VeChain, Thor Platformunda Yapılacak İlk ICO’yu Duyurdu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

VeChain (VEN), VeChainThor platformunun ilk ICO’su olan Plair Platform’u duyurdu. Plair tamamıyla VeChainThor blokzincirine bağlı olacak. İlk VEN token’inin özel satışlarının 25 Mayıs’ta yapılması planlanırken Plair CEO’su Patrick Tang, VeChain hakkında şu sözleri sarf etti:

“VeChain, profesyonelce tavsiyeler, kaynaklar ve üst düzey bir blokzincir partneri olarak harika bir topluluk desteğini bizlere sunuyor.”

Plair, kullanıcılarının oyun oynamasına, izlemesine, oyunlar hakkında konuşmalar yapmasına ortam sağlayan blokzincir tabanlı bir e-spor ve oyun projesi olacak. Projenin amacı yayıncılığı, içerik yönetimini ve bulut oyun çözümlerini merkeziyetsiz hale getirmek.

Ayrıca proje, oyunların popülaritesi üzerinden bir sermaye yaratmak ve oyuncuların profesyonel bir oyuncu statüsünde yaşamlarını idame ettirmelerini sağlamayı da hedefliyor. Zaten halîhazırda birçok oyuncunun bu yolla milyon dolarlara ulaşan gelirler elde ettiğini ve bu endüstrinin inanılmaz bir şekilde büyüdüğünü de düşünürsek hizmet etmek istedikleri endüstrinin “işe yarayabilir” bir amaca hizmet ettiğini söylemek de yanlış olmaz.

25 Mayıs’ta özel satışının yapılacağı duyurulan ICO’nun hardcap’i 30 Milyon Dolar olarak belirlendi.

VEN:PLA token oranı da bu tarihte duyurulacak. Plair Kuruluşu ayrıca tokenların en az yüzde 80’inin VEN cinsinden satılacağını taahhüt etti.

VeChain, Thor Platformunda Yapılacak İlk ICO’yu Duyurdu