Partnerler

Kriptokoin.com Türkiye’yi kripto para ve blockchain ile tanıştıran haber sitesi olarak bu yeni ekonominin ve geleceğin finans devriminin önde gelen paydaşlarıyla da iş birliklerine ve iş ortaklıklarına sahip.

Türkiye’de kripto para denince akla gelen ilk habercilik markası olan Kriptokoin.com için gelişim süreklilik meselesi. Bu nedenle yeni kapsamına aldığı yeni içerik alanları olan finans piyasalarının tüm alanlarında ve elbette blockchain ve kripto para piyasalarının yeni aktörleriyle işbirliklerine bundan sonra da devam edecek.


CoinMarketCap Logosu

CoinMarketCap, kripto para birimlerinin piyasa verilerini takip etmek ve sunmak amacıyla kullanılan bir kripto para piyasası veri platformudur. Kullanıcılar, CoinMarketCap üzerinden çeşitli kripto para birimlerinin anlık fiyatlarını, 24 saatlik işlem hacmini, piyasa değerini, fiyat grafiklerini ve diğer önemli istatistikleri görüntüleyebilirler.


Cloudflare Logosu

Cloudflare, Inc. içerik dağıtım ağı, DDoS koruması, internet güvenliği ve alan adı sunucusu hizmetleri sağlayan ABD merkezli bir şirket. Cloudflare’ın hizmetleri ters vekil sunucusu mantığıyla çalışarak, ziyaretçi ile barındırma hizmeti arasında yer alır.


Wordpress Logosu

WordPress, 2003 yılında kurulan ve internet üzerinde içerik oluşturmayı kolaylaştıran açık kaynaklı bir yazılım projesidir. WordPress, web siteleri ve bloglar oluşturmak için kullanılan bir içerik yönetim sistemidir (CMS).


Google Logosu

Google LLC, yapay zeka, çevrimiçi reklamcılık, arama motoru teknolojisi, bulut bilgi işlem, bilgisayar yazılımı, kuantum bilgi işlem, e-ticaret ve tüketici elektroniği konularına odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir.


CoinGecko Logosu

CoinGecko, kripto para birimlerinin ve blok zinciri projelerinin fiyatlarını, hacmini, piyasa değerini ve diğer önemli verilerini izlemek ve sunmak amacıyla kullanılan bir kripto para piyasası veri platformudur.