Reklamı kapat
ICO

Yapay Zeka ile Çalışan Ticaret Platformu AITrading ICO’su Başlıyor

Şebnem Ertan
Şebnem Ertan 15 Mayıs 2018
0 görüntülenme

AI trading sayesinde herkes varlıklarını kolaylıkla kontrol altında tutabilir.

Londra, İngiltere- 9 Mayıs 2018: AI Trading bugün piyasanın yenileri, profesyonel tüccarlar, ticaret danışmanları, borsacılar ve önde gelen borsaların etkileşimlerini sağlayan ve bir araya getiren ticaret platformlarına bağış toplamak için bir Crowdfunding kampanyası başlattıklarını duyurdu. AI ekosistemi blockchain, Al ve ML teknolojileri üzerine kurulu ve tek-tıkla şeffaf ticaret ortamı oluşturmayı amaçlıyorlar.

AITrading normal dışı ticaret etkinliklerini gözlemleyerek sürekli yeni ticaret fikirleri buluyor.  Aynı zamanda kullanıcı tercihleri ve risk farklılıklarını da göz önünde bulundurarak en uygun eylemi öneriyor. Belirli bir fikir için, farklı kar/zarar oranlarında ticaret stratejileri öneriyor. Kullanıcı yalnızca listeden öneri seçiyor, backtesting kullanarak değerlendiriyor ve eğer beğenirse kabul edip uyguluyorlar. Ek olarak, AITrading yatırım portfolyaları oluşturuyor, uygun portfolyoları seçip kullanıcılarına öneriyor. Alışılageldik olmayan Big Data kaynaklarını AI-temelli analizlerde, geleneksel teknik ve temel analizlerde kullanmak için veri olarak kullanıyor. Dahası, AITrading üçüncü partilerin AI-engine’in analitik fonksiyonlarına erişimlerini mümkün kılıyor.

“Borsada aktif bir tüccar olmak genelde sürekli telefonuna yada bilgisayarına bağlı kalmak anlamına geliyor. Yetersiz ticaret fikri veya yanlış ticaret stratejilerinden dolayı sürekli kaybetme riski var. AITrading’in çok daha iyi bir fikri var. Teknoloji eşi görülmemiş biçimde şeffaf ve demokratik. 7/24 ticaret fikirleri keşfediyor, sadece büyük yatırımlar ve bankalardan öte tüm topluluğun kullanabileceği stratejiler geliştiriyor. Yani AITrading piyasaya yeni bir yaklaşım getiriyor ve  mali kurumların işletme modellerini hızlı ve sorunsuz ölçülebilirlikle genişletiyor,” diyor AITrading CEO’su Alexey Shirobokov.

Takım şimdiden Crowdfunding teknolojilerini duyurdu. AITrading, platformun bilgi servisine erken erişim alımları üzerine bağış toplayacak. Ön ödemeyi doğrulamak adına, AITrading AITT tokenleri  (ERC-20 Standardında) sunacak.  Ön satışlar 10 Haziran 2018’de başlayıp 5 Temmuz 2018’e kadar sürecek. Asıl dönem ise 6 Temmuzdan 18 Ağustosa dek olacak. Bir AITT tokeni 0.88€ yatırıma denk gelecek. Minimum kabul edilebilir ödeme 88€. Kampanyayla 60 milyon € toplanması bekleniyor. Bunun %26,5’u altyappı desteği, güvenlik ve entegrasyona ve %27’si ise pazarlama ve PR çalışmalarına harcanacak.

AITrading Hakkında

AITrading.com AI temelli bir ticaret ekosistemi. Hem internet arayüzü hem de mobil uygulaması var. AITrading 4 temel ögeyi bir araya getirerek mülk kontrolünü fazlasıyla kolay ve etkili hale getiriyor: Makine Analizi, Ticaret Altyapısı, Piyasa Topluluğu ve Modern Arayüz. Bu servislerin yapay zeka ile çalışan tek bir platformda toplanması ve blockchain teknolojisi sıradışı bir sinerji etkisi doğuruyor ki bu da daha önce varolmayan ticaret imkanları sunuyor. AITrading dört farklı markette servis sunuyor: kripto paralar ve kripto varlıkları, forex, net değer ve emtia.

AITrading hakkında daha çok bilgi için https://aitrading.com/

Telegram: https://t.me/joinchat/H6hTGETpsCl8BPhQL01VtQ

Telegram haberleri: https://t.me/aitrading_en

Twitter: https://twitter.com/aitrading_com

Facebook: https://www.facebook.com/aitrading.official/

Instagram: https://instagram.com/aitrading_official

Medium: https://medium.com/aitrading

Reddit: https://www.reddit.com/user/aitrading

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/aitrading/

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İpucu #2 – Market Döngüsünü Anlamak Birlikte çalıştığımız CryptoCholics ekibinin sizler için hazırladığı ve market döngüsünün işleyişinin harikulade bir şekilde anlattığı videoyu sizlerle buluşturuyoruz. Bu videoda market dögüsünün ne olduğunu, ne kadar tutarlı olduğunu ve nasıl kullanmamız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Keyifli seyirler; CryptoCholics ekibini...
Serkan Eser 16 Mayıs 2018