Künye

Türkiye’yi Kripto ile Tanıştıran Site Kriptokoin.com!
Biz Bitcoin’in Kalbinin Attığı Platform Kriptokoin.com’uz!
Dijitalleşen dünyada kripto paraları, Blockchain ve finansın geleceğini savunuyoruz. 2017 yılında başladığımız yayın hayatında çok kısa bir sürede Türkiye’nin lider kripto para haber sitesi olmayı başardık. 5 yıldır Türkiye’nin Blockchain, Bitcoin ve altcoin alanında bir numaralı haber kaynağıyız. Yayın hayatımıza hiç bitmeyen hevesimiz ve yeni projelerimiz ile güçlenerek devam ediyoruz. Bitcoin, DeFi, NFT’ler, Metaverse ve Web3’e odaklanarak Kriptokoin.com olarak Türkiye’yi dijitalleşen dünyada temsil etmeyi hedefliyoruz.

Ekibimiz


Bir ODTÜ girişimi olan Kriptokoin.com, 2017 yılında yayın hayatına seçkin kripto para tutkunlarıyla başladı. Kriptokoin.com’un mevcut kadrosu “bankacılık, ekonomi, felsefe, mühendislik ve finans” alanında uzmanlardan oluşmaktadır.


Murat MuratoğluMurat MuratoğluYazarCesur köşe yazarı Murat Muratoğlu güncel ekonomi hakkında Kriptokoin okuyucuları için yazıyor.
Serkan EserSerkan EserYöneticiKriptokoin yöneticisi ve editörü. Kripto para ve Blockchain sektöründe yaklaşık 5 yıldır makale yazmakta.
Aslı DinçerAslı DinçerYazarYaklaşık 2 yıldır Kriptokoin’de yazar, ODTÜ felsefe mezunu. Bitcoin ve altcoin’lerin sıkı takipçisi.
Zeki UyanıkZeki UyanıkYazarODTÜ’lü. Kripto teknolojisinin dönüştürücü potansiyeline inanıyor. Tutkulu bir sinemasever, diğer bir tutkusu ise Kara Kartal.
Vural ErkanVural ErkanYazarKriptokoin’de editör ve finans uzmanı. Blockchain teknolojisine ve kripto piyasasına ilgi duyuyor.
Buğra ÇağlarBuğra ÇağlarYazarKriptokoin editörü, Turist Rehberi, amatör tasarımcı ve bilim kurgu okuyucusu.
Medine ŞimşekMedine ŞimşekYazarODTÜ Felsefe mezunu, yaklaşık bir yıldır kripto para birimleri hakkında yazılar yazmakta. En büyük tutkusu LOTR.

Yazılım Geliştiriciler / Developers


Web Developer: İletişim: [email protected]


İletişim


E-Mail[email protected]


Teknik Bilgiler


Yazılım / Software: WordPress

Servis Sağlayıcı: G-cloud / Cloudflare

Tasarım ve Optimizasyon: Bigcrunch

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kripto Koin harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yazılım Geliştiriciler / Developers


Web Developer: İletişim: [email protected]


İletişim


E-Mail[email protected]


Sorumluluk Reddi Beyanı


Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.