Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
284 görüntülenme
Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!

Yatırımcıların gözdesi olan bu 5 altcoin, kripto haberlerini ve kripto para piyasası spot ışığını üzerinde tutmaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak haftanın öne çıkan altcoinlerini sizler için derledik.

Stacks (STX) fiyatı altcoin kazançlarını artırıyor

Stacks fiyatı 18 Şubat’tan bu yana hızla yükseldi. Beş gün içinde %150 arttı. Yukarı hareketin eğimi tamamen paraboliktir.

Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!

Artışa rağmen, kripto para henüz 0,98 dolarlık ana direnç alanına ulaşmadı. Patlamayı başarırsa, STX 1,55 dolara kadar çıkabilir. Ancak bunu başaramazsa, bunu 0,62 dolardan 0,382 Fib geri çekilme destek seviyesine bir düşüş takip edebilir.

Conflux (CFX) fiyatı kritik alanın üzerinde hareket ediyor

Conflux fiyatı, son iki gün içinde büyük bir artışa saplandı. Bu süre zarfında, bir yıldan uzun süredir direnç görevi gören 0,20 dolarlık yatay alandan da çıktı.

Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!

Altcoin bu alanın üzerinde olduğu sürece trend yükseliş olarak kabul edilir. Bu durumda, bir sonraki direnç 0,60 dolarda olacaktır. Ancak, CFX fiyatı 0,20 doların altına kapanırsa, bu kırılmanın meşru olmadığı anlamına gelir. Bu, 0,05 dolara düşüşe neden olabilir.

Ankr (ANKR) 10 ayın en yüksek fiyatına ulaştı

ANKR yılbaşından bu yana hızla arttı. Yukarı hareket 21 Şubat’ta hızlanarak 0,057 dolara ulaştı. Ancak fiyat uzun bir üst fitil oluşturdu ve o zamandan beri düşüş içerisindedir.

Ana direnç alanı 0,057 dolardadır ve 2022’nin başından beri hem destek hem de direnç görevi görüyor. ANKR fiyatı patlak verirse 0,08 dolara hareket edebilir. Ancak, bir ret gerçekleşirse ANKR, 0,036 dolardan 0,5 Fib geri çekilme destek seviyesine düşebilir.

Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!

Birkaç uzun üst fitilin varlığının ve ardından gelen düşüşün, geçtiğimiz hafta ezici bir çoğunlukla olumlu performans göstermesine rağmen, kripto varlığının son 24 saat içinde en büyük kaybeden olmasına neden olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu altcoin direnci aşmayı başaramadı

Klaytn (KLAY) fiyatı, Mayıs 2022’den bu yana 0,34 dolar direnç bölgesinin altında işlem görüyor. Geçen haftaki büyük artışa rağmen KLAY, yine de bu seviyenin üzerinde kapatamadı. Bunu yapmak, 0,47 dolara yakın bir yüksekliğe yol açabilir. Bununla birlikte KLAY fiyatı kırılmazsa, 0,24 dolarlık destek seviyesine geri düşebilir.

Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!

Bu altcoin dirençten çıkıyor

NEO fiyatı, 17 Şubat’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktığından beri arttı. Yukarı hareket, 21 Şubat’ta 15,80 dolara kadar yükseldi. Ancak, fiyat o zamandan beri düştü ve şu anda NEO, 1,20 dolarlık yatay destek alanının hemen üzerinde işlem görüyor. Sıçrama yaparsa tekrar 15,50 dolara yükselebilir. Bununla birlikte bir arıza takip ederse, fiyat önceki yükselen paralel kanal olan 11 dolara dönebilir.

Yatırımcıların Bu Hafta Gözdesi O 5 Altcoin Oldu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Devasa NFT Coin Dump’ı: Balina Milyon Dolarlık Satış Yaptı!
Devasa NFT Coin Dump’ı: Balina Milyon Dolarlık Satış Yaptı! Nansen verileri, Machi Big Brother olarak da bilinen Jeffrey Hwang’ın NFT coin balinası olduğunu gösteriyor. Balina, sadece 48 saat içinde 1.010 tokenı 11.680 ETH veya 18.6 milyon dolara sattı. Nansen’in Simian Psikometrik İyileştirme Teknisyeni Andrew Thurman, 25...
Aslı Dinçer 3 hafta önce