XRP ve Dogecoin İçin Çılgın Tahminler Geldi: Yüzde 1000 Yükseliş!

XRP ve Dogecoin İçin Çılgın Tahminler Geldi: Yüzde 100 Yükseliş!
XRP ve Dogecoin İçin Çılgın Tahminler Geldi: Yüzde 100 Yükseliş!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sürekli gelişen kripto para dünyasında, iki kripto varlık, XRP ve Dogecoin, hem yatırımcıların hem de meraklıların dikkatini çekiyor. Her bir coin, yasal netlikten yükseliş momentumuna kadar çeşitli faktörler tarafından yönlendirilen benzersiz bir anlatı sunmakta. İşte detaylar…

XRP fiyatının önü açık

ABD’deki kendine özgü düzenleyici statüsü nedeniyle sık sık selamlanan XRP, kripto pazarında dalgalar yaratıyor. Changelly’deki piyasa analistlerine göre, XRP için gelecek umut verici duruyor. Ayrıca tahminler muazzam bir yükselişe işaret ediyor. Tahminler, XRP’nin önümüzdeki yedi yıl içinde 10 dolar seviyesine ulaşmasını öngörüyor. Bu da kripto para birimi için önemli bir kilometre taşına işaret ediyor.

Bugün, Bu 42 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

Ancak iyimserlik burada bitmiyor. Changelly, 2032 yılına kadar yaklaşık 26 dolarlık potansiyel rekor değeri ile XRP için daha da etkileyici gelecek öngörüyor. Bu iddialı öngörü, kritik. Zira XRP’nin piyasa potansiyeline ve değerinin temelini oluşturan teknolojiye duyulan güvenin altını çiziyor. Ayrıca %1.700’lük kayda değer bir artışa işaret ediyor.

2023: XRP’nin rollercoaster yolculuğu

2023 yılına XRP için kayda değer fiyat hareketleri damgasını vurdu. Kısa bir süre 0,6111 dolara düşmesine rağmen, kripto para birimi artmıştı. Özellikle, yılın başından bu yana %78,99’luk kayda değer bir artış yaşadı. Yargıç Analisa Torres’in verdiği önemli bir karar, Temmuz ayında XRP’nin fiyatının %70 artırdı. Yani altcoinin fiyatının 0,82 dolara yükselmesinde önemli bir rol oynadı.

Ripple (XRP) İçin Yarın Büyük Gün: Ne Beklemeli?

XRP’nin artan benimsenmesi, kısmen Blockchain tabanlı ödemeler lideri Ripple Labs ile olan ilişkisine bağlı olarak, itici bir güçtür. Ripple’ın Uphold ile işbirliği ve HSBC’nin Metaco ile girişimi de dahil olmak üzere stratejik ortaklıkları, XRP’nin entegrasyonunu genişleterek potansiyel olarak talebi artırabilir. Sürdürülen perakende katılımı ile birleşen kurumsal ilgi, XRP’yi öngörülen kilometre taşları için konumlandırmaktadır.

XRP fiyatının on yıllık potansiyeli nedir?

Önümüzdeki on yıla baktığımızda, XRP’nin yörüngesi odak noktası olmaya devam ediyor. 2017-2018’deki önemli sıçramalar ve 2021 kripto patlaması sırasındaki toparlanma da dahil geçmiş performans, gelecekteki beklentiler için zemin hazırlıyor. 2023 teknik analizi dalgalı fiyatlar öngörüyor. Ancak, 0,807 dolar civarındaki potansiyel ortalama alım satım fiyatları, dikkat çekiyor. Zira XRP’nin yatırım portföylerine değerli bir katkı olma potansiyelinin altını çiziyor.

Popüler Proje, Milyonlarca Altcoin Dağıttı! Peki Neden?

Dogecoin’in yükseliş momentumu

XRP fiyatına benzer bir anlatı, Dogecoin’de dikkat çekiyor. Dogecoin (DOGE) inanılmaz bir yükseliş ivmesi yaşıyor. Üstelik, geçtiğimiz yıl ilerlemesini engelleyen azalan haftalık trend çizgisini aşıyor. Son gelişme DOGE sahipleri için bir yükseliş sinyali olarak görülmekte. Dogecoin’in tanık olduğu %10’a yakın ralli, onu önemli bir engeli aşmaya itti. Analistlere göre, 0,0814 dolar direncini aşmayı başarma olasılığı var. Bu, bir sonraki kritik seviye olan 0,0170 dolara yüzde 110’luk önemli bir yükselişi tetikleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

XRP ve Dogecoin İçin Çılgın Tahminler Geldi: Yüzde 1000 Yükseliş!