Yılın En Çok Umut Vadeden Altcoin Projesine Yatırım İçin Çok mu Geç? (Sponsorlu)

Kriptokoin
Kriptokoin 2 hafta önce
618 görüntülenme
Yılın En Çok Umut Vadeden Altcoin Projesine Yatırım İçin Çok mu Geç? (Sponsorlu)

Kripto para dünyasının amiral gemisi Bitcoin dışındaki tüm kripto paralar altcoin olarak adlandırılıyor. Bu coinler, Bitcoin’in sofistike olmayan, popüler olmayan ve çok güçlü olmayan rakipleri olarak görüldü. Bitcoin’in hakimiyeti, diğer tüm coinleri zorla altcoin olarak adlandırılan saflara düşürdü. Bu durum, artan değer ve piyasa kapitalizasyonu sebebiyle kripto paralar arasındaki yarışı başlattı.

Bitcoin diğer kripto para birimlerinden çok daha ileride olduğu için fiyatı, tüm altcoinleri baskılıyordu. Kripto piyasasında yer alan kripto paraların yüzde 95’i 2022’nin başından beri düşüş yaşıyor. Tüm bunların sonucunda, bazı heyecan verici coinler ortaya çıktı ve çıkmaya da devam ediyor. Bu alternatif kripto paraları göz önünde bulundurmak önemli çünkü Bitcoin’in aksine sofistike bir cazibeye de sahip oldukları gözlemleniyor.

Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 70 kadar düşüş yaşarken yatırımcılar yeni altcoinler ve gelecek vadeden altcoinleri araştırmayı sürdürüyor. İşte bu noktada yepyeni bir altcoinin özellikleri onu gelecek vadeden altcoinler arasında üst sıralara taşıyor. Bu yeni projenin ismi Dash 2 Trade… Aşağıda Dash 2 Trade hakkında merak edebileceğiniz tüm ayrıntıları sıraladık.

Yılın en çok umut vadeden altcoin projesi için çok mu geç? İşte Dash 2 Trade hakkında tüm bilmeniz gerekenler…

Dash 2 Trade En Çok Merak Edilen Altcoinler Arasında

Dash 2 Trade, 20 Ekim’de D2T token ön satışının ilk aşamasını başlatarak 72 saatten kısa bir sürede 2 milyon doların üzerinde fon toplamayı başardı. Halihazırda ilgilenen yatırımcıların sayısı da her geçen gün hızla artmaya devam ediyor. Bu da Dash 2 Trade’i önümüzdeki aylarda piyasalara girecek en sıcak yeni altcoinlerden biri haline getiriyor.

Platform, kripto yatırımcılarının her yatırımdan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmış eksiksiz bir dizi özellik, araç ve kaynak sunuyor. Dash 2 Trade, en iyi varlıkları bulmak ve kullanıcılara ROI’yi (yatırım getirisi) iyileştirmek için sinyaller sağlamak adına gelişmiş piyasa duyarlılık analizi kullanıyor.

Yatırımcılar, kripto analiz platformu Dash 2 Trade’in native tokeni D2T’nin ön satışının ilk haftalarında 5 milyon dolardan fazla para toplamasının ardından dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekti ve onları Dash 2 Trade fiyat tahmini arayışına girdi.

Dash 2 Trade, ICO’suna Güçlü Bir Şekilde Hazırlanıyor

Dash 2 Trade (D2T) oldukça yeni bir proje olmasına rağmen, piyasaya sürülmesinden bu yana heyecan verici bir süreçten geçiyor. Her deneyim seviyesinden kripto meraklılarına fayda sağlamak için çok sayıda araç sunan Dash 2 Trade ile yatırımcılar, piyasaya sürüldükten sonra kripto sinyalleri platformuna erişimi güvence altına almak için kelimenin tam anlamıyla D2T ön satışına koştu.

