XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Uyuyan Dev: Analist, Yüzde 2.000 Yapacak Bir Altcoin Duyurdu!

0 görüntülenme
Uyuyan Dev: Analist, Yüzde 2.000 Yapacak Bir Altcoin Duyurdu!

Kripto para analisti Tony M., sert yükselme ihtimali olan bir altcoin projesinden bahsediyor. Analist, özellikle dikkat edilmesi gereken seviyeleri ve olumlu/olumsuz fiyat hareketlerini yorumluyor. İşte detaylar…

Analist, popüler altcoin HBAR için yükselişte

Analist Tony M., en son paylaştığı yazısında Hedera Hashgraph’in yüzde 2.000 kadar yükselme potansiyeli olduğuna dikkat çekti. Uzmana göre yatırımcılar, akıllı sözleşme odaklı altcoin’i izleme listelerinde tutmalı. Ayrıca yatırım için bir dolar maliyeti ortalama yaklaşımını düşünmelidir. Hatta analist, Hedera Hashgraph için “bu haftanın uyuyan kripto devi” ifadelerini kullanıyor. Teknik faktörler, piyasalar gerçekten yükselişe geçtiğinde coin’in yüzde 2.000 oranında artabileceğini öne sürüyor.

SHIB ve Altcoin Ayı Piyasasının Sonu Geldi Mi

Hedera Hashgraph şu anda 0,07 dolardan satışa sunulmakta. Coin, 0.55 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyeleri Eylül 2021’de görmüştü. O zamandan bu yana yüzde 90’lık bir düşüşe tanık oldu. Teknikleri analiz ederken, HBAR fiyatının ilk makro hareketine tanık olduğu görülmekte. İtici ve dik düzeltme, yükseliş ortamında zarar vermeye ayarlı bir hareket olarak görülmekte.

HBAR, yatırımcıların izleme listesinde olmalı

Analiste göre Hedera Hashgraph fiyatı, mevcut fiyat seviyelerinde çok iyi bir dibe vurma şansı taşıyor. Bir sonraki makro dürtü, bugünün mevcut piyasa değerinden yüzde 2.000’lik bir artışla sonuçlanan muhafazakar bir seviye olan 1,50 doları hedefleyecektir. Öte yandan Tony M., Hacim Profili Göstergesi’ne işaret ediyor. Bu indikatörün, mevcut yüzde 90’lık düşüşün ortasında önemli bir düşüş meydana getirdiği için makro tezi de şaşırttığını öne sürüyor. Analiste göre, tüm faktörler birleştirildiğinde, HBAR fiyatı iyimser uzun vadeli rakamlar gösteriyor. Bu nedenle, her yatırımcının izleme listesinde kalmalıdır.

Fiyatlar gelecekte daha da düşebileceğinden, analiste göre, HBAR almak isteyen yatırımcılar için dolar maliyet yaklaşımı iyi bir seçenek olabilir. Bir sonraki düşüş hedefi 0,03 dolar olup, ek yüzde 60 kayıpla sonuçlanır. Mevcut yükseliş trendinin zayıflığının erken kanıtı, 0.067 dolarda bir kırılma olacaktır. Makro faktörlerin geçersiz kılınması, HBAR’ı 0,0091 dolarda başlangıç ​​noktasının altına sürükleyebilir.

HBAR hakkında daha fazla bilgi

Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturmasına olanak tanır. Merkezi olmayan ekonomi için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal düzeyde ağdır. Yavaş performans ve istikrarsızlık gibi eski Blockchain tabanlı platformların karşılaştığı bazı sınırlamaları ortadan kaldırmaya odaklıdır. Daha adil, daha verimli bir sistem olacak şekilde tasarlanmıştır. Krptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Ağustos 2018’de bir ilk coin teklifi (ICO) ile piyasaya girdi. İlk olarak bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra Eylül 2019’da ana ağına açık erişim başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SOL ve KAVA Yatırımcılarının Odağında GNOX Ön Satışı Var!
SOL ve KAVA Yatırımcılarının Odağında GNOX Ön Satışı Var! İlk coin teklifi (ICO), yakında piyasaya sürülecek bir kripto platformunun, borsalara girmeden önce doğrudan halka bir token satmasıdır. Yatırım sürecine kimlerin katıldığı bilgisiyle, bir ICO hakkında çok şey söyleyebilirsiniz. Solana (SOL) ve Kava (KAVA) gibi benzer tekliflerle...
Kriptokoin.com 2 ay önce