Binance ve 7 Borsadan 19 Altcoin İçin Listeleme Duyurusu!

Binance ve 7 Borsadan 19 Altcoin İçin Listeleme Duyurusu!
Binance ve 7 Borsadan 19 Altcoin İçin Listeleme Duyurusu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, Binance’ın yeni listelemeleri ve margin desteği sunması ve diğer borsalarda da heyecan verici gelişmelerle dinamizm kazanıyor. Bu haberde, Binance’ın platformunda yapılan önemli yeniliklere ve diğer borsalarda yer alan yeni altcoin listelemelerine göz atacağız.

Binance, birçok güncelleme duyurdu

Önde gelen kripto para borsalarından Binance, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi planlıyor. Zira ticaret fırsatlarını genişletmeyi amaçlayan bir dizi güncelleme duyurdu. İşte önemli gelişmelerin bir dökümü:

  • Yeni İşlem Çiftleri: 19 Nisan 2024 TSİ 17:00’den itibaren Binance, Spot piyasasına beş yeni işlem çifti sunacak: APT/USDC, GALA/USDC, NEO/USDC, OMNI/BRL, ve STX/USDC. Bu hamle, Aptos (APT), Gala (GALA) ve Stacks (STX) gibi popüler kripto para birimlerine erişim sağlayarak daha geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap ediyor.
Bugün O 23 Altcoin İçin Dikkat: İşte Olacaklar Listesi!

Binance Margin, yeni USDC işlem çiftleri ekleyerek USD Coin (USDC) için artan desteği uygulamaya koydu. Bu genişleme, ABD dolarına sabitli bir stablecoin olan USDC’yi kullanarak marjlı ticaret stratejilerini kullanırken kullanıcılara daha fazla esneklik sağlıyor. Mevcut varlıklara karşılık fon borçlanarak potansiyel olarak artan karlara (ve zararlara) olanak tanır. Bunlar şunları içerir:

  • Çapraz Marj: ALT/USDC, BCH/USDC, FIL/USDC ve PENDLE/USDC
  • İzole Marj: LTC/USDC ve NEAR/USDC’nin eklenmesiyle daha önce bahsedilen tüm USDC çiftleri.

Diğer borsa listelemeleri: O altcoin projelerine dikkat

Dünyanın en büyük kriipto para borsası olması nedeniyle, Binance’in açıklamaları daha çok dikkat çekiyor. Ancak diğer kripto para borsaları da harekete geçiyor. Kripto piyasası bugün (18 Nisan 2024) çeşitli borsalarda yeni token listeleme telaşına tanık oldu:

  • Bitget: AIT Protocol (AIT), TEH EPIK DUCK (EPIK) ve RARI (RARI).
  • MEXC Global: AIT Protocol (AIT), Guufy (GUUFY), NeuroWebAI (NEURO), OORT (OORT), Popcat (POPCAT), Smilek (SMILEK).
  • BitMart: Brainers (BRAINERS).
  • DigiFinex: Joltify (JOLT).
  • LBank: Polysport Finance (PLS).
  • XT.COM: iMe Labs (LIME).
  • Indodax: CyberConnect (CyberConnectHQ), Ether.fi (ETHFI) ve Slerf (Slerf).
Tartışmalı O Altcoin’den Blockchain Hamlesi Geldi! Ancak...

Bu listeler, kripto para birimi ekosistemindeki sürekli inovasyonu ve proje gelişimini vurgulamaktadır. Genel olarak Binance’in en son güncellemeleri ve daha geniş piyasa faaliyetleri, kritik. Zira dinamik ve gelişen bir kripto ortamına işaret ediyor. Yeni işlem çiftlerinin eklenmesi, USDC için marj desteği ve borsa listelerindeki artış, dikkat çekiyor. Özellikle, kullanıcılara daha fazla seçenek ve potansiyel olarak kazançlı fırsatlar sunmakta.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Binance ve 7 Borsadan 19 Altcoin İçin Listeleme Duyurusu!