Dev Yatırım Şirketi, Kripto Para Piyasasına Giriyor!

krip
krip
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2,21 trilyon dolarlık yatırım yöneticisi Pimco, kriptoyu keşfetmeye başladı. CIO Daniel Ivascyn’e göre Pimco, kademeli olarak kripto para enstrümanını yatırım stratejilerinin bir parçası haline getirecek. Detaylar Kriptokoin.com’da.

 Kripto para yatırımı

CNBC tarafından yayınlanan bir rapora göre, küresel yatırım yönetimi firması Pimco kripto yatırımına başlamayı planlıyor. CNBC’nin Delivering Alpha konferansı sırasında, Pimco’nun baş yatırım sorumlusu Daniel Ivascyn, 2.21 trilyon dolarlık yatırım yönetimi firmasının kademeli olarak kriptoyu işine entegre etmek istediğini söyledi: “Şimdi, trend takip eden stratejilerimizin veya nicelik odaklı stratejilerimizin bir parçası olarak belirli kripto para birimlerinin işlemini potansiyel olarak ele alıyoruz, ardından temel tarafta daha fazla iş yapıyoruz.” Sabit gelirli devin birkaç hedge fon portföyü, şimdiden kripto destekli menkul kıymetlerin yatırımına yöneldi.

Ivascyn, merkezi olmayan finansın Pimco’nun işini tehdit edebilecek yıkıcı bir güç olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle, önde gelen varlık yöneticileri yeni ortama uyum sağlamak zorundadır. Aralık ayında Pimco’nun piyasa stratejisti Tony Crescenzi, Bitcoin‘in para olmadığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dev Yatırım Şirketi, Kripto Para Piyasasına Giriyor!