Vidt Datalink Nedir? VIDT Coin Nasıl Alınır?

ETCH 1
ETCH 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vidt Datalink nedir? Vidt Datalink, blockchain teknolojisini kullanarak kullanıcıların verilerini sertifikalandıran bir projedir. Bu makalede, Vidt Datalink nedir, ne sunar, VIDT coin nedir, ne için kullanılır, nasıl alınır gibi merak edilen soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kriptokoin.com olarak, sizin için derledik.

Vidt Datalink, kurumsal yatırımcılar ve şirketleri kendine çekmeyi amaçlayan bir blockchain projesidir. Projenin VIDT coin isimli yerel bir kripto para birimi bulunur. Vidt, verilerini güvence altına almak isteyen kullanıcılara sertifika hizmeti sunar.

Yatırımcılar, parmak izlerini, blockchain teknolojisi aracılığıyla sisteme tanımlayabilir. Bu sayede, ağdaki işlemler, veriler ve NFT’ler korunur. Parmak izi uyuşmayan bir kişi işlem yapmaya kalkıştığında, sistem bunu tespit eder ve hesap sahibini bilgilendirir. Yüksek oranda güvenlik hizmeti sunan platform, oldukça hızlı işlem gerçekleştirir. Buna karşın, işlem maliyetleri oldukça düşüktür. Kullanıcılar, ucuz yoldan hızlı biçimde işlem gerçekleştirme avantajına sahiptir.

VIDT coin nedir? Ne için kullanılır?

VIDT coin, Vidt Datalink platformunun yerel kripto para birimi olarak çalışan bir tokendir. Token, platformun sunduğu sertifikasyon işlemlerinde ödeme yöntemi olarak kullanılır. Kısaca, verilerin ve işlemlerin size ait olduğunu doğrulamanızı ve bahsi geçen öğeleri güvence altına almanızı sağlar. Buna ek olarak token, NFT üretimi ve doğrulaması için de kullanılır.

VIDT token, daha çok kurumsal yatırımcılara hitap eder. Protokol tokeni, BEP-20 akıllı sözleşmesi ile oluşturulmuştur. Tokenin maksimum arzı, 58,5 milyon adet olarak belirlenmiştir. Yazı yazılırken, maksimum arzın %84’üne denk gelen 49,4 milyon VIDT, dolaşımda bulunuyordu. Ayrıca kripto para, 24,6 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

Avantajları nelerdir?

  • Kullanıcılar, işlemlerini parmak izi ve blockchain teknolojisi ile güvence altına alır. NFT’lerin ve sahipliğini bu teknolojiyle kanıtlar. Güvenlik öncelikli bir platform olması, kurumsal ve büyük yatırımcıları çekmektedir.
  • Vidt Datalink, NFT gibi ürünler için kullanıcılara sertifika verir. Sertifika almak isteyen yatırımcılar, VIDT coin ile ödeme yapar.
  • Platform, yüksek hızla çalışmaktadır. Buna karşın, oldukça düşük işlem ücretleri talep eder. Kullanıcılar, ucuz yoldan hızlı işlem gerçekleştirme avantajına sahiptir.
  • Gerçek dünyadaki ürünler, platform aracılığıyla NFT’ye dönüştürülebilir ve sahipliği kanıtlanabilir.

Dezavantajları nelerdir?

  • Daha çok kurumsal yatırımcıları çeken hizmetler sunmaktadır. Proje, kâr elde etmek isteyen bireysel yatırımcılar için oldukça az imkân tanır.
  • Vidt, büyük oranda güvenlik üzerine yoğunlaşan bir platformdur. Merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosisteminin öğelerini içermez. VIDT coin staking ve likidite için kullanılmaz.

VIDT coin nasıl alınır?

Vidt Datalink ile ilgilenen yatırımcılar VIDT coin’in listelendiği borsaları araştırmaktadır. Mevcut olarak VIDT, Binance, KuCoin, Uniswap, JulSwap vb. kripto borsaları tarafından listelenmektedir. İlgili yatırımcılar, bu borsalardan birine üye olup, para yatırarak VIDT token alabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Vidt Datalink Nedir? VIDT Coin Nasıl Alınır?