Wall Street Şirketi, Dev Ethereum Hedefini Duyurdu!

ethere 1
ethere 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tom Lee’nin Fundstrat’ı Ethereum (ETH)’un yakında 4.900 doları yakalayacağını tahmin ediyor.  Fundstrat’a göre, Ether fiyatı yakında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya hazırlanıyor. Detaylar için Kriptokoin.com’u takip edin.

Ethereum ATH’sine hazır mı?

Araştırma şirketi Fundstrat, yakın zamanda yayınlanan notunda, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un fiyatının, büyüyen merkezi olmayan finans endüstrisi nedeniyle yakın gelecekte 4.900 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Ether 4.030 dolar fiyat seviyesini aşmayı başarırsa, Ether boğaları tüm zamanların en yüksek seviyesini görebilir. Böyle bir durumda, firmanın analistlerine göre, yenilenen ivme Bitcoin’in rakibini yeni zirvelere itebilir. Şirketin öngörüsüne göre, Eylül ayının en yüksek seviyelerinin aşılması ve tüm zamanların yeni zirvelerine hızlanma yol açması bekleniyor. Ether, fiyatı üç haftadan kısa bir süre içinde yaklaşık %33 oranında düşmeden önce 3 Eylül’de kısa bir süreliğine 4.000 dolar seviyesini aştı. Birkaç hafta Bitcoin’in gerisinde kaldıktan sonra, Ether son iki gün içinde en büyük kripto para biriminde zemin kazanmaya başladı ve Fundstrat, büyüyen pazar payının artan kripto talebini gösterebileceğine inanıyor.

Ether

Ether fiyatı 12 Mayıs’ta 4.356 dolarda zirve yaptı ve ardından daha geniş piyasa satışlarının ortasında sadece 12 gün içinde 1.700 Dolar seviyesine geriledi. En son Bloomberg raporuna göre mühürlü bir anlaşma gibi görünen ilk Bitcoin borsa yatırım fonunun onayı, yakın zamanda Bitcoin’i Nisan ayından bu yana ilk kez 60.000 doların üzerine çıkardı. Piyasa, yatırımcıların bu Ekim ayında işleme başlaması beklenen birkaç Bitcoin ETF’sine yığılacağını tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Wall Street Şirketi, Dev Ethereum Hedefini Duyurdu!