Reklamı kapat

Yatırımcılara Göre Bu Coin Yılbaşına Kadar 50 Kat Artabilir

Kriptokoin
Kriptokoin 1 hafta önce
12 görüntülenme
Yatırımcılara Göre Bu Coin Yılbaşına Kadar 50 Kat Artabilir

Coin piyasası dalgalı seyrini sürdürürken yatırımcılar için yüksek kazançlar getirecek ve fiyatı henüz ucuz olan coinleri bulmak büyük önem taşıyor. Özellikle geçtiğimiz senelerde birçok coin benzer performanslar göstererek yatırımcılarını zengin etmeyi başardı. Bazıları birkaç kuruş fiyattan açılışını yapmasına rağmen bugün yüzlerce Türk Lirası seviyesinde işlem görüyor.

Erken dönemde bu coinleri keşfedip yatırım yapmış olan yatırımcılar şimdiden 40-50 kat değerlenmenin tadını çıkarıyor olabilir. Bu tür coinleri bulmak günümüzde hem daha zor hem de piyasanın dinamikleri artık geçtiğimiz senelere göre çok farklı seyrediyor. Bir coin sadece söylenti veya projesi ile değerlenmek yerine farklı yükseliş unsurlarına da ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden yeni başlayan yatırımcılar hangi altcoin alınmalı sorusunu sıklıkla profesyonel yatırımcılara yöneltiyor. 

Profesyonel yatırımcıların detaylı incelemeleri ve coin analiz gruplarının yaptığı araştırmalar bizlere bazı ipuçları her zaman verir. Blok zincir teknolojisi de veriler rahatlıkla takip edilebildiği için hangi projenin hangi seviyeye geldiği rahatlıkla bulunabilir. Bu projelerin coinleri bir akıllı kontrat üzerine işlendiği için yatırımcılar bu akıllı kontratları inceleme yoluyla da bazı tahminler elde edebiliyor. 

Sahte ve gelecek vadetmeyen birçok coin bu aşamada profesyonel yatırımcılar için geri planda kalabiliyor. Bu noktada bir coinin yüksek seviyelere erişebilmesinin uyguladığı politikalarla birlikte güçlü bir akıllı kontrata sahip olması, arkasında bulunan proje ekibi, projeye ait yol haritasının kalitesi ve destek veren topluluğun ne kadar büyük olduğunun oldukça önemi var.

Yukarıda saydığımız özelliklere erişebilen proje sayısı günümüzde çok az gözüküyor. Düşük arz ve fiyat oranından piyasaya sürülmüş eski coinler ise bu dinamiklerin birçoğuna ihtiyaç duymadan büyüme şansı yakalamıştı. Fakat daha önce bahsettiğimiz gibi artık bir coinin popüler olması yükseliş trendi için yeterli değil. 

Tüm bu özellikleri düşündüğümüz zaman yatırımcıların günümüzde odaklandığı bir proje öne çıkıyor. Dash 2 Trade isimli bu yeni projenin arkasında bulundurduğu güçlü topluluk ile hareket ediyor ve yatırımcılara göre yılbaşına kadar değerini 50 kat artırabileceği şimdiden dile getiriliyor.

Her Yeni Coin Değerini 50 kat Arttırabilir mi?

Birçok coin ön satış fiyatının üstüne çıktıktan sonra kısa süre sonra düşüş yaşasa da arkasında yetenekli bir ekibe sahip ve topluluk tarafından destek gören coinler değerlerini artırabiliyor. Fakat her yeni coin için bu söylediklerimiz geçerli değil. Değerini 50 kat ve hatta daha fazla artırmış onlarca kripto analiz gruplarında geçtiğimiz senelerde paylaşıldı. 

Fakat bu 50 kat değer kazanan coinlerin büyük kısmı artık doyma noktasına eriştiği için hacmini yükseltme ve yeni projelerle coini desteklemek zorunda. Yine de bu soruya vereceğimiz net cevap hayır olacaktır. Fakat geçmiş örneklerden çıkarım yapacak olursak gelecekte bazı coinlerin değerini 50 kat ve hatta daha fazla artıracağını söyleyebiliriz. D2T bu gelecek vadeden coinlerden birisi olarak incelemeye fazlasıyla değer gözüküyor.

Dash 2 Trade Nedir?

Dash 2 Trade nedir merak ediyorsanız kısaca ,piyasaya yeni çıkan coinler arasında ön satışta olan en gözde kripto para birimlerinden biridir. D2T ön satışının ilk aşamasında büyük bir ilgi toplayarak 500 bin dolar gibi oldukça iyi bir miktarda yatırım almayı başardı. Dash 2 Trade, yatırımcılar için sinyal ve analizler sunan büyük bir topluluğa ait proje olarak öne çıkıyor. Bu proje yatırımcıları için alım ve satım noktalarını belirten çeşitli veri ve analiz metodları kullanarak kazanç imkanı sağlıyor. 

Toplam arzı 1 milyar adet olan Dash 2 Trade bir ERC-20 tokeni olarak tasarlanmıştır ve Ethereum ağının tüm özelliklerden faydalanmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi yatırımcıları için profesyonel ticaretin kapılarını açmak isteyen D2T, birçok doğru yatırım kararını tetikleyen özelliğe sahip. Bu özellikleriyle hem yeni başlayan hem de profesyonel yatırımcılar için ideal bir yapıya sahiptir. Trendleri yakından takip etmek, Blok Zincir haberlerini herkesten önce öğrenmek, satın alma ve satış yapma sinyallerini teknik analizler ile elde etmek, kullanıcılara özel D2T yatırım desteği gibi özellikleri isteyen her yatırımcı Dash 2 Trade ve arkasındaki fikri eminiz ki çok seveceklerdir.

