Reklamı kapat

Binance Küsuratlarına Son!

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 27 Nisan 2018
99 görüntülenme

Dünyanın en büyük borsası olan Binance, kullanıcıların en çok şikayet ettiği konulardan biri olan “küsuratlar” için bir “süpürge” özelliği getirdi.

Küsuratlar nedir?

Binance’de eğer BNB almamış ve işlemlerde BNB kullanılsın seçeneğini işaretlememişseniz, işlem yaparken kesilen FEE’ler kullanıdığınız kripto paradan kesiliyordu. Böylece aldığınız kripto paranın bir kısmı gidiyordu. Ve elinizde bir miktar koin kalıyordu ve eğer bunlar işlem limitlerinden düşükse hesabınızda kalabalık yapıyor ve çok işlem yapan biri iseniz minik bir servet oluşturuyorlardı.

Peki bu küsuratlardan nasıl kurtulacağız?

İlk olarak Binance hesabınıza girin. Ardından “Funds” yada “Fonlar” Sekmesine girin. Burada “Convert to BNB” yazısına tıklayın.

 

Ardından elinizdeki 0.001 BTC değerinin altındaki kripto paralarınız sıralanıyor ve bunların BNB değerleri gösteriliyor. Burada “Exchange” sekmesine tıklayın.

Bu ekranda işlemi onaylayın.

İşleminiz tamamlandı. Unutmayın 24 saatte yalnızca 1 kere bu işlemi yapabilirsiniz.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Emektarları Bcash’e Yüklendiler Hepinizin bildiği üzere Bitcoin Ağustos ayında çatallaştı ve blok boyutu 8 katına çıkarılarak Bitcoin Cash (BCC ya da Bcash) oluşturuldu. Bitcoin Cash’in oluşturulma amacı Bitcoin transferlerinin yavaşlığı veya yüksek işlem ücretleri olarak lanse edilse de, Bitcoin topluluğu...
Serkan Eser 27 Nisan 2018