Reklamı kapat

Weiss Anketine Göre Borsalar Arası Fon Aktarımının En İyi Yolu XRP

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 22 Temmuz 2018
0 görüntülenme

Fintechlerle sınırlı olmayıp, dünyadaki büyük bankalar ve bazı merkez bankaları da dahil olmak üzere büyük ve küçük firmalar tarafından onaylanan büyüleyici potansiyellerine rağmen, CoinBase tarafından önemsiz hale getirilmiş olan kripto para birimi Ripple için oy vakti.

Bugün kripto para biriminde en saygın derecelendirmelerden biri olan Weiss Ratings, Twitter’da Ethereum, Ripple, Bitcoin ve “diğer” paralarla dörde ayrılmış olan ankette, Ripple, Bitcoin dahil olmak üzere diğer dijital para birimlerinden daha fazla oy aldı.

Anketteki soru şuydu: “Fonlarınızı borsadan borsaya geçirmek için hangisi en iyisi?”

Ripple% 78, Bitcoin% 6, Ethereum ve ‘Diğer’ ise% 8 oy aldı ve oylamaya 7,598 kripto sever katıldı.

Weiss Ratings, bugün Amerika’da bulunan neredeyse diğer tüm derecelendirmelere kıyaslanamaz bir marka. Platform, Amerika’nın kripto para, hisse senedi, ETF, yatırım fonları, sigorta şirketleri, bankalar ve kredi birliklerini kapsayan %100 bağımsız bir derecelendirme kuruluşu.

Ripple Yine Önde

Birkaç gün önce, CNBC’deki Fast Money adlı televizyon programı, Coinbase kullanıcılarının Ripple’a ihtiyacı olup olmadığına dair düzenledikleri anketin sonuçlarını açıkladı.

Ripple, Stellar (XLM), Cardano (ADA) ve ZCash (ZEC) anketin bir parçasıydı.
Ancak, Ripple% 34, ZCash% 30, Cardano %25 ve Stellar % 11 oy aldı.

Geçtiğimiz hafta Coinbase, beş kripto parayı listeleyeceklerini açıklamıştı. Bunların arasında ZCash (ZEC), Stellar (XLM), Cardano (ADA) ve popüler olmayan 2 kripto para vardı: 0x (ZRX) ve Basic Attention Token (BAT).

“Birkaç yeni varlığın toplanmasını araştırıyoruz. Yetki alanı mümkün olduğunca yerel bankalar ve düzenleyicilerle birlikte bunları eklemek için çalışıyoruz.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin ETF Kararı Öncesinde Yükselmeye Devam Ediyor ABD’deki Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’nun 10 Ağustos’taki kararı Bitcoin için kritik bir önem arz ediyor. Eğer ETF onayı gelirse Bitcoin’in güçlü bir şekilde yükseleceği düşünülüyor. Bitcoin fiyatı bu hafta başından itibaren inanılmaz yükselmeler yaşayarak $7,650 üzerinde...
Egehan Karışman 23 Temmuz 2018