BinaryX Nedir? BNX Ne İşe Yarar?

BinaryX nedir
BinaryX nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BinaryX nedir? BinaryX, Binance Smart Chain destekli oyun CyberDragon’un destek sistemi olarak tanımlanmaktadır. Kriptokoin.com olarak bu makalede “BinaryX nedir” sorusunu yanıt verip projeyi detaylı olarak inceleyeceğiz.

BinaryX nedir?

Binance Smart Chain üzerine kurulu fantezi rol yapma oyunu olan Cyber Dragon’u yaratan projedir. Oyun, kullanıcıların oyuna ödeme yaparak gerçek dünyada değeri olan tokenler kazanabileceği bir play-to-earn sistemine sahiptir. Platform, daha önce merkeziyetsiz bir ticaret protokolüydü. Ancak daha sonra GameFi sektörün gelişmelerden etkilenip birtakım değişikliklere gitti. Şu anda platform CyberDragon oyununu geliştirmek için çalışmaktadır. Oyun, DeFi özelliklerine sahip bir MMORPG sistemine sahiptir. Oyun aksesuarları büyük ölçüde NFT’lerden oluşmaktadır. Ek olarak oyuncular, PvP ve PvE gibi çeşitli oyun modları arasında tercih yapabilmektedir.

Cyber Dragon, oyuncuların oyunu oynayarak gelir edebilecekleri çift tokenli bir sisteme sahiptir. Oyununun hedefi, son patron siber ejderhayı mağlup etmektir. Bunu başaran oyuncular, ödül olarak Cyber Dragon hazine ödüllerini alacaktır. Platformun amacı en yaratıcı GameFi projelerinden biri olmak ve blok zincir oyun dünyasına daha fazla yenilik getirmektir.

BNX tokeni nedir?

BNX, Cyber Dragon’un yönetim tokeni olarak öne çıkmaktadır. Bu tokenin sahipleri, topluluk yönetimine katılıp önemli konularda oy verebilmektedir. Ek olarak oyun içinde bazı meydan okumalar için de BNX tokenine sahip olmak gerekmektedir.

BinaryX’in kurucusu kimdir?

Platformun kurucusu bilinmemektedir. Çünkü projenin arkasındaki geliştiriciler anonimdir. Bununla birlikte geliştiriciler, yaptıkları bir röportajda kıdemli blok zincir uzmanı olduklarını belirtmişlerdir.

BinaryX’in toplam arzı ve mevcut fiyatı nedir?

Coingecko verilerine göre BinaryX’in maksimum arzı 21,000,000 BNX, toplam arz miktarı 2,219,376 BNX’tir. Ancak projenin dolaşımdaki arz miktarı ise tam olarak bilinmemektedir. BinaryX (BNX) şu anda kripto para borsalarında 131,53$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kasım 2021’de 225,40$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

BinaryX nedir? BNX nasıl alınır?

Platform, Binance dahil birçok kripto para borsasında işlem görmektedir. Bununla birlikte BinaryX’e yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. BinaryX’in işlem gördüğü borsalar arasında şunlar bulunmaktadır. Binance, KuCoin, Gate, MEXC, Phemex ve Tokocrypto. Platforma yatırım yapmak isteyenler, yukarıdaki borsalardan birinde hesap açıp cüzdanlarına USDT ekleyerek BNX’i alabilmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

BinaryX Nedir? BNX Ne İşe Yarar?