Ünlü Şirkettten, Web 3 ve DeFi Piyasasına Yüzmilyonluk Yatırım!

Vural Erkan
Vural Erkan 3 Aralık 2021
1 görüntülenme
crypto investment

Son zamanların çok konuşulan teknolojisi Web3 ile DeFi projelerine yatırım yapmayı planlayan, Blockchain ve dijital varlık firması Maven 11 Capital, ikinci kripto para odaklı fonunda 120 milyon dolar topladığını açıkladı. Haberin ayrıntıları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Maven 11, DeFi projelerine önemli yatırım yapıyor

Girişim Fonu-2, kapalı uçlu olması veya sabit sayıda hisse ihraç etmesi ve varlıklı bireyler, kripto girişimcileri, aile ofisleri ve kurumları dahil olmak üzere daha geniş bir destek grubuna sahip olmasıyla Maven 11’in ilk fonundan farklı. Yeni fon, diğerlerinin yanı sıra oyun odaklı DAO olan Merit Circle, kredi platformu Maple Finance, katman-1 Blockchain Anoma ve DeFi pano Zapper’a yatırım yaptı. Konuya ilişkin olarak Maven 11 ortağı Darius Rugys, şu açıklamayı yapıyor:

Bu yeni fonun geleneksel girişim yapısı, yatırımlarımızda çok yıllı bir zaman ufku almamıza izin veriyor. Bu, yenilikçi bir fikirle güçlü bir kurucudan tam teşekküllü bir DAO’ya veya geliştiriciler ve kullanıcılar arasında güçlü bir çekişe sahip kanıtlanmış protokole doğru büyümesi gereken protokolleri desteklememizi sağlıyor.

defi

Verdiği bir röportajda Darius Rugys, firmanın yatırım yaptığı şirketlerle nasıl çalıştığına dair bir örnek olarak Maple Finance’i kullandı. Maple Finance, kurumlardan oluşan likidite havuzlarında uzmanlaşmış bir borç verme platformu. Maven 11, esasen bir grup borç alan ve borç veren için havuz yöneticisi olarak görev yaptı. Darius Rugys, firmasının Maple Finance için 150 milyon doları 160 milyon dolara yükselttiğini ve bu projede tam zamanlı çalışan küçük bir çalışan ekibine sahip olduğunu söylüyor.

Darius Rugys, “Onlara yatırım yapıyoruz, kurucularla yakın çalışıyoruz ve protokol için kapsamlı çalışmalar yapıyoruz” diyor. Darius Rugys, Amsterdam merkezli yatırım firmasının araştırma ve portföy geliştirme ekipleri de dahil olmak üzere şirket içi işe alımlara da odaklandığını belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

things to consider before cryptocurrency investing
İşte 3 Akıllıca Bitcoin ve Altcoin Al-Sat Stratejisi! Bazı insanlar kripto paranın zenginliğe giden bir kısayol olduğunu düşünür, ancak bu her zaman bu kadar basit değildir. Purebase Studio’nun kripto uzmanı ve NFT stüdyo yöneticisi CALV!N, Coinbase ve Gemini gibi uygulamaların kitleler arasında popülerlik kazanmasından yıllar...
Vural Erkan 3 Aralık 2021