Yarın Bu 6 Altcoin İçin Önemli Gün: İşte Olacaklar! 

Yarın Bu 6 Altcoin İçin Önemli Gün: İşte Olacaklar! 
Yarın Bu 6 Altcoin İçin Önemli Gün: İşte Olacaklar! 
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve çoğu altcoin sessiz kaldığı için günlük işlem hacimleri aylık en düşük seviyelere indi. Bu sırada birçok altcoin için yarın önemli gün olarak karşımıza çıkıyor. İşte yarın 6 altcoin’de yaşanacaklar…

6 altcoin için önemli gün yarın

  • TradersCoin (TRDC) ilk 2030 adet NFT’si için minting duyurularını yarın yapacak.
  • PNetwork (PNT), yarın büyük bir duyuru yapacağını açıkladı.
  • LBank, LinkDao’yu (LKD) USDT çifti ile listeliyor.
  • Ooki (OOKI) Cryptominers ile beraber soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 16’da başlayacak.
  • Coinsbit, Aurix’i (AUR) USDT çifti ile listeliyor.
  • BitMart, StorX (SRX)’i USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.
Bu 5 Kripto Para Not Edilmeli: Büyük Hedefleri Var!

Piyasada son durum nedir?

Bitcoin, her iki yönde de herhangi bir belirleyici hareket olmaksızın, başka bir günün ardından 23.000 dolar civarında değişmeye devam ediyor. Hafta sonu altcoinler için de oldukça sakin. Çoğu, günlük ölçekte hafifçe kırmızı renkte. Krptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Avalanche, birkaç istisna arasında yer alıyor. Geçen hafta sonu kripto piyasası için önemli ölçüde daha değişkendi. Örneğin Bitcoin, altı haftanın en yüksek seviyesi olan 24.600 doların üzerine çıktı. Bu fiyat artışını, ABD Merkez Bankası’nın son faiz artırımı ve ABD Başkanı Biden’ın ülkenin resesyona girdiğini kabul etmeyi reddetmesi körükledi.

Ancak sonraki günlerde boğaların gücü zayıfladı. BTC birkaç kez 23.000 doların altına düştü, en düşük seviyesi 4 Ağustos’ta 22.500 dolardı. Ancak, kısa bir süre sonra buralardan sekti ve hatta elini 24.000 dolardan denedi. Ancak orada başarısız oldu. Sonuç olarak, 23.000 dolara geri döndü ve sonraki birkaç günün çoğunu bu noktada geçirdi. Bu önemli fiyat hareketlerinin olmaması, yüksek işlem hacimlerinin olmamasından kaynaklandı.

Santiment 3 Altcoin Duyurdu: Balina Birikimi Pik Yaptı!

Altcoin’ler de sakin

Öte yandan biraz beklenmedik bir şekilde, altcoin’ler de günlük ölçekte oldukça sakin. Ethereum dün en iyi performans gösterenler arasındaydı. 1.700 doların üzerinde çok haftanın en yüksek seviyesine çıktı. Şimdi, yine de, ikinci en büyük kripto, yüzde 2’lik bir düşüşün ardından bu seviyenin altına geri döndü. Diğer büyük coinlerin çoğu da küçük günlük düşüşlerle karşı karşıya kaldı.

Binance Coin, Ripple, Cardano, Solana, Polkadot ve Dogecoin şimdi kırmızı renkte. Avalanche, yeşildeki tek altcoin oldu. Neredeyse yüzde 3 arttı ve 26 dolarda oturuyor. İlginç bir şekilde, Celsius bir günde yüzde 6 ve haftalık yüzde 30’dan fazla değer kazandı. Sonuç olarak, CEL 1,3 doların üzerinde işlem görüyor. Tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri, 1,1 trilyon doların hemen altında sakin kalıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yarın Bu 6 Altcoin İçin Önemli Gün: İşte Olacaklar!