Balinalar TRB Coin ve Bu 4’ünü Alıyor: Bu 2’si ise Satılıyor!

Balinalar Altcoin TRB Coin ve Bu 4’ünü Alıyor: Bu 2’si ise Satılıyor!
Balinalar Altcoin TRB Coin ve Bu 4’ünü Alıyor: Bu 2’si ise Satılıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası son zamanlarda büyük bir dalgalanma yaşıyor ve bu durum altcoinler üzerinde de önemli bir etkiye sahip. Son 24 saat içinde, birçok balina yatırımcının Bitcoin’den uzaklaşarak altcoinlere yöneldiği gözlemlendi. Bu durum, TRB coin gibilerinin olduğu altcoin piyasasında önemli bir hareketliliğe ve fiyat artışlarına neden oldu.

TRB coin ve  o kripto paralar, balinaların odağında

Blockchain analiz platformu Lookonchain’in verilerine göre, balinalar dün akşam saatlerinden beri Binance ve OKX gibi büyük borsalardan yüklü miktarda altcoin satın alıyor. Bu alımlarda öne çıkan bazı coinler şunlar:

  • Uniswap (UNI): Bir balina, sabah saatlerinde OKX’ten 870 bin 827 UNI token çekti. Böylece yaklaşık 8,5 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.
  • Bluzelle (BLZ): Başka bir balina ise Binance’den 2,16 milyon dolar değerinde 7,69 milyon BLZ token satın aldı.
  • PEPE: İki farklı balina adresi, Binance ve OKX’ten toplamda 303,4 milyar PEPE token çekti. Böylece 3,8 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.
  • TRB: Etherscan kayıtlarına göre bir balina Binance’den 20 bin 628 TRB token alarak 1,9 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.

Bu alımları yapan cüzdanların çoğunun yeni açılmış olması dikkat çekiyor. Bu durum, piyasaya yeni giren ve önemli miktarda sermaye getiren yatırımcıların varlığını gösteriyor. Balinaların şu ana kadar satın aldıkları tokenları satmadıkları görülmekte. Bu da uzun vadeli bir yatırım stratejisi izlediklerini gösteriyor. Altcoin piyasasında son zamanlarda yaşanan yükseliş eğilimi kritik. Zira bu balinaların yatırımlarını da etkilemiş olabiliyor.

Machi Big Brother harekete geçti

Bu sırada alım yapan başka bir balina daha var. Machi Big Brother isimli yatırımcı, 3 Mayıs’tan beri FRIEND tokenı satın alıyor. 4.975 ETH (yaklaşık 15,6 milyon dolar) harcadı. Ardından 8,6 milyon FRIEND tokenı ortalama 1,81 dolar fiyattan satın aldı. FRIEND tokenın fiyatı şu an düştüğü için yatırımcı bu işlemden 7,9 milyon dolar zarar etti.

Balina, MKR ve AAVE’yi Binance’e yatırdı

Bir balina yatırımcı, kâr elde etmek için 3,8 milyon dolarlık MKR’yi harekete geçirdi. MKR’lerini, Binance’e gönderdi. Ayrıca, 20 bin dolarlık AAVE tokenı Binance’e yatırdı. MKR üzerinde %287, AAVE üzerinde ise %17 kar elde etti.

Son 24 saat içinde coin piyasasında yaşanan bu önemli hareketlilik, balinaların ilgisini gösteriyor. Bu durum altcoin piyasası için bir dönüm noktası olabiliyor. Ayrıca önümüzdeki dönemde önemli fiyat artışlarına yol açabiliyor. Yatırımcıların bu gelişmeleri yakından takip etmesi ve yatırımlarını dikkatli bir şekilde değerlendirmesi önem taşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balinalar TRB Coin ve Bu 4’ünü Alıyor: Bu 2’si ise Satılıyor!