İşte Bu Ay Yatırımcılarını Kâra Boğan 15 DeFi Altcoin’i!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 26 Ekim 2021
3 görüntülenme
https   specials images.forbesimg.com imageserve 5fe0d34a40855026c95d66fe 0x0

Kripto para birimlerine yönelik analizler ve projeler hakkında son gelişmeleri paylaşan platform CryptoDiffer, 25 Ekim tarihli bir gönderisinde son bir ayda en çok getiri sağlayan 15 DeFi altcoin projesini paylaştı. İşte listedeki coin’ler…

Bu 15 DeFi altcoin projesi, son 30 günde en çok yükselişi yaşadı!

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz günlerde, piyasa değeri 2.5-5 milyon dolar arasında olan ve en çok büyüme potansiyeline sahip coin’leri paylaşan CryptoDiffer, bu sefer en çok değer kazanan merkezi olmayan finans (DeFi) coin’lerini sundu.

 CryptoDiffer’ın dün akşam saatlerinde paylaştığı infografiğe göre son 30 günde en çok kazanan 15 DeFi altcoin’i Refinable (FINE) oldu. FINE, yüzde 289’luk bir yükseliş sergiledi ve 89.6 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. İkinci olarak, yüzde 283 ile en çok Polylastic (POLX) yükseldi ve piyasa değeri 15.4 milyon civarında. Üçüncü sırada ise Sienna (SIENNA) yer alıyor. Bu coin, yüzde 269’luk kazanç sergiledi. Piyasa değeri ise 27.9 milyon dolar seviyelerinde.

İlk üçün ardından gelen coin’ler ise şu şekilde: HAKA (%218), QRDO (%214), NFTB (%209), BTCST (%209), CVX (%159), BLP (%136), ALLEY (%128), ANY (%124), AMPL (%109), BSL (%101), NORD (%100), BOSSON (%96).

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

169071 1
Ethereum Balinası, Onmilyonlarca SHIB Yuttu: Shiba Inu Fırladı! Son zamanlardaki sağlam performansın ortasında, Shiba Inu (SHIB), 0,0005 dolar seviyesine yaklaştıkça, 24 saat içinde önemli bir değer artışı gördü. 26 Ekim 2021’de bir Ethereum balinasının, 11.510.207 dolara eşdeğer 276.592.553.073 SHIB tokenı satın aldığını belirtmekte fayda var....
Aslı Dinçer 26 Ekim 2021