Yakın Gelecekte Yükselme Potansiyeli Olan 5 Altcoin!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 29 Mayıs 2022
84 görüntülenme
altcoins crypto

Son altı aylık ayı piyasası ardından, çoğu altcoin geçen yılın en düşük seviyelerine geri döndü. Bu yazıda, kripto analisti Ali Rıza’nın listesinden yılın geri kalanında yüksek getiri sağlayabilecek ilk 5 altcoin’i listeleyelim.

Son çöküşün ardından yükselme potansiyeli olan 5 altcoin

Band Protocol (BAND)

Band Protocol, Blockchain dışındaki birden fazla kaynaktan bilgi toplayan ve daha sonra bu verileri akıllı sözleşmelere entegre etmek ve tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için iletişim sağlayan merkezi olmayan bir oracle ağıdır. Proje, Chainlink’in doğrudan rakibidir, ancak bazı avantajları bulunuyor. Bunlardan biri, Chainlink’in çalıştığı Ethereum’dan çok daha hızlı ve daha ölçeklenebilir olan Cosmos ağına dayanmasıdır.

Yükselme Potansiyeli Olan 5 Altcoin

Cardano (ADA)

Analistin listesinde yer alan sıradaki altcoin projesi Cardano, 2021 sonlarında ayı piyasası devralmadan hemen önce platformunda akıllı sözleşmeler başlattı. Bu nedenle, projeler ağına hızla gelirken, fiyatı ağın yeni özelliklerinin ve yeteneklerinin faydalarını henüz yaşayamadı. Yarım yıllık fiyat düşüşlerinden sonra, analiste göre düşüş etkisi biter bitmez yükselebilecek önemli bir seçenek ADA olabilir.

Yükselme Potansiyeli Olan 5 Altcoin

Smooth Love Potion (SLP)

SLP, metaverse oyunu Axie Infinity oynayarak kazanılan bir metaverse coin’dir. Oyuncuların oyun içinde sahip oldukları SLP tokene bağlı olarak, kullanıcıların Axies canavarlarını üretmelerine izin verdiği kullanım durumu vardır. Ancak Axie Infinity’nin popülaritesi göz önüne alındığında, analiste göre AXS ile birlikte yükselişli bir yıl sonu görülebilir.

Decentraland (MANA)

Dördüncü sırada, birçoğunun sektördeki en eski metaverse projesi olarak kabul ettiği Decentraland (MANA) var. Decentraland, kullanıcılarına ekosistemindeki dijital arazileri satın alma ve yazılım geliştirme ve oyun oynamadan dijital etkinlikler ve VR buluşmaları düzenlemeye kadar neredeyse her şey için kullanma olanağı sunuyor. Analiste göre MANA, şu anda kesinlikle düşük değerde ve satın almak için en uygun zamanda olabilir.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Metaverse ve NFT haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Baby Doge Coin (BabyDoge)

Baby Doge, Dogecoin’in başarısından ilham alan yeni bir meme coin’dir. Bununla birlikte, topluluğun dikkatini çekecek şekilde tasarladı. Bu avantajla birlikte, analiste göre topluluğun gücüyle birlikte verimli 2022 geçirebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

coinex
CoinEx Charity’den Kitap Bağışı Etkinliği: İlk Durak Antakya! Dünyanın dört bir tarafında birçok okul ekonomik zorluklar nedeniyle çocuklara yeterli miktarda kitap sağlayamamakta, ebeveynlerse kitap masraflarını zorlukla karşılamaktadır. Ancak, uzun süre “kitaptan mahrum” bir ortamda bulunan çocukların okuma becerisi, normal çocukların ortalama okuma seviyesinden daha düşük...
Aslı Dinçer 29 Mayıs 2022