Kemerleri Bağlayın! Tahminleriyle Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Hedefi

Kemerleri Bağlayın! Tahminleriyle Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Hedefi
Kemerleri Bağlayın! Tahminleriyle Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Hedefi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para meraklıları için heyecan verici bir gelişme var. Buna göre bir Bitcoin fiyat artışının kapıda olduğuna dair yorumlar geliyor. Credible Crypto olarak bilinen önde gelen bir kripto stratejisti, Bitcoin’in (BTC) yakın vadeli beklentilerine olan güçlü güvenini dile getiriyor. Diğer taraftan son rallinin çok daha büyük bir yükselişin sadece başlangıcı olabileceğini öne sürüyor.

Yükselişin devam etmesi bekleniyor

Credible Crypto, X sosyal medya platformunda 346.500 kişilik önemli takipçisiyle bir bilgiyi paylaşıyor. Paylaştığı yeni bir videoda, Bitcoin BTC’deki yükseliş eğiliminin devam etmesine yönelik beklentisini dile getiriyor. Mevcut rallinin çok daha önemli bir şeye dönüşme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Credible Crypto, “Bu muhtemelen yukarı yönde çok daha büyük bir hareketin başlangıcı olacak. Birkaç hafta içinde önemli bir hareket var. Bitcoin 5.000 ila 10.000 dolar arasında yukarı yönlü birkaç bin dolarlık bir hareketten bahsediyoruz. Bu da 28.000 doların aşılmasıyla resmen teyit edilmiş olacak.” diyor.

Bitcoin için tipik piyasa davranışı

Analist, Bitcoin BTC’nin son dalgalanmasının ardından düzeltici bir hareket olasılığını kabul ediyor. Diğer taarftan böylesi bir durumu tipik bir piyasa davranışı olarak ele alıyor. Bununla birlikte, Bitcoin’in beklentilere meydan okuması ve önemli bir geri çekilme olmadan rallisine devam etmesi için bir şans olduğunu vurguluyor. Bu tür senaryoların parabolik ilerlemeler sırasında ya da Bitcoin’in yoğun bir yükseliş ivmesi yaşadığı durumlarda ortaya çıktığını belirtiyor.

Credible Crypto, Bitcoin için yükseliş görünümünü destekleyen önemli bir teknik göstergeye işaret ediyor. Bitcoin’in kısa süre önce daha düşük zaman dilimlerinde yükselen bir üçgen formasyonundan çıktığını vurguluyor. Bu kırılma, teknik analizde önemli bir sinyal. Ayrıca daha fazla fiyat artışı potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Bitcoin için yukarı yönlü hareket

Credible Crypto Bitcoin için “Burada bir aşağı hareket görmek mantıklı ama sadece yukarı çıkabiliriz.” diyor. Yazıyı yazarken Bitcoin’in fiyatı 26.530 dolar seviyesinde yer alıyor. Credible Crypto’nun görüşleri, Bitcoin’in piyasadaki bir sonraki hamlelerini hevesle bekleyen kripto traderları ve yatırımcılar arasında beklenti ve heyecan yaratıyor.

bitcoin

Kriptokoin.com olarak baktığımızda Credible Crypto’nun Bitcoin için iyimser bakış açısı söz konusu. Diğer taraftan yatırımcılar için potansiyel olarak kazançlı bir tablo çiziyor. Yakın gelecekte önemli bir ralli beklentisi var. Ayrıca Bitcoin’in performansı kripto para topluluğu içinde büyük bir ilgi ve spekülasyon konusu olmaya devam ediyor. İlerleyen zaman dilimlerinde traderlar ve yatırımcılar yükseliş beklentisiyle şimdiden pozisyon almaya başladılar bile.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Kemerleri Bağlayın! Tahminleriyle Ünlü Analistten Yeni Bitcoin Hedefi