D2T’nin hazır bir topluluğu olması ve ön satışıyla birlikte büyük yankı uyandırması doğrudan akıllara kurumsal iş birliklerini getiriyor. Yakın zaman içerisinde kripto sektöründe faaliyet gösteren birçok firmanın D2T ile işbirliği içerisine gireceği söylentiler arasında.  Ayrıca ekibin kripto ön satışlarını önceden yatırımcılarına duyurup yeni borsa arzı ve proje listelemeleri için de uyarı veren bir sistem projesi var. 

Dash 2 Trade Token ( D2T )

Dash 2 Trade ekosisteminin native kripto para birimi olan D2T, ERC-20 yapıdadır. Toplam arzı 1 milyar adettir ve kendine özel bir token ekonomisine sahiptir. Platformun iki farklı üyelik sistemi bulunur ve bunlar starter ile premium paketlerdir.

Starter paket adından da anlaşılacağı gibi daha temel özelliklere sahiptir ve aylık 400 D2T coin ile elde edilebilir. Premium abonelik isteyen kullanıcılar ise aylık 1000 D2T ücret karşılığında bu pakete erişim sağlayabilirler. Dash 2 Trade tüm bu özellikleri ve paketleriyle birlikte yüksek kazanç potansiyeline sahiptir. Bunun en büyük sebebi de kullanıcılarına ücret karşılığında gerçekçi bir hizmet sunmaları gösterilebilir. Ayrıca D2T 2023’ün ilk çeyreğinde birçok borsada listelenmesi muhtemel coinler arasında da sürpriz olmayan bir şekilde en üst sıralarda yer almaktadır.

D2T, yukarıda bahsettiğimiz gibi kullanıcılarına iyi bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca platform düzenli olarak yarışmalar düzenlemeyi planlıyor ve bu yarışmalara da katılım D2T token ile sağlanacağı biliniyor. Yarışmalara ayrılan D2T token teknik dökümanlarında belirtildiği üzere 50 milyon adetlik ayrılmış bir fon olup bu da yatırımcılar için epey iyi kazanç olanakları oluşturacağı benziyor.

D2T Fiyatı ve Gelecek Fiyat Tahminleri

Halihazırda ön satışta olan D2T’nin aşama aşama hangi fiyattan ne kadar adet token satışa sunulacağını aşağıda yer alan tablo üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Fiyat AşamasıHedeflenen TutarToken Tahsisi
0,0476$1.666.000$35.000,000
0,0500$3.500.000$70.000,000
0,0513$3.591.000$70.000,000
0,0533$4,663,750$87.500,000
0,0556$4.865.000$87.500,000
0,0580$5.075.000$87.500,000
0,0606$5.302.500$87.500,000
0,0635$5.556.250$87.500,000
0,0662$5,792,500$87.500,000

Tabloda fark ettiğiniz üzere token tahsisi ayrı bölümlere ayrılmış durumda ve hedeflenen tutar doğrultusunda bir ilerleme söz konusu. Makaleyi yazdığımız tarih itibariyle 1 D2T = 0.0513 USDT olarak fiyatlanmış durumda. Bu da 3. aşamaya denk geliyor. Yani çok kısa bir süre içerisinde 0,0476 dolar ile 1. ön satışını tamamlayan bu proje son aşamasını 0,0662 dolar bandından kapatacak. Bu fiyat aralıklarından çok ucuza satılsa da 2023 itibariyle borsa listelemeleri ve platformun kullanıcı sayısının artması sebebiyle bir daha bu seviye düşük bir satış fiyatını görmemiz zor gibi gözüküyor.

Özet

Birçok coin piyasaya büyük vaatler ile çıksa da biraz incelendikten sonra hangilerinin daha gerçekçi olduğunu ayırt etmek oldukça önemli. Bu noktada profesyonel yatırımcılar, Dash 2 Trade gibi hem kendine ait tokene sahip hem de ön satışa girecek yeni projeleri kullanıcılarına detaylı incelemelerle sunan, balina sinyalleri veren ve gelişmiş araçlara sahip bir platformu çok ayrı noktalara getirecektir. Bu platform hem yeni kripto yatırımcıları için hem de profesyonel kripto yatırımcıları için fazlasıyla yeterli özellikleri içermektedir.

Herhangi bir projeye bile sahip olmayan coinlere yatırım yapmak yerine somut hizmetler sunan coinlere yönelmek günümüzde çok önemlidir. Bu yüzden birçok otorite Dash 2 Trade’nin kripto sektörüne yaptığı katkı ve arkasında bulunan topluluk sebebiyle 50 kata kadar değer kazanabileceğini öngörmektedir.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Büyük İddia: Bu Altcoinleri Satan Hacker, Binance Olabilir!
Büyük İddia: Bu Altcoinleri Satan Hacker, Binance Olabilir! İlk Web3 Bilgi Grafiği Protokolü olan Oxscope, bugün bir tweet paylaşımında bulundu. Oxscope tarafından paylaşılan tweet’te, FTX hacker’ının etkinliğini bilebilen adresler olduğu düşünüldü. Bilgi Protokolü’ne göre bundan yararlanabilecek akıllı para adresleri mevcut. Özellikle Oxscope, şüpheli bir adresin...
Nazlı Öykü Deniz 1 hafta önce