Yatırımcılar, Göstergeler Piyasa Toparlanmasını İşaret Ettiği için Bu Kripto Paraları Satın Almak için Acele Ediyorlar

Yatırımcılar, Göstergeler Piyasa Toparlanmasını İşaret Ettiği için Bu Kripto Paraları Satın Almak için Acele Ediyorlar
Yatırımcılar, Göstergeler Piyasa Toparlanmasını İşaret Ettiği için Bu Kripto Paraları Satın Almak için Acele Ediyorlar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun zamandır beklenen Bull Run ve altcoin sezonu çok yakında. Piyasa göstergeleri hızlı bir toparlanmanın yakın olduğunu gösteriyor ve yatırımcılar arasında heyecan yaratıyor. Genel olarak piyasa sakinliğini koruyor ve altcoinler düşük işlem fiyatlarında her an patlamaya hazır durumdayken benzersiz bir fırsat sunuyor. Yatırımcılar halihazırda önemli kripto para birimlerini satın almak için çabalıyor ve piyasa yükseldiğinde büyük getiriler bekliyorlar. Bu makale, yaklaşan piyasa yükselişinden yararlanmaya hazır, bilgili yatırımcıların dikkatini çeken dijital varlıkları ortaya koyuyor.

CYBRO Ön Satışı 25 Milyon Tokenın Tükenmesiyle 1 Milyon Doları Geçti

CYBRO, Blast Blockchain’in yerel getiri potansiyelini artıran türünün tek örneği bir pazardır. CYBRO, kripto topluluğunda heyecan arttıkça 1 milyon doların üzerine çıkan CYBRO token ön satışına katılarak ilk yatırımcılara uygun şartlarda projeye girme olanağı sunuyor.

Bu aşamada, CYBRO tokenleri gelecekteki piyasa fiyatlarının 2 katından fazla indirimle satışa sunulacak ve %140’lık cömert bir yatırım getirisi yaratacak. Ek olarak, ön satış sırasında CYBRO’ya minimum 1.000 dolar yatırım yapanlar, TGE’den sonra çekilebilecek haftalık ETH ödüllerinin kilidini açacak. Ayrıca, CYBRO’nun 15 Temmuz’a kadar aktif olan yönlendirme programı, haftalık USDT ödemeleri ve hakemlerin ilk para yatırma işlemleri için iki kat CYBRO Puanı ile üç yönlendirme seviyesinde token satın alımlarından %12’ye kadar ekstra kazanç sunuyor.

%140 Kâr Sağlamak için $CYBRO’yu ŞİMDİ En İyi Fiyatla Satın Alın

CYBRO tokeni, CYBRO’da para iadesinin, ticaret ve borç verme operasyonlarında indirimli ücretlerin, staking ödüllerinin, özel bir Airdrop’un ve Sigorta Programının kilidini açacak. Bu sağlam hizmet, CYBRO’nun 2024’ün 3. çeyreğinde TGE sonrası değerinin artması için güçlü bir temel oluşturacak.

CYBRO ile, ETH ve stablecoin staking için varsayılan getiri sunan tek Katman 2 Blockchain olan Blast’taki çeşitli kasalara yatırım yaparak kriptonuzu büyütebilirsiniz. CYBRO’nun nihai hedefi, basit ve şeffaf bir arayüz sağlarken kullanıcılara her strateji için mümkün olan en yüksek getiriyi sağlamaktır.

Bugün %58 İndirimle CYBRO’da Yerinizi Alın! Teklif Sınırlıdır!

Toncoin, Altcoin Sezonunun Ortasında Yükselişi Gözlüyor

Toncoin (TON) şu anda 6,84 ila 8,10 dolar aralığında işlem görüyor ve bu durum yatırımcılar arasında karışık bir duyguyu yansıtıyor. Geçtiğimiz ay %19’un üzerinde fiyat değişimiyle boğalar en yakın direnç seviyesi olan 8,70 doları izliyor gibi görünüyor. Bunu kırarsa bir sonraki hedef 9,97 dolar olacak ve bu da mevcut aralığa göre neredeyse %23’lük bir artış anlamına gelebilir. 59,01’lik RSI ve 7,59 dolarlık 10 günlük hareketli ortalama gibi göstergeler potansiyel büyümeye işaret ediyor. Ancak 6,17 dolar ve 4,90 dolarlık destek seviyelerinin izlenmesi çok önemli. Direnç seviyelerinin başarılı bir şekilde aşılması, devam eden altcoin yükselişinde Toncoin’in konumunu sağlamlaştırabilir.

