Bu Arbitrum Projesi Yeni Airdrop Duyurdu! İşte Şartlar…

Arbitrum Airdrop Geliyor: Bu Altcoin Duyurdu
Arbitrum Airdrop Geliyor: Bu Altcoin Duyurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arbitrum (ARB), 23 Mart tarihli airdrop etkinliğine kadar uzun süre manşetlerde kaldı. Şimdi, Arbitrum ağına dayalı ölçeklendirme çözümü Hepton, 3 aşamalı airdrop’unu duyuruyor.

Arbitrum tabanlı Hepton, üç farklı airdrop yapacağını duyurdu

4 Mayıs’ta yayınlanan bir blogda Hepton, Arbitrum’a dayalı HTE Airdrop’u piyasaya sürdüklerini duyurdu. Hepton, side-chain ve ZK-rollıp yoluyla Ethereum hiper ölçeğine odaklanan Katman 3 tabanlı bir altyapıdır. Kripto topluluğu, 120 milyon dolarlık Arbitrum airdrop’un ardından, şimdi Hepton’daki yeni fırsatları gözlüyor.

Hepton’un airdrop etkinliği temelde üç farklı aşamada gerçekleşecek. Bunlar Testnet Airdrop, HTE-Arbitrum Airdrop ve Third-Party Airdrop.

Hepton airdrop hakkında bilmeniz gerekenler

Testnet Airdrop

Testnet Airdrop, Hepton’ın en büyük airdrop’u olacak. Airdrop, Hepton PoS (Mainnet) platformunda gerçekleşecek ve ekip, hangi kullanıcıların uygun olduğuna dair belgeler sağladı:

  • Kullanıcıların Testnet’e katılım için Hepton Testnet 269’da aktif bir adrese sahip olmaları;
  • Ayrıca Auto Faucet 130 veya Manual Faucet 64’ü kullanmaları;
  • NFT’ler ve sözleşmeler oluşturmaları;
  • Ve doğrulayıcı (validatör) node operatörleri kurduklarından emin olmaları gerekiyor.
  • Hepton Labs ödülleri belirlemek için Hepton Puanları ile ölçülen gizli bir anlık görüntü alacak. Bu nedenle adreslerini aktif tutan kullanıcılar daha fazla şansa sahip.
  • Mainnet lansmanı sırasındaki HTE airdrop dağıtımı, 30 ila 15.000 dolar arasında değişen bireysel katkılarla belirlenecektir.

HTE-Arbitrum Airdrop

HTE -Arbitrum, üç farklı katman seviyesine sahip. Bunlar: Tier 1, Tier 2 ve Tier 3. HTE-Arbitrum Airdrop’taki dağıtım şu kriterlere dayalı olacaktır: Tier 1 için uygun olanlar, 550 HTE, OAT ve XP’ye sahip kullanıcılardır. Ödül kotası 20 ile 200 dolar arasında değişir. Ödülün %50’si TGE’de dağtılacak ve diğer %50’si dört ay boyunca verilecek.

Ek olarak, en az 550 HTE’ye sahip olan Tier 2 kullanıcıları, %50’si TGE sırasında dağıtılan ve %50’si beş ay boyunca kazanılan HTE’de minimum 10 dolar ile maksimum 1000 dolar arasında değişen bir ödül kotasına hak kazanacak.

Son olarak, yalnızca OAT ve XP’ye sahip olan Tier 3 katılımcıları. En az 5 dolar tutarında bir ödül kotası ve en fazla 150 dolar değerinde HTE almaya hak kazanacaklar. Ödül iki kısma ayrılacak, %20’si TGE’de ve kalan %80’i altı ay süreyle verilecektir. Daha fazla ayrıntı için resmi duyuruyu takip edin.

Third-Party Airdrop

Son olarak, Third-Party Airdrop aşamsı için kullanıcıların Launchpad veya CEX gibi üçüncü taraf platformlarında aktif olması gerekiyor. Airdrop’un dağıtımı, platform tarafından belirlenen kriterlere göre belirlenecektir. Yalnızca Hepton Testnet’te HTE testnet’e sahip adreslerin hak talebinde bulunabileceğini belirtelim.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Arbitrum Projesi Yeni Airdrop Duyurdu! İşte Şartlar…