“Ekim’de Dev Çöküş” Uzman: Altın ve Bu 2’sinde Pozisyon Alın!

maxresdefault 8
maxresdefault 8
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘Zengin Baba Yoksul Baba’ adlı kitabıyla en çok satan yazarlardan olan Robert Kiyosaki’ye göre, Ekim ayında büyük bir piyasa çöküşü geliyor. Robert Kiyosaki’nin potansiyel bir ABD borsası çöküş uyarısı, “Altın, gümüş ve Bitcoin pozisyonlarınızı koruyun ve pazarlık yapmak için nakit kullanın” tarzı bazı yatırım tavsiyeleriyle birlikte geliyor. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

“Altın, gümüş, Bitcoin satmazsanız, borsa çöküşünden sonra ömür boyu yetecek çok paranız olacak”

Robert Kiyosaki Pazar günü Twitter’da “Ekim ayında dev borsa çöküşü geliyor. Neden? Hazine ve Fed’in T-bonoları eksik. Altın, gümüş, Bitcoin de çökebilir. Kazadan sonra pazarlık yapmak için en iyisi nakit. Altın, gümüş, Bitcoin satmazsanız, borsa çöküşünden sonra ömür boyu yetecek çok paranız olacak. Hisse senetleri tehlikeli. Dikkatli olun!” uyarısını yaptı.

Robert Kiyosaki: Tarihi çöküşden önce altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum alın!

Robert Kiyosaki ayrıca yaklaşan ABD borç krizinden ve borç tavanının bu hafta yükseltilmemesi halinde hükümetin kapanmasının tehlikelerinden bahsediyor:

ABD hükümetinin parası kalmadı. Kapatma yaklaşıyor. Demokratlar sorun için Cumhuriyetçileri suçluyor. 200 şehirde 800 projeyle Evergrande China’nın en büyük emlak geliştiricisi parasız. Mesajı alın? Tarihin en büyük çöküşünden önce altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum alın. Dikkat edin.

Gerçekten de bir cisim mi yaklaşıyor?

Robert Kiyosaki, “Biden Amerika’yı mahvediyor. Güney sınırı açıldı, Kovid akıyor. Terk edilmiş Amerikalılar, Afganistan’da silahlar. Greenies’i mutlu etmek için Amerika’nın petrol endüstrisini kapatıyor. Liberaller, enflasyonu olmayan çalışan insanları eziyor. Zehirli beceriksiz faşist liderlik. Üzücü!” diye ekliyor. En çok satan yazar, emlak piyasasının borsa ile birlikte çökeceğini belirterek, “kartların evi aşağı iniyor” diyor ve ayrıca Çin’in Evergrande felaketinin ABD’ye sıçradığını da iddia ediyor:

Gayrimenkul çöküşü ABD’ye sıçrayacak mı? Evet. Akıllı yatırımcılar için büyük hisse senedi ve gayrimenkul fırsatları geliyor. Aptal yatırımcılar için felaket. Umarım yanılıyorum, ama devrimin başladığını düşünüyorum. Zengin ve fakir arasındaki uçurum çok geniş. Biden, liberaller, generaller yetersiz. Fed trilyonlarca sahte para basıyor. Altın, gümüş, Bitcoin, mermiler bir devrimin en iyi varlıkları. Dikkat edin. Dikkatli olun.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

“Ekim’de Dev Çöküş” Uzman: Altın ve Bu 2’sinde Pozisyon Alın!

Yorumlar kapalı.