Uzmandan Görülmemiş Ripple Tahmini: 5 Haneli Seviyeler!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 19 Ekim 2022
18 görüntülenme
Uzmandan Görülmemiş Ripple Tahmini

E-Smitty olarak bilinen ABD’li plak yapımcısı Eric Finnerud, en son Ripple (XRP) tahminleriyle şaşırttı. Uzman, fiyatın sadece 1.000 doları değil, beş haneye ulaşacağını söylüyor.

“Ripple fiyatı beş haneyi görebilir”

E-Smitty, XRP ve diğer birkaç kripto para birimi konusunda boğa kalmaya devam ediyor. Kendisine göre, yakında tüm dünya kripto para birimlerini benimseyecek. ABD’li plak yapımcısı, bunu hızlandırmak için işbirliği yaptığı müzisyenlere XRP üzerinden ödeme yapıyor. Bu arada, XRP konusunda boğa olan tek fenomen kendisi değil. Eski ABD’li politikacı David Gokhshtein’da, en son tweet’lerinde XRP’nin piyasa için önemini vurguladı. Popüler bir meme coin destekçisi olan Gokhshtein, Ripple SEC ile olan yasal savaşını kazanırsa bunun tüm piyasa için “parabolik bir yükseliş” olacağını söylüyor.

Şimdi, benzer bir uçuk tahminde E-Smitty’den geldi. XRP, HBAR, LCX ve ALGO destekçisi, güne damga vuran açıklamalarını Twitter’dan yaptı:

XRP sadece 1.000 dolara ulaşmayacak, 5 hane ve ötesine ulaşacak! XRP bir standarttır!

E-Smitty ve David Gokhshtein’ın ralli beklentilerinin temel dayanağı muhtemelen Ripple’ın SEC ile olan yasal mücadeleden galip gelmesi. Ripple zaten SEC’i Hinmann belgelerini yayınlamaya zorlayarak üstün elde etti. XRP fiyatı, davanın olumlu seyri ardından geçtiğimiz haftalarda %40’lik bir ralliyi tamamladı. Ancak, Ripple ve XRP’nin elindeki tek koz bu değil. Şirketin üst düzey bir yöneticisi, fintech devi tarafından benimsenen yeni stratejik prensipleri ön plana çıkartıyor.

David Schwartz, şirketin artık sektöre yepyeni bir yaklaşım sağladığını söyledi

XRP Ledger’ın kurucuları arasında yer alan ve şu anda Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu olan David Schwartz, takipçileriyle son birkaç yıldır Blockchain devinin yeni bir strateji izlediğini paylaşmak için Twitter’a gitti. Schwartz, Ripple’ın daha önce yapamadıklarını yapmasına izin verecek bir teknoloji bulmanın ve/veya yaratmanın ve daha önce ulaşamadıkları müşterileri hedeflemenin tutkusu olduğunu söylüyor.

Öte yandan Ripple, bu haftanın başlarında XRP Ledger tabanlı projeleri desteklemek için 250 milyon dolar içeren Ripple Creator Fund’a yeni bir NFT projesi dalgasının katıldığını paylaştı. Fona katılan projeler medya, müzik, spor, emlak, karbon kredisi vb. alanlarda faaliyet gösteriyor. Yeni yaratıcı dalga metaverse, oyun, müzik ve diğer birçok alanda çalışıyor. Ayrıca XRPL üzerinde NFT’ler üretiyor. Bu geliştiricilerin ilk dalgası, Nisan ayının sonunda Ripple tarafından duyuruldu. Sonuç olarak şirket, sadece sınır ötesi ödemelere odaklanmak NFT alanında da faaliyet göstermeye hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

3 Analistten Shiba Inu Tahminleri
3 Analistten Shiba Inu Tahminleri: 1 Dolar Bu Tarihte! Shiba Inu (SHIB) topluluğunun odak noktası fiyatı 1 dolara itmek olmuştur. Ancak, meme token son düşüşün tersine dönmesine neden olan yükseliş momentumundan yoksun. İşte kısa ve uzun vadeli merceklerde analistlerin fiyat tahminleri. Shiba Inu fiyatının daha fazla...
Buğra Çağlar 19 Ekim 2022