Dash 2 Trade, projenin ERC tabanlı native tokeni D2T’nin fiyatının aşamadan aşamaya yavaşça arttığı dokuz aşamalı bir ön satış olarak piyasaya sürüldü. Başlangıçta, D2T 0,0476 dolara satıldı. Ancak, bu ilk aşama yalnızca 72 saat sürdü ve bu durumu yatırımcıların mümkün olan en düşük fiyattan token stoklamak için çabalaması olarak yorumluyoruz.

D2T şimdi, ön satışın üçüncü aşamasında ve token başına 0,0513 dolar karşılığında satılıyor. Fiyatın kademeli olarak artarak dokuzuncu aşamada 0,0662 dolara yükselmesi planlanıyor. Bu, birinci ve dokuzuncu aşamalar arasında yüzde 39’luk bir fiyat farkına işaret ediyor. Böylelikle, Dash 2 Trade’i bu yıl başlatılacak en iyi kripto ICO’larından biri olarak güçlendireceğini gösteriyor.

Dash 2 Trade Ne İşe Yarıyor?

Dash 2 Trade’in fayda odaklı bir proje olması nedeniyle, potansiyel yatırımcıların gerçekte ne işe yaradığını merak etmesi muhtemel. Bu yüzden Dash 2 Trade için favori kullanım alanlarından birkaçını aşağıda sıraladık.

Kripto İstihbaratı

Dash 2 Trade, özünde yatırımcılara yatırımlarını yaparken destek olmak üzere piyasaya sürülen bir platformdur. Yani bu, kullanıcılara belirli bir varlığın yönü hakkında bir öngörü sağlamak için tasarlanmış yararlı araçlar ve kaynaklar sağladığı anlamına geliyor. Bu nedenle Dash 2 Trade, kripto para birimi alanında yer alan herkes için paha biçilmez bir araç haline geliyor.

Alıcı Duyarlılığını İzleme

Alıcı duyarlılığı, bir varlığın değerini belirleyen birincil güçlerden biri olarak düşünülebilir. Potansiyel yatırımcılar bir proje hakkında iyimser ise, o projenin yatırım çekme olasılığı daha yüksek oluyor. Dash 2 Trade’in sağladığı araçlar sayesinde kullanıcılar piyasadaki eğilimleri kolayca belirleyebiliyor. Kısaca bu araçlar, alıcı duyarlılığının yanı sıra sosyal medyada bir projeden bahsedilmesini doğru bir şekilde izleyip tespit edilmesine olanak tanıyor.

Düşük Maliyetli Yatırım

Dash 2 Trade platformu çok sayıda faydalı araç sunarken, D2T tokeni de bir yatırım olarak büyük bir değere sahip. D2T tokenleri şu anda yalnızca 0,0513 dolar karşılığında satın alınabiliyor. Analistler, Dash 2 Trade’in piyasaya sürüldükten sonra iyi performans göstermeye hazır görünmesiyle D2T’nin yılın en iyi altcoini haline gelebileceğini ifade ediyor.

Satış Öncesi Analizler

Dash 2 Trade tarafından sunulan en ilgi çekici özelliklerden biri de ön satış sıralamasıdır. Ekip, tüm yeni ön satışların dikkatli bir analizini yapacak ve her birine bir “Dash Puanı” atayacak. Bu puan, yatırımla ilişkili potansiyel risklerin yanı sıra potansiyel faydalarını da vurgulayacak. Kripto para ön satışları en kazançlı fırsatlardan bazılarını sunması sebebiyle, bu araç son derece önem arz ediyor.

Başarı Şansını Artırma

Dash 2 Trade, yatırımcılara başarılı olma şanslarını yükselten bir dizi araç sağlayarak başarı oranlarını gözle görülür şekilde artırmalarına yardımcı olan bir platformdur. Kripto para alanındaki yatırımcılar, Dash 2 Trade platformunu daha iyi bilgilendirilmiş kararlar vermek için kullanabiliyor. Bu da kayıpları azaltırken potansiyel olarak kâr oranını artırıyor. Mevzubahis kârlar, Dash 2 Trade’in piyasadaki eğilimleri tespit etmeyi kolaylaştırma becerisiyle mümkün oluyor.

