5 Ünlünün Altcoin Portföyü Ortaya Çıktı: Bu 8’ine Dikkat!

5 Ünlünün Altcoin Portföyü Ortaya Çıktı: Bu 8'ine Dikkat!
5 Ünlünün Altcoin Portföyü Ortaya Çıktı: Bu 8'ine Dikkat!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyası, ünlüler için bir oyun alanı haline geldi. Gece geç saatlerde Jimmy Fallon, Kevin Hart gibi ünlü isimlerin portföyünde yer alan altcoin projeleri açığa çıktı. Bu bilgiler, blockchain analiz platformu olan Arkham Intelligence aracılığıyla sergilenmekte. İşte detaylar…

Jimmy Fallon, Kevin Hart’ın portföyünde bu altcoin projeleri var

Kripto para analiz şirketi Arkham, daha önce Elon Musk’ın dev şirketleri Tesla ve SpaceX’in ve ABD Başkan adayı Donald Trump gibi önemli isimlerin cüzdanlarını tespit etmişti. Şirket, son paylaşımında ise 1 milyondan fazla takipçisi olan 100’den fazla ünlünün güncel Bitcoin ve altcoin portföylerini açıkladı. Öncelikle Jimmy Fallon, 112,8 bin dolarlık bir kripto net değerine sahip. Zira varlıklarının büyük kısmını 100,8 bin dolarlık Ethereum (ETH) oluşturuyor. İlginç bir şekilde, kaydedilen son faaliyeti, Otherside Metaverse projesinden misli olmayan bir token (NFT) talep ettiği 16 Mayıs 2022’ye kadar uzanıyor. Bu hareketsizlik Fallon’un daha pasif bir yatırım yaklaşımını akla getiriyor. Portföyünde APE, LCX, JUSTICE gibi altcoinler de var.

Hart ise daha aktif bir kripto oyuncusu gibi görünüyor. Genel net değeri tamamen ETH’den oluşan 39,8 bin dolar seviyesinde yer alırken, son faaliyetleri potansiyel ticaret veya kar elde etme potansiyeline işaret ediyor. Sadece iki ay önce, 13 Mart 2024’te, büyük bir kripto para borsası olan Coinbase’e 25.000 dolar değerinde ApeCoin (APE) gönderdi. Bu, elindeki potansiyel bir değişime veya kazançların gerçekleşmesine işaret ediyor. Ayrıca POODLE, JUSTICE gibi altcoinleri var.

Diğer ünlülerin cüzdanında neler var?

Justin Bieber’ın ise toplamda 415.000 dolarlık bir varlığı var. Ünlü şarkıcının en büyük kripto para yatırımı Ethereum’da (ETH) bulunmakta. Diğer yatırımları arasında ise Apecoin, Dogecoin gibileri yer alıyor. Eski ABD başkanı ve aday Donald Trump ise 7 milyon dolarlık oldukça yüklü miktarda kripto tutuyor. En büyük yatırımı, TRUMP token. Diğer yatırımları arasında ise ETH, PEPE gibi meme coinler yer alıyor.

XRP, GME Coin ve Bu 4 Kripto’dan Sıcak Haberler Var!

Neymar Jr., 55.700 dolarlık kripto para tutuyor. En büyük yatırımı Ethereum iken, Apecoin, POODLE, ENG gibi coinler portföyünde yer alıyor.  Bu bilgilerin yalnızca blockchain üzerinde halka açık verileri yansıttığını unutmamak önemlidir. Bu, kripto varlıklarının veya yatırım stratejilerinin tamamını mutlaka ortaya çıkarmaz. Ancak bu, kripto alanında ünlülerin etkisi hakkında bir tartışmayı ateşliyor.

Arkham Intelligence, MrBeast, Snoop Dogg ve KSI gibi diğer ünlülerden bahsediyor. Böylece kriptonun önde gelen isimler arasındaki yaygınlığını daha da vurguluyor.  Ünlülerin ve kripto para biriminin kesişimi dinamiktir. Teknolojiye yeni kitleler kazandırabilirken, aynı zamanda doğal riskleri de beraberinde getiriyor. Piyasa geliştikçe şeffaflığın, eğitimin ve sorumlu yatırım stratejilerinin teşvik edilmesi hem ünlüler hem de halk için hayati önem taşıyacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

5 Ünlünün Altcoin Portföyü Ortaya Çıktı: Bu 8’ine Dikkat!