Trader’ların XRP, PEPE, GRT, AVAX, BTC ve QNT Stratejileri!

Trader'ların XRP, PEPE, GRT, AVAX, BTC ve QNT Stratejileri!
Trader'ların XRP, PEPE, GRT, AVAX, BTC ve QNT Stratejileri!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası bir yılı aşkın süredir tecrübe ettiği ayı piyasasının ardından toparlanma döneminde geçti. Bu esnada, Bitcoin’in yıl içinde eski zirvelerini geri alacağını söyleyen tahminlerde mevcut. Teknik analistlere XRP, PEPE, GRT, AVAX, BTC ve QNT fiyatlarında bu seviyeler belirleyici olacak.

Analistlerinde XRP, PEPE, GRT, AVAX ve QNT’de beklediği seviyeler

Popüler kripto analisti Michael van de Poppe, güncel analizlerinde PEPE, GRT, AVAX ve QNT için stratejilerine yer verdi.

Pepe (PEPE)

Poppe’nin bahsettiği ilk kripto, son birkaç haftadır ralli yapan Pepe (PEPE) oldu. Analist, PEPE’nin bir ayı piyasası rahatlama rallisinde olduğunu belirtti. Buna ek olarak, meme coin’in yukarı doğru devam etmesi için 0.00000173 doların üzerinde kalması gerekecek.

PEPE’nin fiyatı bugün 4 saatlik grafikte 9 ve 20 EMA çizgisinin altına düştü. Yazım sırasında, yatay hareket ettiği 0.0…01676 dolar bölgesinde işlem görüyor.

The Graph (GRT)

Poppe, GRT’nin 0,13 dolarlık çok önemli bir destek seviyesini kaybettiğine dikkat çekiyor. Bu altcoin’e yapmayı ciddi bir şekilde gözden geçirmesi için bu seviyeyi geri almasını bekleyeceğini söylüyor.

PEPE’nin aksine, GRT’nin fiyatı, yazım sırasında işlem görmeye devam ettiği 4 saatlik grafiğinde 9 ve 20 EMA çizgilerini geçmeyi başardı. Fiyatı şu anda hafif bir düşüşle 0.1225 dolardan işlem görüyor.

Trader'ların XRP, PEPE, GRT, AVAX, BTC ve QNT Stratejileri!

Avalanche (AVAX)

Van de Poppe, AVAX hakkında 16,50 doları geri kazanmasının çok önemli olacağını belirtti. Öte yandan AVAX için düşüş trendi devam ederse long pozisyona girebileceğini söylüyor.

AVAX fiyatı şu anda %2,5 düşüşle 14.92 dolardan işlem görüyor. Altcoin, geçen haftadan bu yana %3,5 civarında değer kaybetti. Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere, boğalar teknik açıdan boğaların zor zamanlar geçiriyor.

Trader'ların XRP, PEPE, GRT, AVAX, BTC ve QNT Stratejileri!

Quant (QNT)

Poppe son olarak, Quant (QNT) hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Long pozisyona girmeyi düşünmeden önce 112 doları desteğe çevirmesi gerektiğini açıkladı. Bu olursa analist, altcoin’in fiyatının 175 dolara tırmanabileceğine inanıyor.

Van de Poppe’nin QNT’nin 112 doların üzerinde işlem görme beklentisine rağmen, altcoin bu hedefin altında kaldı. Şu anda, gün içi %2,5 düşüş gösterdiği 105.86 dolardan işlem görüyor.

Dark Defender, XRP fiyatının yıl sonuna kadar %800 yükseleceğini söyledi

Bir diğer popüler kripto analisti Dark Defender, XRP fiyatının yıl sonuna kadar %880 artışla 3,82 dolardan işlem göreceğini öne sürüyor. Analist ayrıca, XRP aktivitesinde görünüşte mevcut bir durgunluk olduğunu paylaştı. Bunun yaklaşan bir kırılmanın habercisi olabileceğini söylüyor.

Analizleri, özellikle tarihsel modellere odaklanarak XRP’nin haftalık grafiğinin ayrıntılı bir incelemesini içeriyordu. Buna göre, 13 haftalık bir yasak döneminden sonra bir kopuş meydana gelebilir. Bu hareket, şu anki tarihten itibaren bizi Ağustos ayının sonlarına indirir. Ancak analist, bu olayın önceki herhangi bir haftada meydana gelme olasılığını da kabul etti.

Dark Defender, kırılmanın ardından XRP’nin önemli direnç çizgisini fethetmesini ve 1,33 dolarlık bir başlangıç ​​hedefi için zemin hazırlamasını bekliyor. Önerdikleri takip hedefi 3,82 dolarda rahat bir şekilde oturuyor.

İlginç bir şekilde, bu zaman çizelgesi Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un şirketin SEC ile olan ve Aralık 2020’de düzenleyici kurumun “kayıtsız, devam eden dijital varlık menkul kıymet teklifi” yoluyla 1,3 milyar dolarlık satış iddiasıyla dava açtığını duyurmasıyla başlayan yasal savaşının sonuçlanması beklentisiyle eşleşebilir.

Credible, Bitcoin’in de bu yıl ATH yapacağını iddia ediyor

Bitcoin yatırım stratejisinde, Credible lakaplı kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) son zamanlarda 30.000 dolardan reddedilmesine rağmen bu yıl yeni zirveleri kırabileceğini söylüyor. Analist, BTC fiyatının kısa vadede tekrar 20.000 doları görmeyeceğini tahmin ediyor:

20.000 dolarda bir boşluk var ve bu boşluk birçok kişinin izlediği ve mevcut seviyelerden daha derin bir geri çekilme için gerekçe olarak kullandığı yer. 2023’te ATH seviyelerine ilişkin tezim konusunda haklıysam, bu boşluk doldurulmamalıdır. Bana 20.000 dolar veya 70.000 dolar mı önce geldiğini soracak olursanız, ben 70.000 dolar ve üzeri derdim.

Credible ayrıca, “en eğlenceli sonuç en olası olandır” şeklinde bir Elon Musk tweet’i hakkında yorum yaparak bunu Bitcoin’e uyguluyor. Analist, Musk’ın mantığını kullanarak, Bitcoin için bu yıl ATH seviyelerine ani bir hareketin en olası sonuç olduğunu söylüyor:

Bitcoin’de 2023’te ATH seviyeleri bir bankacılık krizinin ortasındayken, çoğu 2024-2025’teki halving’i beklerken kenarda oturuyor. Önümüzdeki iki yıl boyunca BTC’de sıkıcı yatay fiyat hareketlerinden kesinlikle daha eğlenceli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Trader’ların XRP, PEPE, GRT, AVAX, BTC ve QNT Stratejileri!