Ünlü Yönetici Duyurdu: Bu Altcoin Emtia Olarak Kabul Edildi!

Ünlü Yönetici Duyurdu: Bu Altcoin Emtia Olarak Kabul Edildi!
Ünlü Yönetici Duyurdu: Bu Altcoin Emtia Olarak Kabul Edildi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, Endonezya’daki düzenleyici gelişmelerin altını çizdi. Güneydoğu Asya ülkesi, bu altcoin projesini artık emtia olarak görüyor…

Dan Gambardello, Endonezya’nın altcoin’lere ılımlı yaklaşımına ışık tuttu

Aynı zamanda popüler bir kripto analisti olan Dan Gambardello, Cardano’nun bir emtia olarak ticaret için onaylandığı Endonezya’daki önemli düzenleyici gelişmeleri vurguladı. Gambardello, gelişen Cardano DeFi ekosistemiyle birleşen bu düzenleyici desteğin, Cardano’nun gelecekteki büyümesinin önünü açtığını söylüyor.

Analist ayrıca yeni altcoin ve dolandırıcılıklarla ilgili riskler konusunda uyardı. Özellikle daha geniş kripto piyasası ile ilgili olarak bu gelişmelerin bağlamını anlamanın önemini vurguladı.

Gambardello, dünyanın dördüncü en kalabalık ülkesi olan Endonezya’nın gözünü Asya’nın kripto başkenti olmaya diktiğini ve yaklaşık 280 milyon teknoloji meraklısı insan ve banka hesabı olmayan büyük bir nüfusla ülkenin kripto kabulü için olgun bir pazar sunduğunu söylüyor. Hükümetin sağlam ve anlayışlı düzenleyici desteği, bu dürtüyü daha da artırıyor.

Gambardello, Cardano’nun mevcut pazarda sunduğu eşsiz fırsatın da altını çizdi. Cardano’nun 10 milyar doların biraz üzerindeki mevcut değerinin, özellikle Ethereum’un 226 milyar doları ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde düşük değerde olduğuna inanıyor. 2024 Bitcoin halving sonrası bir sonraki boğa piyasasına giden dönemi, kripto oyununu bir bütün olarak değerlendirmek ve sabırlı olmak için ideal bir fırsat olarak görüyor.

Benjamin Cowen, ADA için yeni fırsatları belirliyor

En son analizlerinde Cowen, Cardano’nun mevcut ayı piyasasında 2018 ile 2020 arasındaki önceki döngüden daha iyi performans gösterdiğine dikkat çekti. Bu da ADA yatırımcılarının eskisine nazaran daha az zarar gördüğü anlamına geliyor.

Cowen, analizlerine ADA’nın yatırım getirisinin grafiğini de ekledi. Grafikteki mavi çizgi, Ocak 2018’den Mart 2020’ye kadar olan ayı piyasasını gösteriyor. Turuncu çizgi ise Eylül 2021’de başlayan mevcut ayı piyasasını temsil ediyor.

Sonuç olarak, mevcut ayı piyasasının bir öncekine göre daha yavaş bir düşüş yaşadığı ortaya çıkıyor. Hesaplamalara göre Cowen, turuncu çizginin 13 Kasım 2023’te mavi çizgiyle aynı uzunluğa ulaşacağını görüyor. Cowen’in analizleri, önceki ayı döngüsüne kıyasla ADA’nın üzerinde daha az ciddi bir etki potansiyeli öneriyor. Altcoin’in son 24 saatteki performansına gelince, ADA bu dönemde fiyat düşüşü yaşayan kripto paralardan biriydi.

ADA fiyat tahminleri: Altcoin boğaları için sırada ne var?

Endonezya’daki düzenleyici haberi müjdeleyen Gambardello, Cardano’nun mevcut pazarda sunduğu eşsiz fırsatın da altını çizdi. Cardano’nun 10 milyar doların biraz üzerindeki mevcut değeri, özellikle Ethereum’un 226 milyar doları ile karşılaştı. Sonuç olarak ADA’nın önemli ölçüde düşük değerde olduğunu söylüyor. 2024 Bitcoin halving sonrası dönemi, ADA için ideal bir fırsat olarak görüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız ADA fiyat tahminlerine bu yazıdan göz atabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Yönetici Duyurdu: Bu Altcoin Emtia Olarak Kabul Edildi!