2023’te Solana’nın Yükselişinden Büyük Bir Servet Kazanan Kripto Analisti, Şimdi Bu 5 Altcoine İyimser Bakıyor: 55 Kat Fırsatlar Yaklaşıyor!

2023'te Solana'nın Yükselişinden Büyük Bir Servet Kazanan Kripto Analisti, Şimdi Bu 5 Altcoine İyimser Bakıyor: 55 Kat Fırsatlar Yaklaşıyor!
2023'te Solana'nın Yükselişinden Büyük Bir Servet Kazanan Kripto Analisti, Şimdi Bu 5 Altcoine İyimser Bakıyor: 55 Kat Fırsatlar Yaklaşıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen yıl Solana’nın dikkat çekici performansına ilişkin tahminleriyle altın madalya kazanan bir kripto analisti, şimdi beş alternatif kripto paraya ilişkin öngörülerini paylaşıyor. Bu seçimler, 2024’teki yükseliş eğiliminin devam edeceği göz önüne alındığında, dikkatleri üzerine çekebilecek potansiyel kazanımlarla ön plana çıkıyor. Başarılı bir geçmişe sahip olan analistin öngörüsü, gelişen kripto pazarında yön bulmak isteyenler tarafından oldukça rağbet görüyor. Bu uzman dökümü, önemli getirilerin kilidini açmanın anahtarlarını ortaya çıkarabilir.

CYBRO Ön Satış: Blast’taki İlk Kazanç Pazar Yeriyle Tanışın

CYBRO, Blast Blockchain’in yeniliğini kullanarak tutarlı kripto kazançları için birleşik bir pazar sunuyor. 2024’ün 2. çeyreğinde kullanıma sunulacak olan platform, erken dönem yatırımcılarını uygun giriş koşulları için ön satışına davet ediyor.

Şu andan itibaren CYBRO, yerel tokenlerini cazip fiyatlarla, tanesi yalnızca 0,02 dolar, %66 gibi şaşırtıcı bir indirimle sunuyor. Token holderları, gelişmiş bir kazanç deneyimi için pazar hizmetlerine ve çeşitli bonuslara ayrıcalıklı erişim elde edecek.

CYBRO, Blast ekosistemi ve ötesindeki çeşitli kasa yatırımları yoluyla kripto büyümesini sağlayacak ve muhafazakardan yüksek getirili stratejilere kadar stratejiler sunacak. Chatbot destekli yatırımlar için AIBroker ve DeFi ve CeFi entegrasyonu yoluyla getirileri optimize etmek için Tek Tıkla Yatırım gibi gelecekteki iyileştirmelerle, kullanıcı dostu bir arayüz ve verimli kripto işlemleriyle getirileri en üst düzeye çıkarmaya öncelik veriyor.

CYBRO tokenleri staking ödüllerine, özel bir Airdrop’a, pazar yeri para iadesine, azaltılmış ticaret ve borç verme ücretlerine ve kurum içi sigorta programına olanak tanıyacak.

Bu güçlü işlevsellik, CYBRO’yu 2024’ün 3. çeyreğinde TGE’nin hemen ardından potansiyel değer artışı sağlayacak şekilde konumlandırıyor ve satış öncesi yatırımcılara önemli ölçüde fayda sağlıyor.

>>> CYBRO Ön Satış ŞİMDİ Yayında <<<

Optimism (OP) Fiyat Hareketi ve Tahmini

Optimism (OP) fiyatı 2,44 ile 3,21 dolar arasında değişiyor. Geçen hafta değer %8,42 arttı. Ancak geçen ay yüzde 9,59 oranında düşüş yaşadı. Ancak altı aylık görünümde %77,48’lik güçlü bir artış görülüyor. Kripto para şu anda 1,22 dolarlık ikinci desteğe, en yakın direnç olan 3,50 dolardan daha yakın, son 10 günde ortalama fiyatı 2,73 dolar ve 100 günde 2,86 dolardı. RSI ve Stokastik gibi göstergeler OP’nin değerinin altında olabileceğini ve muhtemelen fiyat toparlanmasına işaret ettiğini gösteriyor. Hareketler düzeltici görünüyor ve ana destek seviyelerinin üzerinde kalması halinde muhtemel bir geri dönüşe işaret ediyor. Mevcut eğilim yakın vadede 3,50 dolarlık direncin test edilmesine yol açabilir.

