Bitcoin ve Altcoin Milyarderi, Sıradaki Avını Açıkladı!

mike novogratz   may 2019
mike novogratz may 2019
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Digital’in bir bölümü olan Galaxy Interactive, 325 milyon dolarlık bir bağış toplama turunun ardından Blockchain tabanlı oyunlar ve yapay zeka sektörlerine girmeyi planlıyor. Şirketin CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve altcoin projelerinin ardından sektörün avantajlarını ilk günlerinde fark edebildiğini söyledi. İşte ayrıntılar…

Gençler fiziksel dünyadan meta dünyaya geçiyor

Galaxy Digital Holdings Ltd.’nin iştiraki Galaxy Interactive, dijital alana daha da genişlemek için 325 milyon dolarlık bir finansman turunu tamamladı. Etkinliğe kurumsal yatırımcılar, bağışlar, stratejik yatırımcılar ve aile ofisleri dahil olmak üzere 70’den fazla işletme ortağı katıldı.

Yakın tarihli bir duyuruya göre, 325 milyon doların yaklaşık 150 milyon doları, Galaxy Interactive’in 60’tan fazla interaktif firmadan oluşan mevcut portföyüne katılacak olan yeni şirketlere şimdiden yatırıldı. Bu liste Mythical Games, Immutable, StockX, Genvid, GreenPark, Current ve Bad Robot Games’i içeriyor.

Sırasıyla, mevcut finansman turu Blockchain tabanlı oyunlara ve yapay zekaya adandı. Bu notta, Galaxy Interactive’in kurucularından biri olan Sam Englebardt, genç nesillerin “fiziksel dünyadan dijital dünyaya toplu halde geçmeye” başladığını belirtti:

İçerik, finans ve teknolojinin kesişimine odaklanmak için daha iyi bir zaman olmamıştı ve kendimizi tamamen bu sektörü büyütme sorumluluğuna liderlik etmeye adadık.

Analistten Uçuk Tahmin: Bu 4 NFT Coin projesi 100x Yapabilir!

Bitcoin ve altcoin avcısı artık sanal dünyada

Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz da konuya ağırlık verdi ve Galaxy Interactive’in liderlerinin sektörün avantajlarını ilk günlerinde fark edebildiğini belirtti:

Onlar, henüz “NFT” olarak adlandırılmayan oyun ve dijital nesnelerin, Blockchain teknolojisinin ölçeklenmesi için en büyük fırsatı sağlayacağı ve Galaxy Digital’in bu alanda uzmanlaşması gerektiği konusunda ısrar ederek masamı dolduran ilk insanlardı.

Galaxy Interactive, Galaxy Digital’in bir bölümüdür. 2018 yılında kurulan, içerik, finans ve teknolojinin kesiştiği noktada faaliyet gösteren şirketlere odaklanan, aşamalı bir girişim fonudur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bitcoin ve Altcoin Milyarderi, Sıradaki Avını Açıkladı!