Warren Buffett’tan CNBC’de Bitcoin ve Kripto Para Açıklaması

warren buffett
warren buffett
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Milyarder yatırımcı Warren Buffett, CNBC’ye konuştu. Kripto paralara hakkında bir takım soruları cevaplayan Buffett, kripto paraların herhangi bir değeri olmadığına dair görüşünü tekrarladı.

Buffett’a Göre Kripto Paralar Hiçbir İşe Yaramıyor

Justin Sun’ın Buffett’ın hayır kurumuna 4 milyon dolar bağışlayarak hak kazandığı akşam yemekleri hakkında konuşan milyarder yatırımcı, Justin Sun ve ekibinin oldukça iyi ve saygılı olduklarını belirtti. Buna karşın Tron kurucusunun kripto paralar hakkındaki fikrini değiştirme konusunda başarısız olduğunu söyleyen Buffett, hiçbir zaman kripto para sahibi olmadığına ve olmayacağına dair demecini yineledi.

Warren Buffett konuşmanın pek çok yerinde blokzincir teknolojisini anladığına dair referanslar verdi ve bitcoin’in dijital defter ve sınırlı sayıdaki arzını anladığını belirterek bu teknolojiyi anlamadığına dair ithamda bulunanları haksız çıkardı.

Justin Sun’ın akşam yemeğinde bitcoin hediye etmiş olmasına karşın herhangi bir kripto paraya sahip olmadığını yineleyen Buffett, bu hediyeden pek de hoşlanmamış gibi görünüyor…

Blokzincir Varlıkları Alışılan Finansın Dışında Kalıyor

Buffett, kripto paralar hakkındaki görüşünde tutarlılığını sürdürüyor ve bu görüşü yakın bir gelecekte değişecek gibi görünmüyor. Milyarder yatırımcının bu tutumu muhtemelen blokzincir varlıklarının geleneksel finans alanına girememesinden kaynaklanıyor. Başka bir deyişle, bu varlıklar yatırım yapmak için oldukça riskli ve yıkıcı…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Warren Buffett’tan CNBC’de Bitcoin ve Kripto Para Açıklaması