Usta Analist: O 5 Altcoin 3x Yapabilir: TIA Coin de Var!

Usta Analist: O 5 Altcoin 3x Yapabilir: TIA Coin de Var!
Usta Analist: O 5 Altcoin 3x Yapabilir: TIA Coin de Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınmış kripto para analisti Michaël van de Poppe, çarpıcı bir analizle piyasalarda altcoinlerin dip yaptığına ve Bitcoin (BTC) karşısında 3 kat değer kazanabilecek potansiyele sahip TIA coin dahil tokenler belirlediğine dikkat çekti. Van de Poppe, bu altcoinleri en az riskli yatırım seçenekleri olarak da nitelendirdi.

Van de Poppe’nin TIA coin dahil altcoin önerileri

Michael van de Poppe, en son gönderilerinde, 3x yapma olasılığı olan kripto paraları gündeme getirdi. Analistin listesi şu şekilde:

  • Optimism (OP): Ethereum tabanlı bir Layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism, işlem ücretlerini düşürmeyi ve işlem hızlarını artırmayı amaçlıyor. Van de Poppe, OP’nin artan kullanım alanları ve ekosistem gelişmeleri ışığında öne çıktığını savunuyor.
  • Chainlink (LINK): Oracle hizmeti sunan Chainlink, blockchain dışındaki verileri akıllı sözleşmelerle erişilebilir hale getiriyor. Van de Poppe, LINK’in geleneksel finansla entegrasyonuna işaret etti. Ayrıca DeFi alanındaki geniş kullanımının bu altcoini cazip kıldığını ifade ediyor.
  • WOO Network (WOO): Merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan WOO Network, düşük işlem ücretleri ve yüksek likidite ile öne çıkıyor. Van de Poppe, WOO’nun artan ticaret hacmine işaret ediyor. Ayrıca analist, platform geliştirmelerinin bu altcoini ön plana çıkardığını vurguluyor.
Kripto Paralar İçin Bu Hafta ABD’den Gelecek Verilere Dikkat!
  • Celestia (TIA): Merkezi olmayan bir modüler Blockcain altyapısı olan Celestia, dikkat çekiyor. Zira geliştiricilerin veri katmanlarını özelleştirmelerine imkan tanıyor. Van de Poppe, CEL’in modüler yapısına işaret ediyor. Cosmos ekosistemiyle entegrasyonunun bu altcoini uzun vadede cazip kıldığını belirtiyor.
  • SKALE Network (SKL): Ethereum tabanlı bir ölçeklendirme çözümü olan SKALE Network, yan zincirler kullanarak işlem kapasitesini artırmayı amaçlıyor. Van de Poppe, SKL’nin düşük işlem ücretleriyle dikkat çektiğini söylüyor. Ayrıca hızlı işlem hızı ile öne çıkan bir altcoin olduğunu ifade ediyor.

Van de Poppe Bitcoin ve Ethereum hakkında neler dedi?

Van de Poppe, son dönemde Bitcoin (BTC) tutmakta oldukça temkinli olduğunu belirtti. Ayrıca portföyünde daha fazla altcoine yer verdiğini açıkladı. Uzman, ilerleyen dönemde Bitcoin’e olan yatırımını yeniden artırabileceğini de sözlerine ekledi. Ethereum (ETH) için ise boğa piyasası sinyalleri v verdi. Zira analist, ETH fiyatının yeniden yukarı yönde bir hareket başlattığını belirtti. Diğer yandan ETH/BTC çiftinin son iki haftadaki en yüksek seviyesine ulaştığını gözlemledi.

Analist: Mayıs’ta Gözleriniz Bu 5 Kripto Para Üzerinde Olsun!

Bu durumun ETH’nin BTC karşısında güç kazandığını gösterdiğini savunan Van de Poppe, ETH’nin önümüzdeki dönemde de değer kazanmaya devam edebileceğini öngörüyor. UnutmayınBu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmanız ve kendi risk analizinizi gerçekleştirmeniz önemlidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Usta Analist: O 5 Altcoin 3x Yapabilir: TIA Coin de Var!