İşte 2022’de İzlenecek En İyi 5 Metaverse Coin

kevin laminto 7PqRZK6rbaE unsplash 1920x1024 1
kevin laminto 7PqRZK6rbaE unsplash 1920x1024 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasalara yatırım yapmak isteyenler için mümkün olan seçeneklerden biri de metaverse coin projeleri olarak görünüyor. Kriptokoin.com olarak bu makalede amacımız, piyasa değerine göre en düşükten en yükseğe göre sıralanan, 2022’de izlenecek ilk beş Metaverse coin projesine yakından bakmak. Analist Mark Arguinbaev yorumlarını yakından inceleyelim.

Samsung Bu Metaverse Coin ile Ortaklık Kurdu

Büyükten küçüğe metaverse coin projeleri

5. Enjin Coin (ENJ). 2009 yılında kurulan Enjin, popüler pazarıyla kendisini NFT alanında lider olarak kabul ettirdi. ENJ, Enjin Platformuna güç sağlayan ERC20 tokeni. Enjin Platformunun amacı: Bireylerin, işletmelerin ve markaların takas edilemez tokenleri (NFT’ler) kullanmasını kolaylaştırmak. Efinity, Enjin’in Polkadot üzerine kurulu dijital varlıklar için yeni nesil bir blockchain olan en son projesi. Efinity, NFT’lerin fiyatlandırmasını ve değişimini kolaylaştırma zorluğunu çözen tüm değiştirilebilir ve değiştirilemez tokenler için bir merkez olmayı hedefliyor. Yazım sırasında ENJ, 2,50 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 2,1 milyar dolar ve 24 saatlik 365 milyon dolarlık işlem hacmi, bugün en çok işlem gören beşinci Metaverse coini.

Yok Satan Altcoin Projesi Enjin Coin (ENJ) Nedir?

4. Theta Network (THETA). THETA kendisini “kullanıcılar tarafından desteklenen yeni nesil video ve eğlence blockchaini” olarak tanımlıyor. THETA, Google, Sony, Samsung, Binance ve daha fazlasını içeren kurumsal doğrulayıcı nodelar için etkileyici ortaklara sahiptir. Theta blockchaini, merkezi olmayan video akışı ve dağıtımı için hem teknik hem de ekonomik çözümler sunan tek uçtan uca altyapı. THETA yazım sırasında, 24 saatlik 407 milyon dolarlık bir hacimle 4.26 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 4,2 milyar dolar ve dolaşımdaki 1 milyar token arzı var.

Altcoin Uzmanı: Bu Coin, AVAX ve SOL Gibi Patlayabilir!

SAND ve AXS da listede

3. Sandbox (SAND). Sandbox, şu anda piyasadaki popüler kripto Metaverse coinleri arasında. Unity ile oluşturulmuş en yüksek kalitede 3D Metaverse sahip. Nispeten düşük bir hacim-piyasa değeri oranına sahip olsa da, SAND’ın değerinin milyarlarca olduğunu unutmayın. Analiste göre Sandbox, indirilebilir bir istemciye sahip olduğundan, diğer Metaverse projelerine kıyasla rakipsiz bir niteliğe sahip. Sandbox, kullanıcıların arazi arsaları satın almalarını ve bunlardan para kazanmalarını sağlayarak, ödüller kazanmak için görevler, oyunlar ve mücadeleler içeren oyunlaştırılmış bir deneyim sunar. Sandbox ayrıca platformdaki yerel para birimi olan SAND tokenine de sahip. Yazım sırasında SAND, 24 saatlik 1.3 milyar dolarlık işlem hacmiyle 4.89 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 4,4 milyar dolar.

Axie Infinity'in Yükselişi Durdurulamıyor: AXS Fiyatı 23.900 Yaptı!

2. Axie Infinity (AXS). Mart 2018’de piyasaya sürülen Axie Infinity, en popüler blockchain tabanlı oyunlardan biridir. Oyunun arkasındaki ekip, özellikle oyun için tam bir blockchain inşa etti: Ronin. Eksenler belirli özelliklere sahip canavarlardır ve yükseltilebilir veya takas edilebilirler. Oyuncular, bir arenada diğer oyuncularla savaşmak ve ödüller kazanmak için AXS’larını kullanabilirler. Yazım sırasında AXS, 24 saatlik 520 milyon dolarlık hacimle 77.49 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 4.7 milyar dolar ve dolaşımda 60 milyon token arzı var.

Dev Platform, MANA ve 3 Altcoin'i Listeliyor!

1. Decentraland (MANA). 3D Metaverse projelerinde öncü olan Decentraland, kullanıcıların arazi varlıklarını satın almaları ve bunlardan para kazanmaları için çok sayıda deneyim sağlayan blockchain tabanlı bir sanal platform. Decentraland, Şubat 2020’den beri halka açık ve kriptoda en uzun süredir devam eden 3D Metaverse projesi. Decentraland halihazırda piyasadaki en değerli projelerden biri. Analiste göre, Decentraland üzerine giderek daha fazla platform inşa edildiğinden, MANA gelecek yıl fiyatını kolayca ikiye veya üçe katlayabilir. Yazım sırasında MANA, 24 saatlik 715 milyon dolarlık işlem hacmiyle 2.85 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 5,3 milyar dolar ve dolaşımda 1,82 milyar token arzı var.

Türk Bitcoin Borsası, Bu Metaverse Coin’i Listeliyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İşte 2022’de İzlenecek En İyi 5 Metaverse Coin