Meme Boğasının Yıldızı Olacak Altcoinler Hangileri?

Meme Boğasının Yıldızı Olacak Altcoinler Hangileri?
Meme Boğasının Yıldızı Olacak Altcoinler Hangileri?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların dinamik dünyasında yatırımcılar piyasadaki dalgalanmalara fazlasıyla aşina. Son zamanlarda, kripto para dünyasında, daha önce yüksek kâr potansiyeli gösteren ancak şimdi düşüş daha yaşayan Bonk’un fiyatındaki gerileme hakkında çok fazla tartışma oldu.

Bu ekonomik düşüşün bir sonucu olarak, yatırımcılar aktif olarak daha güvenli ve kazançlı seçenekler aramaya başladı. En büyük kripto para Bitcoin, 50 bin doları aşarken meme coin’ler de yeniden canlanmaya başladı.

Bu sebeple meme coin topluluğunda yeni iki coin’in heyecanı var. Bunlardan biri, ilk versiyonunun başarısını geçmeye çalışıyor diğeri ise en büyük airdrop olma özelliği ile öne çıkıyor.

Smog Token Kripto Para Piyasasına Hızlı Girdi

Smog Token (SMOG) adlı yeni bir kripto para, yatırımcılardan hızla büyük ilgi görüyor. Solana blok zincirinde tanıtılan SMOG onu BONK’un potansiyel bir halefi olarak gören yatırımcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

Bu meme coin sadece  iyi bir konsepte ve ileri teknolojiye sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda 2024’ün en önemli airdrop potansiyelini de sunuyor. Smog token satın alan ilk katılımcılar, meme coin dünyasındaki geleneksel normlara meydan okumaya adanmış bir topluluk olan ‘The Dragon’s Court’ adlı özel grubun bir parçası olma fırsatına sahip.

Amaç açık ve iddialı: Kullanıcı katılımını keyifli ve tatmin edici hale getirmek için tasarlanmış çeşitli airdrop kampanyaları aracılığıyla etkileşimli ve dinamik bir deneyim sunarak yaygın bir popülerlik elde etmek.

Katılmak için kullanıcıların Smog token satın almaları saklamaları gerekiyor. Bu, onlara yalnızca topluluğa giriş sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda airdrop’lar aracılığıyla puan biriktirmelerine de imkân sağlıyor. Bu ödüllerin ve kampanyaların spesifik detayları henüz açıklanmamış olsa da beklenti gün geçtikçe artıyor.

Dahası, SMOG üyesi olmak sadece beklentinin heyecanını değil, aynı zamanda ek faydalar da sağlıyor. Yatırımcılar, kampanya daha fazla başarı elde ettikçe boyutu artan bir ödül havuzu olan bir topluluk ödülünden yararlanma fırsatına sahipler.

SMOG geliştiricileri, geleceğe yönelik planlarını özetleyen ayrıntılı bir yol haritası yayımladı. Bu yol haritası “Dragon’s Lair” projesi hakkında özel bilgiler içeriyor. Proje, gelecek için farklı bir vizyon ortaya koyuyor ve önemli dönüm noktalarını içeren iddialı bir yol haritasında özetlenerek ilgi çekici bir yolculuk sağlıyor.

Dikkate değer unsurlardan biri, gelecekte bir dizi airdrop olayının gerçekleşme olasılığını gösteren bir staking mekanizmasının uygulanması. Yol haritası, gelecekte daha fazla airdrop kampanyası için planların ana hatlarını çizmenin yanı sıra, tokenin değerini potansiyel olarak artırmak için bir yakma mekanizmasının nihai olarak uygulanmasına da işaret ediyor.

Bu projenin öne çıkan başka yönü ise ‘Sadık Seçilmişler’ adlı 10 binen fazla kişiden oluşan bir üyelik toplama hedefi. Bu ayrıcalıklı gruba üye olmak önemli bir başarı olarak görülüyor ve kişinin bir dizi topluluk kabul töreni aracılığıyla seçilmesini gerektiriyor. Başarılı bir şekilde kalifiye olan ve kendilerini SMOG alemine adayan bireylerin, daha da ödüllendirici airdrop teşvikleri alacakları söyleniyor.

Solana’nın kripto para borsası Jüpiter’de listelenen SMOG işlem hacimleri artırdı. Böylece yatırımcı güvenini arttı .Uniswap gibi platformlara kıyasla Jüpiter’deki daha yüksek işlem hacimleri göz önüne alındığında, Smog, önemli büyümeyi elde etmeyi hedefliyor.

Smog Token Satın Al

Sponge Token V2’nin Stake-to-Bridge Yöntemi 8,9 Milyon Dolarlık Yatırım Çekti

Popüler Sponge (SPONGE) meme coin’in halefi olarak piyasaya sürülen Sponge V2, işlevselliği genişleterek ve yeni bir zincire geçerek ilk versiyonun başarısını geliştirmeyi amaçlıyor.

Kısa süre önce, stake-to-bridge programı aracılığıyla stake edilen varlıklarda 8,9 milyon dolarlık dönüm noktası aşıldı. Sponge Token V2 satın almak için V1’e sahip olup stake etmek gerekiyor.

Sponge Token V1, Mayıs 2023’te token önemli bir büyüme yaşayan ve 100 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşarak en popüler meme coin’lerden biri haline geldi. Bu, erken benimseyenlerin ilk yatırımlarının 100 katı kadar getiri elde etmesiyle sonuçlandı.

Bir sonraki SPONGEV2 yükseltmesi, projenin sonraki tezahürü olarak hizmet edecek. Amaç, ekosisteme oyna-kazan (P2E) gibi ek işlevler entegre ederek önceki değer artışını yeniden yaratmak. Bu oyna-kazan oyununda görevler başarıyla tamamladığında, ödül olarak projenin native tokeni SPONGEV2 elde edilebilecek. P2E ve özel stake mekanizmalarının entegrasyonu, onu meme coin alanında öne çıkan bir proje haline getiriyor.

Sponge V1 sahipleri tokenleri stake edebiliyor ve ödül olarak SPONGEV2 kazanabiliyorlar. Polygon’daki getiriler şu anda yıllık (APY) ise yüzde bin 481 gibi önemli bir miktar olarak dikkat çekiyor.  Bu yaklaşım, yatırımcılara ön satış etkinlikleri veya özel satışlar gerektirmeden kârlı kazançlara giden doğrudan bir yol sağlıyor.

Anonim bir ekibe sahip olmasına rağmen Sponge V2, Twitter’daki 32 bin kişi de dahil olmak üzere muazzam bir çevrim içi topluluktan yararlanmaya devam ediyor.

Daha önce orijinal SPONGE tokenine yatırım yapan Tron’un kurucusu Justin Sun’ın da bu meme coin’in balinası olduğu söyleniyor.

Sponge Token V2 Satın Al

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Meme Boğasının Yıldızı Olacak Altcoinler Hangileri?