XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

“Piyasalar Çöküyor” Yatırım Efsanesi: Altın ve Bu 3’ünden Alın!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 12 Ocak 2022
18 görüntülenme
AdobeStock 128990986 e1568985811820 scaled

Robert Kiyosaki, dünyanın en ünlü finansal kitaplarından biri olan “Rich Dad Poor Dad” kitabının arkasındaki tanınmış yazardır. Zaman zaman yatırım tavsiyeleriyle gündeme gelen Kiyosaki, yeni açıklamalarında altın, Bitcoin ve gümüşe dikkat çekti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Kiyosaki’den altın, gümüş, Bitcoin ve borsa tavsiyesi

Yazar olmasının yanı sıra, sosyal medya üzerindeki etkisini sıklıkla yatırım ve finansal ipuçları vermek için kullanıyor. Twitter’da verdiği son bilgilerde, piyasa düzeltmesi sırasında para kazanmak için mükemmel bir fırsat elde ettiğimizi söylemesiyle birçok kişinin dikkatini çekti.  

Kiyosaki piyasalardaki düşüşlerin, piyasalar indirimler sunarken “alışveriş yapmak” için en iyi fırsatlar olduğunu söyledi. NASDAQ, altın, Bitcoin, gümüşün düştüğünü ve bu düşüş sırasında varlıklardan satın alarak daha da zenginleşmenin zamanının geldiğini belirtti. Kiyosaki, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Harika haber. NASDAQ yüzde 2 geriledi. Altın yüzde 0.2 düştü. Bitcoin yüzde 1.4 düştü. Gümüş yüzde 0.01 yükseldi. S&P yüzde 1,6 düştü. Piyasalar çöküyor. Fed sahte para basmıyor. Harika haber. Piyasa çöküşleri, zengin olmak için en iyi zamandır. Finans piyasaları indirime girdiğinde alışverişe çıkın.

JP Morgan Uyardı: Büyük Eller Bitcoin Satıp Altın'a Geçiyor!

Geleneksel piyasalara çok az inancı olan ve kripto para yatırımlarının her zaman büyük bir destekçisi olan Kiyosaki, kısa sürede piyasalarda ve hisse senetlerinde bir iyileşme olasılığına inanıyor gibi görünüyor. Bu yüzden hisse senedi ve kripto para piyasasındaki düşüşleri satın almayı öneriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

sube
Büyükler Çökerken Bu 7 Altcoin’den Şaşırtan Ralliler Geldi! Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Solana (SOL) gibi büyük kripto para birimleri geçtiğimiz haftanın çöküşünün ardından toparlanmakta zorluk yaşıyor. Ancak piyasa değerine göre ilk 100’de yer alan 7 altcoin bunlara meydan okuyarak şaşırtıcı kazançlar elde...
Aslı Dinçer 12 Ocak 2022