VC Firması, Bu Altcoin’lere Gözleri Çevirdi: Büyük Yıl, Yükselişteyiz!

2 görüntülenme
maxresdefault 2

Risk sermayesi şirketi Race Capital’in genel ortağı Alfred Chuang, kuruluşun Bitcoin ve DeFi platformu Solana’da yükseliş beklediğini ve birinci katman (L1) Blockchain’lerin geleceğine dair iyimser olduklarını söyledi. Chuang, bu alandaki altcoin projelerine yönelik talebin neden arttığını da paylaşıyor.

Birinci katman altcoin projeleri finansal çeşitlilik sağlıyor

CNBC’ye konuşan Chuang, kripto para birimleri etrafındaki heyecanın, demokratikleşmeyle birlikte gelen ve dolayısıyla daha fazla insana ulaşan genelleştirilmiş finansal ürünlere olan talebin yönlendirildiğini belirtti. Chuang’a göre, kripto para birimlerinin potansiyel büyümesi, esas olarak aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldıran merkezi olmayan doğası nedeniyle, teknolojideki ‘en heyecan verici zamandır’. “Yükselişteyiz” ifadesine gelince, Chuang, CNBC demecinde şunları paylaşıyor:

Bitcoin ve Solana gibi diğer birinci katman kripto para birimleri konusunda iyimseriz. Para birimlerinin ticaretinde, çok daha genelleştirilecek ve çok daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için çok daha demokratik hale getirilecek finansal ürünler yaratma konusunda bir heyecan var. 

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Coinbase’nin üst düzey yöneticisi Surojit Chatterjee, popüler Twitter analistleri Michaël van de Poppe ve Austin Arnold, yakın tarihlerde “birinci katman (Layer-1) Blockchain projelerinin” 2022’de yükselişe geçeceğini tahmin etti. Race Capital’in genel ortağı Alfred Chuang’nın da ilgisini çeken bu projelerden bazıları aşağıdaki listededir.

  • Ethereum (ETH)
  • Binance Smart Chain (BNB)
  • Solana (SOL)
  • Cardano (ADA)
  • Polkadot (DOT)
  • Terra (LUNA)
  • Avalanche (AVAX)
  • Polygon (MATIC)
  • Algorand (ALGO)
  • TRON (TRX)

Chuang’ın beklentisi, FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried’in görüşüyle ​​örtüşüyor

Genç milyoner Fried, Ethereum ile rekabet ettiğini öne süren benzersiz temel teknolojiye atıfta bulunarak Solana’nın (SOL) değerinin artacağına inanıyor. Bu potansiyele dayanarak Chuang, risk sermayesi firmalarının Blockchain merkezli firmalara desteklerini artıracağını belirtti. Chuang, DeFi gibi ürünlerin hızlı kripto büyüme oranının, VC firmalarının benzersiz bir teknoloji ürünü olduğu için sektörü keskin bir şekilde takip edeceği anlamına geldiğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

right now
5 Analist: Altın’da Kısa ve Orta Vadede Bu Seviyeleri Bekleyin! Altın fiyatları Çarşamba günü, piyasa katılımcıları artan Covid-19 vakalarına karşı ABD Merkez Bankası’nın erken faiz artırımı beklentilerini tartarken, ivme kazanmak için mücadele ediyor. Altın piyasalarını değerlendiren analistlerin görüşlerini ve tahminlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik. Brian Lan: Fed...
Vural Erkan 5 Ocak 2022