Wanchain ve Pundi X Labs’dan Blockchain Ortaklığı

Google News

Farklı dijital paraları birleştiren ve kusursuz finans piyasası yaratmayı amaçlayan Wanchain Twitter’da yaptığı duyuruda kripto POS üreticisi Pundi X Labs ile ortaklık kurduklarını söyledi.

İki kurucu Jack ve Zac’in verimli buluşması NYC’deki 4. Blockchain Haftası olan Consensus 2018’de gerçekleşti.

Wanchain Paylaştırılmış Ekonomik Altyapı’yı Pundi X POS ile Genişletmek İstiyor

Kripto dünyasından çok sayıda yeni girişim son ürünlerini ve geliştirmelerini göstermek üzere Blockchain Haftası’nda buluştu. Bu firmalar arasında, potansiyel ortaklığın değerini gören Wanchain ve Pundi X LABS da vardı.

Yeni, Wanchain’in geliştirdiği akıllı kontratları çapraz bağlayan dağıtılmış ekonomik yapı farklı blockchain ağlarını birleştirmek istiyor. Pundi X kripto havalelerini ve ödemelerini kolaylaştırmak için Ethereum blockchain’ini tercih ediyor.

Wanchain multi-varlık cüzdanı WAN teklif ediyor, böylece kullanıcılar tokenlerini daha kolay kontrol edebilir ve özel-toplu işlemlerde de kolaylık sağlanır. Yapı kullanıcıların çok düşük risklerle chain üzerinden ticaret yapmalarını ve Ether Delta gibi merkezsiz ticaret uygulamalar geliştirmelerini sağlıyor. Bunların yanı sıra ICO’ların başlatılmasında da yardımcı oluyor.

Wanchain ortaklık sonrasında Pundi X POS’larıyla daha çok kişiye ulaşacak. Wanchain için işler genişleyen ağı ve kullanıcı sayısıyla güzelleşmeye devam edebilir.

Wanchain blockchaini  Ethereum’un gücü ve sağlamlığı üzerine kurulu. Herhangi bir Ethereum Dapp’i hiçbir kod değişimi olmadan Wanchain ile çalışabilir ancak Wanchain’in API’ları sayesinde uygulamalar güvenlik açısından ve cross-chain yetenekleri bakımından geliştirilebilir.

Pundi X PoS’un toplu üretimi Şubat 2018’De başladı ve firma 12’den fazla ülkede 100,000’den fazla XPOS  dağıtmayı planlıyor. Arayüz hem kripto cüzdanlarından hem de geleneksel mobil cüzdanlardan ödemeyi destekliyor. Bunlar içinde Alipay ve Bitcoin cizdanı da var.

Pundi XPOS ile işlemleri gerçekleştirebilecek olmalarının yanı sıra dükkan sahipleri aletin yan ekranına reklam da alabilecek. Birçok dijital birimde alışverişi mümkün kılıyor, üstelik kullanıcılar bir yandan yerel birimdeki miktarı da görebiliyor. İşlemi tamamlamak için satıcı müşterinin cüzdanından QR kod okutuyor.

Endonezyalı PoS üreticisi kısa süre önce bir anket yaptı ve sonuçlara göre katılanların %69’u önümüzdeki on sene içinde çoğu insanın kripto kullanmaya başlayacağına inanıyorlar. Güvenlik, gizlilik ve sıfır işlem ücreti kullanıcıların kripto kullanmalarının başlıca nedenleri.

Newsbtc-Ricardo Esteves

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku