Reklamı kapat

VeChain, Thor Platformunda Yapılacak İlk ICO’yu Duyurdu

Mert Kaya
Mert Kaya 20 Mayıs 2018
0 görüntülenme

VeChain (VEN), VeChainThor platformunun ilk ICO’su olan Plair Platform’u duyurdu. Plair tamamıyla VeChainThor blokzincirine bağlı olacak. İlk VEN token’inin özel satışlarının 25 Mayıs’ta yapılması planlanırken Plair CEO’su Patrick Tang, VeChain hakkında şu sözleri sarf etti:

“VeChain, profesyonelce tavsiyeler, kaynaklar ve üst düzey bir blokzincir partneri olarak harika bir topluluk desteğini bizlere sunuyor.”

Plair, kullanıcılarının oyun oynamasına, izlemesine, oyunlar hakkında konuşmalar yapmasına ortam sağlayan blokzincir tabanlı bir e-spor ve oyun projesi olacak. Projenin amacı yayıncılığı, içerik yönetimini ve bulut oyun çözümlerini merkeziyetsiz hale getirmek.

Ayrıca proje, oyunların popülaritesi üzerinden bir sermaye yaratmak ve oyuncuların profesyonel bir oyuncu statüsünde yaşamlarını idame ettirmelerini sağlamayı da hedefliyor. Zaten halîhazırda birçok oyuncunun bu yolla milyon dolarlara ulaşan gelirler elde ettiğini ve bu endüstrinin inanılmaz bir şekilde büyüdüğünü de düşünürsek hizmet etmek istedikleri endüstrinin “işe yarayabilir” bir amaca hizmet ettiğini söylemek de yanlış olmaz.

25 Mayıs’ta özel satışının yapılacağı duyurulan ICO’nun hardcap’i 30 Milyon Dolar olarak belirlendi.

VEN:PLA token oranı da bu tarihte duyurulacak. Plair Kuruluşu ayrıca tokenların en az yüzde 80’inin VEN cinsinden satılacağını taahhüt etti.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Duyuru: Kripto Koin ve CryptoCholics Canlı Yayını – Teknik Analizler Kripto Koin ve CryptoCholics ekipleri olarak bundan sonra her hafta gündemi değerlendirdiğimiz ve merak ettiklerinizi cevaplayacağımız canlı yayın seansları düzenleyeceğiz. Bu hafta odağımızda ise teknik analizler yer alacak. Yani, merak ettiğiniz kripto paralarla ilgili indikatörleri değerlendirerek teknik...
Kriptokoin.com 20 Mayıs 2018