Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Dev Ripple Öngörüsü!

ripple coin news today
ripple coin news today
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Efsanevi analist Peter Brandt, kripto para biriminin bir menkul kıymet olabileceğini düşünmesine rağmen Ripple (XRP) ticaretinden kaçınmayacağını açıkladı. Peter Brandt’ın önemli yorumlarına birlikte bakalım…

Peter Brandt: Ripple bir menkul kıymet ama ticaretten kaçınmazdım…

Kırk yılı aşkın bir süredir emtia piyasalarında işlem yapan  trader Peter Brandt, hala XRP’nin kayıt dışı bir menkul kıymet olduğu görüşünde. Bununla birlikte, Ripple’a bağlı kripto para birimini çevreleyen düzenleyici belirsizlik, deneyimli analistin “doğru koşullar altında” ona sahip olmasını engelleyemez. Analist, altcoin’in bir menkul kıymet olabileceğini düşünmesine rağmen Ripple (XRP) ticaretinden kaçınmayacağını açıkladı. Uzun süredir Ripple eleştirmeni olan Peter Brandt, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu asıl davadan iki aydan kısa bir süre önce, XRP’yi menkul kıymet olarak sınıflandırmaya çağırdı. Peter Brandt yeni açıklamasında şunları söyledi:

Yeni SEC Başkanı’na bakılırsa bu türden çok daha fazla zorlukla karşılaşacağız. Şahsen XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu düşünüyorum. Ancak bu, doğru koşullar altında ona sahip olmamı engellemez.

Ayrıca analist, şirketi tartışmalı kripto para biriminin fiyatını manipüle etmekle suçladı. SEC, Ripple’ın yasadışı XRP satışları yoluyla net 1,38 milyar dolar kazandığını ve gelirleri işini finanse etmek için kullandığını iddia ediyor. Menkul kıymetler düzenleyicisi ayrıca şirketin CEO’su Brad Garlinghouse ve eski CEO Chris Larsen’in peşine de düştü. İddialara göre, bir zamanlar “HODL tarafında” olduğunu söyleyen Garlinghouse, XRP satışlarıyla 150 milyon dolar kazanırken, Larsen eşiyle birlikte 450 milyon doları cebe indirdi.

Peter Brandt, Ether’in bir menkul kıymet olduğuna inanmıyor

Buna karşılık, sanıklar SEC’in kripto para birimlerini düzenlemeye yönelik net olmayan yaklaşımıyla suyu bulandırdığını iddia ediyor. Ripple, ajansa Bitcoin, Ether ve XRP ile ilgili belgeleri teslim etmesi için baskı yaparken umutlarını “adil bildirim” savunmasına sabitliyor. Eski üst düzey SEC yetkilisi William Hinman’ın önemli konuşmasına rağmen, SEC henüz Ether’in düzenleyici statüsü hakkında net bir duruş sergilemedi.

Piyasa Analisti: Bu 2 Altcoin'e Dikkat Edin! Patlama Yapabilirler

Peter Brandt, “tamamen” farklı yapısı nedeniyle Ether’in bir menkul kıymet olduğuna inanmıyor.  Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Peter Brandt, Ether’in bir meta olduğunu, çünkü ekosisteminin zaten “yerleşik” olduğunu söyledi. SEC Başkanı Gary Gensler ise The New York Times’a hem Ether hem de XRP’nin menkul kıymetler olarak sınıflandırılması gerektiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Dev Ripple Öngörüsü!

Yorumlar kapalı.