Uzman: Bitcoin’i Bırakın, Bu Sıcak Altcoin’lere Bakın!

finance
finance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

InvestorsHub.com’dan Clem Chambers, Bitcoin de dahil olmak üzere büyük kriptolar için mevcut değerlemelerin “mucizevi” olduğunu ve fiyatların çok daha düşük olması gerektiğini söyledi. Chambers, ayrıca, bakılacak başka altcoin projeleri olduğunu ve özellikle DeFi alanının genel olarak daha uzun vadeli bir potansiyele sahip olduğunu söyledi.

Chambers, tutuğu altcoin projesini açıkladı

Kripto para piyasasındaki riske dikkat çeken Chamers, bu alana tüm varlıklarla girmeyi değil de, bilinmeyen bazı tokenlarda küçük pozisyonlar açmayı savunuyor. Chambers, buna örnek olarak tuttuğu bir tokenı verdi. Uzman isim, Rarible’a (RARI) işaret etti ve Coinbase’te listelenmesini beklediği için bu coin’e yatırım yaptığını söyledi. Gerçekten de, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz hafta Coinbase Pro, RARI’yi listeledi.  Dün akşam ise token, ana borsada listelendi. RARI, yazım sırasında yüzde 5’lik bir yükseliş ile 22,02 dolardan el değiştiriyor.

Gözler Bu 3 Altcoin Projesinde: "Boğa Koşusu Başlatabilirler"

Chambers, bu listeleme sonucu RARI’nin yüzde 50 kazanç sağladığını belirterek, “BTC gibi coin’lerde böyle bir kazanç göremezsiniz,” dedi. Uzman ayrıca Rarible gibi tokenları anlamanın, çalışmanın ve Coinbase’te listelenip listelenmeyeceğini fark etmenin kolay olduğunu söyledi. Chambers, yatırımcılara DeFi ve Ethereum (ETH) tokenlarına küçük yatırımlar yapmalarını tavsiye etti ve bu küçük tokenlarla daha yüksek kâr elde edebileceklerini söyledi. Bu “kripto oyununu” oynamak isteyenlerin küçük pozisyonları olması gerektiğini ve “sıradaki sıcak tokenlara” bakmaları gerektiğini tavsiye etti.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uzman: Bitcoin’i Bırakın, Bu Sıcak Altcoin’lere Bakın!