Ünlü Uzman Çıldırdı: Polkadot 100 Doları Görecek!

Polkadot price
Polkadot price
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fintech çözümleri sağlayıcısı Capital2Market’in başkanı olan kripto-fintech uzmanı ve endüstri emektarı Keith Bliss, piyasadaki dokuzuncu en büyük kripto para birimi olan Polkadot (DOT)’un önümüzdeki üç yıl içinde önemli bir büyümeye tanık olabileceğine inanıyor.

Sektörün uzman ismi: Keith Bliss

Keith, doksanların sonlarından beri fintech endüstrisi ile iç içeydi. Kariyerinin başında zaman-sipariş-yönetim sistemleri sattı. Büyük satın alma tarafı varlık yöneticileri, Bliss’in müşterileriydi. Yavaş yavaş elektronik ticaret sistemleri ile ilgili işlemlere geçti. Bu sistemler, kurumsal alıcı taraf oyuncuları ile satış tarafı oyuncuları arasında bir bağlantı oluşturarak Wall Street için sorunsuz hisse senedi işlemlerini kolaylaştırdı.

Solana, Polkadot, Kusama: Bu Altcoin'ler İçin Sırada Ne Var?

Bliss, fintech endüstrisinin kademeli büyümesine tanık oldu. Sektördeki deneyimi, kripto para birimlerinin evrimi ve varlık tokenizasyon süreci konusunda onu iyimser kılıyor. Ancak Polkadot’un potansiyel büyüme hikayesine inanma nedenleri, kripto endüstrisindeki genel umudun çok ötesine geçiyor.

Bliss, Polkadot (DOT)’un büyümesini sağlayan faktörlere dikkat çekti

Keith, Polkadot’un yakın gelecekte Ethereum’a rakip olarak büyüyeceğine inanıyor. İddiasını desteklemek için Bliss, geliştiriciler arasında platformlarını oluşturmak için bir temel olarak Polkadot’a yönelme eğiliminden bahsediyor ve DOT’un 100 dolarlık bir seviyeye ulaşabileceğini söylüyor. Peki, neden?

Neden Polkadot'a Dikkat Etmelisiniz? Analist Seviyelerle Açıklıyor

Ethereum, Bitcoin’den farklı olarak, bir değer deposundan ziyade uygulama geliştirmenin bir etkinleştiricisi olarak görülüyor. Akıllı sözleşmeleri ve diğer teknolojik faydaları, DeFi’ın uygulanabilirlik ve kullanım açısından büyümesine büyük ölçüde yardımcı oldu. Yine de geliştiriciler Ethereum üzerinde bir şey geliştirdiğinde, eklemeler doğrudan Blockchain’de kodlanır. Artan sayıda uygulama ile bu kodlanmış eklemeler, Ethereum’un işlem hızını düşürür ve ölçeklenebilirliğini etkiler.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Polkadot bu sorunu köprüleri aracılığıyla çözüyor. Polkadot, köprüler aracılığıyla diğer Blockchain’lerle bağlantı kurabilir. Böyle bir köprüleme sistemi, geliştiricilerin doğrudan Polkadot’un ana Blockchain’e girmeden uygulamalarıyla çalışmasına olanak tanır.

Solana, Polkadot, KAVA, Maker: Şimdi İyi Yatırımlar mı?

Sonuç olarak, Polkadot ölçeklenebilirliğini korur. Bununla birlikte, Bliss, Ethereum’un zaten çok daha yüksek bir benimseme oranına sahip olduğu ve gelecekteki güncellemeler üzerinde çalıştığı için, bu avantajlar nedeniyle Polkadot’un Ethereum’un yerini alacağına inanmıyor. Ancak Polkadot, Ethereum’un en güçlü rakiplerinden biri olarak ortaya çıkacağını belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Uzman Çıldırdı: Polkadot 100 Doları Görecek!

Yorumlar kapalı.