında şunları yazıyor:

Kısa vadede LTC konusunda, özellikle de BTC’ye karşı iyimserim, ancak bunun 2023’te tekrar gerçekleşmeyeceğini düşünmemiz için hiçbir neden yok.

Justin Bennett daha sonra Ethereum’a dönerek zirvelere ulaştıktan sonra düşeceğini tahmin etti. Ayrıca geçen ayki fiyat hareketini yansıtacağını söyledi. Analist kısa vadede Ethereum fiyatının aşağıdaki yükselen kanal içinde işlem göreceğini tahmin ediyor. Buna göre ETH fiyatı kanalın direnç seviyesinden aşağı yönde ivme kazanacak.

Mike Novogratz, Bitcoin için 28x fiyat artışı beklediğini söyledi

Galaxy Digital CEO’su, Bitcoin için daha önce hiç görülmemiş zirvelere taşıyabilecek meteorik bir yükseliş öngörüyor. Bitcoin’in 2025 yılına kadar 500.000 dolara ulaşacağını tahmin ettiğini hatırlatan Novogratz, yeni bir Bloomberg röportajında ​​BTC’nin devasa fiyat hedefine hala ulaşabileceğine inandığını ancak makroekonomik koşullar değiştiği için başlangıçta beklediğinden daha fazla zaman alacağını belirtiyor.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere Mike Novogratz, iflas eden Celsius’un satın aldığı bir platform olan GK8’ı bünyesine katarak piyasa için yeni araçlar üreteceğini söylemişti.

Novogratz’a göre, kripto paralar, kredi platformları BlockFi ve Celsius gibi firmaların yanı sıra kripto hedge fonu Three Arrows Capital gibi firmaların çöküşünün neden olduğu zararın ardından sektör güçlendikten sonra ralli yapacak. Bloomberg röportajında şunları kaydetti:

Bitcoin’in 69.000 dolardan 20.000 dolara düşmesinin nedeni, Fed Başkanı Powell’ın merkez bankacılığı süper güçlerini bulmaya ve enflasyonu düşürmeye karar vermesidir… Kriptonun düşmesinin ana nedeni bu… Three Arrows, BlockFi, Celsius ve kötü yönetilen ya da hileli bir şekilde yönetilen tüm bu şirketler kriptoya olan genel güveni zedeliyor. Ama bu da geçecek. Tarihin çöp kutusuna atılacaklar. Piyasanın kendisi dersler alarak daha güçlü bir şekilde ortaya çıkacak. Fiyatların geri geldiğini göreceksiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Dailyhodl

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance Balinası, DOGE ve Bu Coinlerin Peşinde
En Büyük 500 Binance Balinası, DOGE ve Bu Coinlerin Peşinde! Binance balinaları, yeni yıla doğru son bir hamleyle DOGE, CAKE ve ADA’nın peşine düştü. Balinalar ayrıca ilk 100 dışından bir altcoini toplamakla meşgul. En büyük Binance balinaları DOGE ve bu altcoinleri topluyor Balina izleme botu WhaleStats, yakın...
Buğra Çağlar 2 ay önce