Dash 2 Trade’in Değerini Etkileyen Faktörler

Her varlıkta olduğu gibi, D2T token fiyatını da etkileyen çok sayıda faktör var. D2T coin fiyatı üzerinde en büyük etkiye sahip birkaç etmeni aşağıda vurguladık.

  • Kripto Benimsemesi – Dash 2 Trade uzmanların çokça kez tahminlerinde söylediği gibi, kripto para biriminin küresel olarak benimsenmesi, bir varlığın büyümesinde büyük bir rol oynuyor. Çünkü benimseme arttıkça, kripto piyasasında daha fazla fonun olacağı ve Dash 2 Trade gibi bir projenin daha büyük bir piyasa değerine ulaşmasını kolaylaştıracağı görülüyor.
  • D2T Ön Satış – Dash 2 Trade şu anda her aşamada artan D2T coin fiyatı ile ön satışta. Bu satış öncesi fiyatların, tokenin sıçrayabileceği güzel bir düşük destek seviyesi aralığı sağlayacağı bildiriliyor. Buna ek olarak, ön satış sürecinin, erken yatırımcıları projeye katılmaya teşvik etmesi Dash 2 Trade ekosistemi için faydalı olacağını gösteriyor.
  • Arz ve Talep – Arz ve talebin, yaygın olarak alınıp satılan hemen hemen her şeyin değerinin arkasındaki itici güçler olduğu biliniyor. Dash 2 Trade, platforma üyelik için ödeme yapmak üzere kullanılan 1 milyar tokenlik sabit bir arza sahip olduğundan, talebin arzı geride bırakarak D2T tokenlerinin fiyatında bir artışa neden olabileceği görülüyor.

Dash 2 Trade’e Yatırım Yapmak İçin Çok Mu Geç?

Öncelikle, geç kalmadığınızı belirtmemiz gerekiyor. Dash 2 Trade, ön satışının lansmanından sonra ardından büyük ilgi gördü ve yatırımcıların iştahını kabartmaya devam ediyor.

Medyada çokça yer almasıyla birlikte ön satış etkinliğinde 5 milyon doların üzerinde fon toplayan ERC tabanlı D2T tokenine olan talep oldukça yüksek. Fakat, D2T tokeninin büyük ilgi görmesi sadece manşetleri süslediğinden değil, platformun heyecan verici özellikleri sayesinde oldu. Dash 2 Trade, kullanıcılara otomatik bir alım satım API’si, bir risk profilleyicisi, bir satış öncesi sıralayıcı/izleyici, alım satım stratejileri oluşturmak ve test etmek için bir platform, bir dizi zincir üstü analiz ve hatta yeni token listeleri için bir ekran sunuyor. Bu özellikler daha fazla yatırımcıyı çekmeye yetiyor.

Dash 2 Trade token (D2T), ERC-20 mimarisini kullanan yenilikçi bir kripto varlığıdır. İşlemlerde sıfır vergiye sahip olması, tokenin önde gelen borsalarda listelenmesi söz konusu olduğunda muhtemelen önemli olacak faktörler arasında yer alıyor. Ayrıca D2T, Dash 2 Trade platformuna erişim için ödeme yapmak üzere kullanılacak ve muhtemelen tokenin değerini önemli ölçüde artıracak gibi görünüyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bugün Bu 17 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!
Bugün Bu 17 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar! Yeni haftanın ikinci gününde, kripto para piyasası birçok gelişmeye tanık olacak. Bu yazımızda, gün boyunca yaşanmış veya yaşanacak altcoin gelişmelerini aktaracağız. İşte detaylar… Bugün, 17 altcoin için kritik Piyasada son durum nedir? Bu gelişmelerin yanı sıra, kripto...
Aslı Dinçer 2 hafta önce