Zuckerberg’den Kripto Para Müjdesi

122707641 facebooklogosgettyimages 1349988076
Google News

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg kripto para tutkunlarını umutlandıran bir yeni yıl mesajı iletti.

Perşembe günü yaptığı açıklama ile Facebook’un halihazırdaki sorunlarına 2018’de nasıl ışık tutacağını belirten Zuckerberg, son iki senede gittikçe artan nefret söylemleri ve yanlış bilgilendirme konularıyla ilgili geliştirmeler yapılacağını belirtirken, kripto paraların bu yenilikler için büyük bir fırsat olabileceğini dile getirdi.
“Bu tarz söylemleri ve yanlış bilgilendirmeleri kontrol altına almak için “kriptografi ve kripto para” gibi yöntemler kullanılabilir. Merkezdeki gücü alıp kullanıcılara dağıtan bu sistemi kontrol etmek ise sanıldığı kadar kolay değil. Yine de bu teknolojiyi uygulamamıza nasıl adapte edebileceğimizle ilgili derin bir araştırma sürecine giriyorum.”
Üstelik Zuckerberg, kripto paralara ilgisini açıklayan tek Facebook yöneticisi değil. Şirketin başkan yardımcısı David Marcus geçtiğimiz sene dünyanın en saygın kripto para ticaret platformlarından Coinbase’in yönetim kuruluna seçilmişti.
Marcus 12 Aralık’ta Coinbase bloğunda şu sözleri sarf etmişti;
“2012’den beri hayran olduğum kripto para dünyası ile artık daha haşır neşir olma şansına sahibim. Coinbase bu dünyaya liderlik eden bir ekipten oluşuyor ve artık ben de onların arasına katılacağım.”

Bütün bu yaşananların kripto para dünyasına neler getireceğini ise hep birlikte izleyip göreceğiz!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku