Reklamı kapat

“Bitcoin Geçmişteki Gibi Yeniden Ayağa Kalkacak”

Mert Kaya
Mert Kaya 14 Ağustos 2018
0 görüntülenme

Daha önce BTC trendini iki kez doğru tahmin eden BTC odaklı analist Willy Woo’ya göre Bitcoin ve altcoinler tıpkı geçmişte olduğu gibi yaşadığı bu kötü günlerden kurtulacak.

Analistin doğru bir şekilde yaptığı tahminlerden ilki Mayıs ayı sonunda BTC’nin 7000 dolar üzerinde tutunacağına dair inancının olmamasıydı. Woo daha sonra Bitoin’in Haziran ayı sonundan önce 5.500-5.700 dolarlara düşeceğini öngörmüştü. Bitcoin 29 Haziran’da Woo’nun bahsettiği seviyelere gelip 5800’lere dokunurken ilk tahminini şu şekilde yapmıştı:

“Sanırım sırada 5.500-5.700 dolar var, 7000 dolar olma ihtimalini görmüyorum.”

Woo’nun ikinci tahmini ise 1 Ağustos’taydı; analist bitcoin’in sert bir şekilde dump yapıp yükseleceğini öngörmüştü.

Ani Bir Çöküş ve Yükseliş

Willy Woo o zamandan beri ani çöküş ve yükseliş tahminlerinin bağlamının dışına çıkarıldığını belirtti ancak analistin tahminlerinin doğruluğu çarpıcıeviyede. Hedefinin hiçbir zaman bir tahmin yapmak olmadığını belirten Woo tweetinde şunları söyledi:

“Asla ani bir çöküş beklemedim, yaptığım şey sadece 2008 finansal krizine benzer bağlamda bir fiyat hareketi varsayımıydı..”

Fiyatlar Geçmişte Olduğu Gibi Kendine Gelecek

Woo’ya göre şu anda yaşanan ayı pazarı bünyesinde sanıldığı kadar tarihe geçecek büyüklükte bir düşüş barındırmıyor. Bitcoin‘in fiyatı tıpkı geçmişte olduğu gibi geri gelecek.

“Hayır. Bu ayı piyasasının güçlü temelleri var. Bitcoin tıpkı geçmişte yaptığı gibi ayağa kalkacak. Uzun vadede hiç bu kadar güçlü olmamıştı.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ethereum’daki Sert Düşüşün Sebebi ICO’ların Panik Satışı Olabilir Ethereum son iki haftada yaşadığı sert düşüşlerle bu yılın en düşük seviyeleri olan 270 dolarlara kadar geriledi. Yayın saatinde dünyanın en büyük ikinci kriptosu olan akıllı kontrat ve merkeziyetsiz uygulama platformu Ethereum son 24 saatteki yüzde 18...
Mert Kaya 14 Ağustos 2018