Akıllı Yatırımcılar DYDX ve 7 Coinden Alıyor: Borsadan Çekiyorlar!

Akıllı Yatırımcılar DYDX ve 7 Coinden Alıyor: Borsadan Çekiyorlar!
Akıllı Yatırımcılar DYDX ve 7 Coinden Alıyor: Borsadan Çekiyorlar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paranın dinamik dünyasında, Smart Money’nin Ethereum ağındaki 24 saatlik sermaye girişi yakından takip edilerek ilgi çekici eğilimler ve önemli işlemler ortaya çıkarıldı. Bunların arasında en çok DYDX dikkat çekti. Zira bu “akıllı para” metriğinin dışındaki büyük yatırımcılar da son zamanlarda DYDX işlemi yaptı. İşte detaylar…

Akıllı para, Ethereum ağında aktif

Nansen 2 verileri, Akıllı Para için Ethereum ağındaki 24 saatlik sermaye girişini açıkladı ve çeşitli varlıklara ilişkin içgörüler sağladı.  Öncelikle Ethereum’da yaklaşık 117 milyon dolarlık bir transfer var. ETH, şu anda 1.974 ABD dolarından işlem görüyor ve 24 saatlik %3,95’lik bir düşüşü yansıtıyor. Wrapped Bitcoin’e bakarsak yaklaşık 944 bin dolarlık sermaye var.  DYDX için, yaklaşık 5,63 milyon dolarlık sermaye akışı var. DYDX, şu anda 3,84 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 24 saatlik %29,86’lık kayda değer bir artış yaşadı.

Maker’da yaklaşık 3,89 milyon dolarlık bir sermaye var. Şu anda 1.380 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 24 saatlik %0,72’lik bir düşüş yaşadı. MATIC’te yaklaşık 3,46 milyon dolarlık sermaye var. Altcoin, şu anda 0,9421 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 24 saatlik %5,82’lik bir artış sergiledi. Son olarak LINK’te 3.32 milyon dolarlık giriş var. LINK, şu anda yüzde 3’lük bir düşüş ile 14 dolardan el değiştiriyor. CHZ ise 3.01 milyon dolarlık akıllı para girişi ile 0.0766 dolardan el değiştiriyor.  Bu veriler, Smart Money’nin son faaliyetlerine ve piyasa üzerindeki etkisine ilişkin kapsamlı bir genel bakış sunmakta.

Balina, Kraken’a DYDX aktardı

Diğer yandan; Lookonchain, 15 Kasım’da DYDX’i içeren önemli bir balina işlemi bildirdi. Bir balina Kraken’e yaklaşık 4 milyon dolar değerinde 1 milyon DYDX transfer etti. Balina bu DYDX varlıklarını satmaya karar verirse, yaklaşık 1,5 milyon dolarlık bir kâr elde edecek. Şu an itibariyle, balina adresi hala yaklaşık 4,17 milyon dolara eşdeğer 1,03 milyon altcoin tutmaktadır.

Wintermute, coinlerini geri çekiyor

Yine bugün, Scopescan izleme Wintermute’un stratejik hareketlerini tespit etti. Kuruluş son 24 saat içinde Bybit, OKX ve Binance’den 1 milyon DYDX (yaklaşık 3,7 milyon dolar) çekti.  Şirketin coin çekiminin ardında ne olduğu bilinmemekte. Çoğunluk, bunun bir portföy çeşitlendirmesi olduğunu düşünmekte. Sonuç olarak kripto para topluluğu, Akıllı Para’nın varlıkları etkilediğini bildiğinden, bu yatırımcıları takip ediyor. Ayrıca balinaların stratejik işlemler gerçekleştirdiği bugünü, 15 Kasım 2023’teki piyasa hareketlerini yakından izlemeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Akıllı Yatırımcılar DYDX ve 7 Coinden Alıyor: Borsadan Çekiyorlar!