Aptos (APT) Fiyat Artışı İçin Mücadele Ediyor

Aptos (APT) 8,49 ile 9,64 dolar arasında fiyat dalgalanmaları görüyor. Hafif bir toparlanma 10,05 dolarlık direnci zorlayabilir ancak yükseliş eğiliminin belirsizliğini gösteren aşağı yönlü bir baskıyla karşı karşıya. Geçen hafta, APT yaklaşık %1,37 oranında düştü; geçen ay ise %32,07’lik daha belirgin bir düşüş yaşandı. Buna rağmen APT son altı ayda %20,94 oranında değer kazandı. Mevcut göstergeler APT’nin düzeltme aşamasında olduğunu ve 10 ve 100 günlük ortalamalara yakın tereddüt gösterdiğini gösteriyor. Direnç seviyelerini kıramazsa desteği 7,74 dolardan, hatta 6,58 dolardan tekrar ziyaret edebilir. RSI ve Stokastik rakamları, ne güçlü bir alım ne de satış ivmesi olmayan bu kararsızlığı yansıtıyor.

Manta Network Fiyat Görünümü

1,59 ile 1,96 dolar arasında işlem gören Manta Network, geçtiğimiz ay kayda değer bir düşüş yaşarken, son altı ayda çarpıcı bir büyüme gösterdi. Bir haftadaki %3,95 ve bir aydaki %38,47’lik son düşüşlere rağmen, altı aydaki %3334,38’lik artış önceki güçlü momentuma işaret ediyor. Şu anda MANTA hem 10 günlük hem de 100 günlük ortalama fiyatların altında, bu da fiyatın düzeltme aşamasında olduğuna işaret ediyor. RSI ve Stokastik gibi göstergeler ne aşırı satış ne de aşırı alım bölgelerinde bulunuyor ve bu durum fiyat istikrarının yaklaşmakta olduğuna işaret ediyor. Direnç 2,09 dolarda ve destek 1,37 dolarda beklerken, kripto paranın bir sonraki hamlesi daha net bir trend yönü belirlemede çok önemli olabilir.

Dymension (DYM) Değişken Bir Trend Görüyor: Yükselmeye Devam Edebilir mi?

Şu anda 3,04 ile 3,67 dolar arasında dalgalanan Dymension (DYM), geçtiğimiz hafta ve ayda sırasıyla %10,09 ve %41,77 düşüşlerle önemli bir gerileme gördü. Bu düşüşlere rağmen altı aylık artış %1455,5 gibi etkileyici bir rakam. Mevcut direnç ve destek seviyeleri 3,97 dolar ve 2,71 dolar, diğer sınırlar ise 4,60 dolar ve 2,08 dolar. Her ne kadar kısa vadeli değişikliklerdeki negatif değerler göz önüne alındığında, DYM fiyatındaki son hareketler düzeltici bir eğilime işaret etse de, yarı yıldaki yoğun yükseliş, gelecekte fiyat artışlarına yol açabilecek temeldeki dürtüsel davranışın sinyalini veriyor.

Kripto Para Seçimleri için Çözüm

Solana’nın yükselişinden büyük kazanç elde eden analist, dikkatleri diğer altcoinlere çeviriyor. Artık odak noktası OP, APT, MANTA ve DYM; her birinin potansiyel potansiyeli var, ancak anında geri dönüş potansiyeli daha az. Bunun yerine asıl ilgi odağı, Blast Blockchain’in getiri yeteneklerini kullanan benzersiz bir pazar yeri olan CYBRO’da. CYBRO’nun 2024’teki ikinci çeyrek lansmanından önceki ön satışı, erken yatırım için bir şans sunuyor. Bu fırsat, yatırımcıların platformla avantajlı koşullar altında etkileşime geçmesine olanak tanıyor ve potansiyel olarak bu boğa koşusunun ortasında gelecekteki önemli kazanımlara zemin hazırlıyor.

Web Sitesi: https://cybro.io

Twitter: https://twitter.com/Cybro_io

Discord: https://discord.gg/xFMGDQPhrB

Telegram: https://t.me/cybro_io

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2023’te Solana’nın Yükselişinden Büyük Bir Servet Kazanan Kripto Analisti, Şimdi Bu 5 Altcoine İyimser Bakıyor: 55 Kat Fırsatlar Yaklaşıyor!