Polygon (MATIC) Karışık Fiyat Hareketleri Arasında Büyümeye Hazırlanıyor

Polygon (MATIC) şu anda 0,51 ila 0,61 dolar arasında işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta ve ay boyunca düşen fiyatlar ile ayılar üstünlük sağlıyor gibi görünse de boğalar güç topluyor. Göreceli güç endeksi (RSI) 70’e yaklaşıyor ve yükseliş momentumuna işaret ediyor. Fiyat yakında 0,67 dolarlık direnci kırabilir ve %30 veya daha fazla potansiyel yükselişi temsil eden 0,77 dolar sınırını hedefleyebilir. MATIC son altı ayda %40’ın üzerinde keskin bir düşüş görse de mevcut ivmesi büyüme için yer olduğunu gösteriyor. Boğalar tutunursa ileride önemli kazanımlar görebiliriz.

Arbitrum (ARB) Ayılarla Savaşıyor: Boğalar Kontrolü Alacak mı?

Arbitrum (ARB) şu anda 71 ila 90 sent arasında işlem görüyor. Kripto para 1,01 dolarda dirençle karşı karşıya ve destek 63 sentte. Geçtiğimiz hafta yaklaşık %3 ve bu ay ise %30 civarında düşüş yaşamasına rağmen MACD potansiyel yükseliş ivmesi gösteriyor. 10 günlük hareketli ortalama 100 günlük seviyenin üzerinde, bu da olası bir yükselişe işaret ediyor. Boğalar kontrolü ele geçirirse, ARB 1,01 dolarlık direnci kırabilir ve 1,20 doları hedefleyebilir, bu da olası %35’lik bir kazancı temsil eder. Ancak 63 sentin altına gerilemeyi önlemek için güçlü destek şart. Önümüzdeki birkaç gün ARB’nin yönü açısından kritik olacak.

Solana (SOL) Boğaların Gözü 183,17 Dolarda Olduğu İçin Kopuşa Hazır

Solana (SOL) 120,65 ila 144,15 dolar arasında, boğalar ve ayılar kontrol için savaşıyor. Bu haftaki %3,87’lik küçük düşüşe rağmen SOL, altı aydaki %28,69’luk kazancını koruyor. Mevcut fiyat neredeyse 10 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamalarla eşleşerek istikrarı yansıtıyor. En yakın direnç olan 159,67 dolara ulaşılabilir durumda ve eğer boğalar kontrolü ele alırsa SOL ikinci direnç seviyesi olan 183,17 doları hedefleyebilir, bu da mevcut seviyelerden %24’lük potansiyel bir artışa işaret ediyor. RSI ve Stokastik göstergeler yükseliş momentumunu işaret ederek daha fazla büyümeye işaret ediyor. Önümüzdeki altcoin sezonunda SOL yükselebileceği için bu seviyelere dikkat edin.

Kripto Para Seçimleri için Çözüm

Mevcut pazar eğilimleri TON, MATIC, ARB ve SOL gibi kripto paralara ilgi gösteriyor. Bu kripto paralar, bazı kazanımlar görseler de kısa vadeli potansiyelleri sınırlı görünüyor. Buna karşılık, CYBRO önemli bir vaatle öne çıkıyor. 2024 yılının 2. çeyreğinde lansmanı yapılacak olan CYBRO, benzersiz bir fırsat sunuyor. Erken yatırımcılar CYBRO token ön satışına katılarak yer kapabilirler. Bu, gelecekte büyümeye hazır bir projeye girmek isteyenler için uygun koşullar sunuyor.

Web Sitesi: https://cybro.io

Twitter: https://twitter.com/Cybro_io

Discord: https://discord.gg/xFMGDQPhrB

Telegram: https://t.me/cybro_io

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yatırımcılar, Göstergeler Piyasa Toparlanmasını İşaret Ettiği için Bu Kripto Paraları Satın Almak için Acele Ediyorlar