Künye

Türkiye’yi Kripto ile Tanıştıran Site Kriptokoin.com!

Biz Bitcoin’in Kalbinin Attığı Platform Kriptokoin.com’uz! Dijitalleşen dünyada kripto paraları, Blockchain ve finansın geleceğini savunuyoruz. 2017 yılında başladığımız yayın hayatında çok kısa bir sürede Türkiye’nin lider kripto para haber sitesi olmayı başardık. 5 yıldır Türkiye’nin Blockchain, Bitcoin ve altcoin alanında bir numaralı haber kaynağıyız. Yayın hayatımıza hiç bitmeyen hevesimiz ve yeni projelerimiz ile güçlenerek devam ediyoruz. Bitcoin, DeFi, NFT’ler, Metaverse ve Web3’e odaklanarak Kriptokoin.com olarak Türkiye’yi dijitalleşen dünyada temsil etmeyi hedefliyoruz.

Ekibimiz

Bir ODTÜ girişimi olan Kriptokoin.com, 2017 yılında yayın hayatına seçkin kripto para tutkunlarıyla başladı. Kriptokoin.com’un mevcut kadrosu “bankacılık, ekonomi, felsefe, mühendislik ve finans” alanında uzmanlardan oluşmaktadır.


Murat Muratoğlu / (Yazar)

Kripto para ve Blockchain sektöründe yaklaşık 6 yıldır makale yazmakta ve 30.000’i aşkın makalesi bulunmakta. Finans ve SEO konusunda uzman. Birçok konuda profesyonel makaleler hazırlamakta. Finans, yeni teknoloji ve bankacılık ilgi alanları.


Vural Erkan / (Yazar)

Kriptokoin’de editör ve finans uzmanı. Blockchain teknolojisine ve kripto piyasasına ilgi duyuyor. Ekonomi, Hukuk, Sosyoloji ve Edebiyat’la yakından ilgileniyor. Sinema dünyasının farklı boyutlarında seyahat etmiş, güngörmüş bir sinemasever.


Aslı Dinçer / (Yazar)

Yaklaşık 3 yıldır Kriptokoin’de yazar, ODTÜ felsefe mezunu. Bitcoin ve altcoin’lerin sıkı takipçisi. Blockchain teknolojisinin savunucularından biri. Şu sıralar özellikle DeFi alanıyla ilgilenen bir fütürist.


Console-Master / (Yazar)

Kripto para,spor,müzik,oyun sever birisi

 


 

 

İletişim


E-Mail[email protected]


Teknik Bilgiler


Yazılım / Software: WordPress

Servis Sağlayıcı: Cloudflare

Tasarım ve Optimizasyon: KriptoKoin Team

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Kripto Koin harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yazılım Geliştiriciler / Developers


Web Developer: İletişim: [email protected]


Sorumluluk Reddi Beyanı


Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

© Copyright 2017 kriptokoin.com tüm hakları saklıdır. Etkinlikler, haber, resim, anketler, quizler, video ve röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları Kriptokoin.com’a aittir.

Kriptokoin.com sitesindeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kriptokoin.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman içerik değişikliğine gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Kullanıcı, kriptokoin.com’de yer alan fiyat analizleri, kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya ürüne ilişkin kriptokoin.com’in maddi ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, hiçbir şekilde kriptokoin.com’de yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Kriptokoin.com internet sitesinde yer alan her türlü veri, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibariyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklara dayanılarak Kriptokoin.com tarafından hazırlanmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Burada yer alan bilgiler Kriptokoin.com tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, müşterilerin ve diğer yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan Kriptokoin.com sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez; içerik, haber verilmeksizin değiştirilebilir. Tüm veriler, Kriptokoin.com tarafından güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan alınmıştır. Bu kaynakların kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan Kriptokoin.com sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. BIST isim ve logosu ‘Koruma Marka Belgesi’ altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST’e ait olup, tekrar yayımlanamaz. BIST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki perfomansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BIST sorumlu değildir.

Kriptokoin.com kurumsal internet adreslerinde diğer kurumlara ait internet adresi bağlantılarına (link) yer verebilir. Ancak, söz konusu internet bağlantıları üzerinden erişilen adres ve sayfalarda yer alan bilgi ve içeriğin doğruluğu ve hukuka uygunluğu hususunda garanti vermemektedir ve sorumluluk kabul etmemektedir. Kriptokoin.com web sitesi ve sosyal medya platformları haricinde, Kriptokoin.com adına yayınlanan içeriklerin dikkate alınmaması gerekmektedir. Yukarıda belirtilenler dışında bu sitede yer alan Kriptokoin.com markasını ve logosunu içeren bilgi ve belgeler üzerindeki fikri mülkiyet hakları Kriptokoin.com’a aittir.