Reklamı kapat

Weiss Ratings Raporu Bitcoin ve XRP’yi Överken Holochain (HOT) Hızla Sıçradı

Serkan Eser
Serkan Eser 8 Ocak 2019
0 görüntülenme

Finansal derecelendirme kurulu Weiss Ratings’in 2019 raporunda Bitcoin, XRP gibi önde gelen kripto paralar için olumlu bir geleceğe işaret ederken, Bitcoin’in benzeri yazılımlara sahip olan Litecoin (LTC) Bitcoin Cash (BCH/BSV), Bitcoin Cash SV gibi kripto paraların eninde sonunda yok olmaya mahkum olduğu vurgulandı.

Raporda EOS, Cardano gibi güçlü blok zincirlerinin yanı sıra Holochain de Internet 3.0’ın potansiyel varislerinden birisi olarak gösterilirken, bu rapor sonrasında kripto para biriminin Binance’deki işlem hacminde yüzde 381 artış görüldü ve HOT/BTC, HOT/ETH piyasalarında pazar günü güçlü seviyelere ulaşıldı.

Weiss’in HoloChain’e Etkisi

Holochain’in dağıtılmış hash tablosu, bir blok zinciri görünümünden ziyade bir torrent ağını anımsatan bir yapıya sahip. Bu yazımıza göz atarak daha fazla bilgi alabileceğiniz Holochain hakkında Weiss Ratings inovatif olduğunu vurgulayarak bu yorumu yapıyor;

“Holochain, blok zincirinden farklı bir bakış açısı ile dünyaya katkıda bulunma potansiyeline sahip.”

Yazıda böyle devam ediliyor;

“EOS, Cardano ve Holochain gibi para birimleri günümüzde İnternet 3.0’ın yaratılmasına liderlik edebilecek güçteler. İnternet 3.0 daha sürdürülebilir ve güvenli bir web ağının oluşturulmasını sağlayacak.

HOT’ta Pozitif İvme Sürüyor

Holochain Weiss raporu sonrasında önce işlem hacminde büyük bir artışa sahne oldu ve sonrasında artan ilgi fiyatlarda da artışı tetikledi.

Kripto para birimi Coinmarketcap verilerine göre yayın saati ile 0.000692 dolar bandına dek yükseldi ve son 24 saat içerisinde yüzde 22’lik artış yakaladı.

Holochain’in son bir hafta içerisinde de yüzde 50’nin üzerinde artış yakaladığı görülüyor.

Weiss Ratings’in 2019 raporu hakkında bu yazımıza göz atarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türk Uzmanlar Anlatıyor: Bitcoin ve ICO’ların Türkiye İçin Önemi 140journos kanalı Bitcoin’in 10. yılında Youtube aracılığıyla yeni bir video yayınladı. Videoda,  Erkan Öz, Türkiye merkezli kripto para borsası BtcTürk CEO’su Özgür Güneri, İsmail Hakkı Polat, Ozan Yurtseven ve Kerem Tibuk gibi Türkiye kripto para sektörünün önde...
Serkan Eser 9 Ocak 2019